W zasadzie tak, ale są wyjątki jak Wojny Klonów, które w 3D były lepsze, albo przynajmniej tak samo dobre jak 2D. Btw. ta z obrazka wygląda i tak dobrze w porównaniu do niektórych, bo ma cechy oryginału
@Myszkapl: Btw. to nie reboot/remake, tylko film - Ben 10: Zniszczyć wszystkich kosmitów, który jest kanoniczny i dzieje się między oryginalną serią i Ben 10: Obca potęga. Jakby kogokolwiek to interesowało
@Myszkapl: Wojny klonów w 3D dużo gorsze od tych w 2D były. Te w 2D materiał źródłowy respektowały przynajmniej, o kresce i animacji lepszej nie wspominając
@Anantashesha: Polski popularnonaukowy program na TV4. A wspólną cechą tego programu i Wojen Klonów z 2003 roku jest to, że kiedy chcesz je obejrzeć, to już się kończą.
@thgikjh3: By móc cieszyć oko pięknem nagiego, kobiecego ciała, czasem dwoma jednocześnie, w celu rekompensacji tego, iż sam nie posiadam partnera w życiu. Oczywiście ów treści mają charakter erotyczny, więc zalecam ich sprawdzenie po 18 roku życia (oczywiście nikt tego nie przestrzega).
To nie zmiana stylu denerwuje najczęściej fanów, a wręcz często może to wychodzić na dobre pozwalając na ukazanie większej ilości detali nie będąc zakładnikiem obecnego stylu co przyniesie pozytywnie reakcje od znacznej publiki. Rozwinięcie stylu pokazuje też dbanie o markę i pokazanie, że ma się do niej plany i nie porzucenie od razu bo panieński dopiero duże koszty a przecież taniej jest zrobić ostatni sezon gdy ma się 80% assetów gotowych.
Problemem jest, że przy takiej drastycznej zmianie wymienia się praktycznie wszystkich animatorów bo mało kto specjalizuje się w 2D i 3D. I gdy nie dochodzi do przetwarzania wizji zachować czy też prostych ruchów głównych bohaterów część widowni czuje dysonans. Więc to brak odpowiedniego nadzoru nad nowymi animatorami tworzy problem. Już nie wspominając przypadków gdy głowa projektu też się zmieni w tym samym czasie.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 czerwca 2024, 14:55
W zasadzie tak, ale są wyjątki jak Wojny Klonów, które w 3D były lepsze, albo przynajmniej tak samo dobre jak 2D. Btw. ta z obrazka wygląda i tak dobrze w porównaniu do niektórych, bo ma cechy oryginału
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:02
@Myszkapl: Btw. to nie reboot/remake, tylko film - Ben 10: Zniszczyć wszystkich kosmitów, który jest kanoniczny i dzieje się między oryginalną serią i Ben 10: Obca potęga. Jakby kogokolwiek to interesowało
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:11
@Myszkapl: czemu na tym ss Gwen wygląda jakby była zjarana w 3 dupy i nie ogarniała w której galaktyce jest
Odpisz
12 czerwca 2024, 14:13
@Myszkapl: Wojny klonów w 3D dużo gorsze od tych w 2D były. Te w 2D materiał źródłowy respektowały przynajmniej, o kresce i animacji lepszej nie wspominając
Odpisz
12 czerwca 2024, 14:43
pozatym 2d gwizdne wojny to Ulubione Boga miedzińskiego, więc jako prawdziwy jejqk musimy przyznać, że 3d gorsze
Odpisz
12 czerwca 2024, 14:51
@jakub17: myślę, że nie wie w jakiej jest galaktyce.
Odpisz
12 czerwca 2024, 15:24
@jakub17: Ponieważ lekko popsuła jej się perspektywa na oczach.
Odpisz
12 czerwca 2024, 16:18
To ja nie wiem, ale te 3d są kanoniczne
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2024, 16:40
@Myszkapl: elementów 2D wiele kanonizowanych też jest. O jakości zresztą kanoniczność nie świadczy, o czym sequeli trylogia zapewnia najskuteczniej
Odpisz
12 czerwca 2024, 16:40
@ty1an_yt: Miedzinsky z RiGCZem jak zwykle
Odpisz
12 czerwca 2024, 17:23
Wadą tych Wojen Klonów w 2D jest to, że odcinki są jak Galileo.
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2024, 17:26
@Dominator4021: dlatego najlepiej w formie gdzie sezon każdy w film dłuższy zmontowano oglądać je. W internecie łatwo taką znaleźć można na szczęście
Odpisz
12 czerwca 2024, 17:58
Pisz po ludzkiemu, nie po Yoda'wemu.
Odpisz
12 czerwca 2024, 18:41
@Dominator4021: Popieram w pełni. Strasznie irytujące.
Odpisz
12 czerwca 2024, 19:36
@Anantashesha: Wiesz, dlaczego porównałem Wojny Klonów z 2003 roku do Galileo?
Odpisz
12 czerwca 2024, 19:59
@Myszkapl: 2D miały lepszego Griviesa. Oraz pokazały moment pasowania Anakina na rycerza Jedi.
Odpisz
12 czerwca 2024, 21:59
@Dominator4021: Nie kojarzę w ogóle Galileo.
Odpisz
12 czerwca 2024, 22:00
@Grewest: *Grievousa, od angielskiego "grieve", czyli być w żałobie. Nie ma za co ^^
Odpisz
12 czerwca 2024, 22:30
@Anantashesha: Polski popularnonaukowy program na TV4. A wspólną cechą tego programu i Wojen Klonów z 2003 roku jest to, że kiedy chcesz je obejrzeć, to już się kończą.
Odpisz
12 czerwca 2024, 22:42
@Dominator4021: Heh
Odpisz
12 czerwca 2024, 23:11
@Anantashesha: Na swoje usprawiedliwienie powiem że jadę na deficycie snu xd
Odpisz
12 czerwca 2024, 23:26
@Grewest: Idź spać
Odpisz
13 czerwca 2024, 02:21
@Grewest: Z wyboru, czy z choroby?
Odpisz
12 czerwca 2024, 23:04
Ty a to nie ze strony dla dorosłych kolega pyta
Odpisz
13 czerwca 2024, 02:18
@patryko1234: Z Ben 10 Wiki, więc na 99% nie.
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:22
Za każdym razem jak patrzę na jakieś kreskówki czy anime odtworzone w 3D to dostaję ten efekt utraty sanity z Amnesi
Odpisz
12 czerwca 2024, 17:22
@gruby_wieprz: Której Amnesi?
Odpisz
12 czerwca 2024, 18:00
@Dominator4021: Dark Descent.
Odpisz
12 czerwca 2024, 19:35
@gruby_wieprz: Dzięki.
Odpisz
12 czerwca 2024, 18:32
Sama idea 3D nie jest zła, tylko często zawodzi wykonanie.
Odpisz
12 czerwca 2024, 15:50
ale to kurde brzydko wygląda
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:29
Wygląda jak coś co można znaleźć na PH
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:44
@Darwidx: PH jest lepszej jakości
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:44
@Darwidx: a skąd wiesz🤨
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:45
@sus_C7RN: używam PH
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:48
@sus_C7RN: w jakim celu?
Odpisz
7 czerwca 2024, 18:31
@thgikjh3: By móc cieszyć oko pięknem nagiego, kobiecego ciała, czasem dwoma jednocześnie, w celu rekompensacji tego, iż sam nie posiadam partnera w życiu. Oczywiście ów treści mają charakter erotyczny, więc zalecam ich sprawdzenie po 18 roku życia (oczywiście nikt tego nie przestrzega).
Odpisz
7 czerwca 2024, 19:46
@sus_C7RN: Nie polecam. Można sie uzaleznic
Odpisz
7 czerwca 2024, 21:37
@Obietnica_12: szanuję opinię
Odpisz
12 czerwca 2024, 15:25
@Obietnica_12: Od wszystkiego można się uzależnić, jeśli się korzysta nieodpowiedzialnie.
Odpisz
12 czerwca 2024, 15:24
Ejj, akurat Destroy all aliens było spoko.
Odpisz
7 czerwca 2024, 15:38
To nie zmiana stylu denerwuje najczęściej fanów, a wręcz często może to wychodzić na dobre pozwalając na ukazanie większej ilości detali nie będąc zakładnikiem obecnego stylu co przyniesie pozytywnie reakcje od znacznej publiki. Rozwinięcie stylu pokazuje też dbanie o markę i pokazanie, że ma się do niej plany i nie porzucenie od razu bo panieński dopiero duże koszty a przecież taniej jest zrobić ostatni sezon gdy ma się 80% assetów gotowych.
Problemem jest, że przy takiej drastycznej zmianie wymienia się praktycznie wszystkich animatorów bo mało kto specjalizuje się w 2D i 3D. I gdy nie dochodzi do przetwarzania wizji zachować czy też prostych ruchów głównych bohaterów część widowni czuje dysonans. Więc to brak odpowiedniego nadzoru nad nowymi animatorami tworzy problem. Już nie wspominając przypadków gdy głowa projektu też się zmieni w tym samym czasie.
Odpisz
7 czerwca 2024, 14:39
Odpisz
7 czerwca 2024, 14:37
Kur....
Jakie to brzydkie.
Odpisz
7 czerwca 2024, 14:37
bruh to wygląda gorzej niż ten remake 2d
Odpisz