Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Myszkapl

Edytowano - 7 czerwca 2024, 14:55

W zasadzie tak, ale są wyjątki jak Wojny Klonów, które w 3D były lepsze, albo przynajmniej tak samo dobre jak 2D. Btw. ta z obrazka wygląda i tak dobrze w porównaniu do niektórych, bo ma cechy oryginału

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Myszkapl

12 czerwca 2024, 23:26

@Grewest: Idź spać

Avatar Anantashesha

13 czerwca 2024, 02:21

@Grewest: Z wyboru, czy z choroby?

Avatar patryko1234

12 czerwca 2024, 23:04

Ty a to nie ze strony dla dorosłych kolega pyta

Avatar Nikt_Niktowski

13 czerwca 2024, 02:18

@patryko1234: Z Ben 10 Wiki, więc na 99% nie.

Avatar gruby_wieprz

7 czerwca 2024, 15:22

Za każdym razem jak patrzę na jakieś kreskówki czy anime odtworzone w 3D to dostaję ten efekt utraty sanity z Amnesi

Avatar Dominator4021

12 czerwca 2024, 17:22

@gruby_wieprz: Której Amnesi?

Avatar gruby_wieprz

12 czerwca 2024, 18:00

@Dominator4021: Dark Descent.

Avatar Dominator4021

12 czerwca 2024, 19:35

@gruby_wieprz: Dzięki.

Avatar Endev

12 czerwca 2024, 18:32

Sama idea 3D nie jest zła, tylko często zawodzi wykonanie.

Avatar Elmario1234

12 czerwca 2024, 15:50

ale to kurde brzydko wygląda

Avatar Darwidx

7 czerwca 2024, 15:29

Wygląda jak coś co można znaleźć na PH

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar sus_C7RN

7 czerwca 2024, 21:37

@Obietnica_12: szanuję opinię

Avatar Anantashesha

12 czerwca 2024, 15:25

@Obietnica_12: Od wszystkiego można się uzależnić, jeśli się korzysta nieodpowiedzialnie.

Avatar Anantashesha

12 czerwca 2024, 15:24

Ejj, akurat Destroy all aliens było spoko.

Avatar Lakikus

7 czerwca 2024, 15:38

To nie zmiana stylu denerwuje najczęściej fanów, a wręcz często może to wychodzić na dobre pozwalając na ukazanie większej ilości detali nie będąc zakładnikiem obecnego stylu co przyniesie pozytywnie reakcje od znacznej publiki. Rozwinięcie stylu pokazuje też dbanie o markę i pokazanie, że ma się do niej plany i nie porzucenie od razu bo panieński dopiero duże koszty a przecież taniej jest zrobić ostatni sezon gdy ma się 80% assetów gotowych.
Problemem jest, że przy takiej drastycznej zmianie wymienia się praktycznie wszystkich animatorów bo mało kto specjalizuje się w 2D i 3D. I gdy nie dochodzi do przetwarzania wizji zachować czy też prostych ruchów głównych bohaterów część widowni czuje dysonans. Więc to brak odpowiedniego nadzoru nad nowymi animatorami tworzy problem. Już nie wspominając przypadków gdy głowa projektu też się zmieni w tym samym czasie.

Avatar thgikjh3

7 czerwca 2024, 14:39

Avatar Leszy

7 czerwca 2024, 14:37

Kur....
Jakie to brzydkie.

Avatar MichalGo27

7 czerwca 2024, 14:37

bruh to wygląda gorzej niż ten remake 2d

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Nikt_Niktowski
Dodane przez: Nikt_Niktowski

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Jakby trochę nie fair

Za co ta premia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

I po kłopocie

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka