Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar volf360

23 lipca 2014, 20:57

TAK ?!
To zrobię tak jak było :
-Wylewam wodę z wiadra od mopa na podłogę
-wysypuje bród z odkurzacza na dywan
-Przejeżdżam papierem ściernym po meblach
-Kotu nic nie robię
-Robie dziury w dachu
-Wpycham rolkę srajtaśmy do klopa,zlewu itd.
-Wymazuje ściany błotem

Avatar damianno2000

23 lipca 2014, 22:43

@volf360: kota do błota

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2014, 01:40

@volf360: a potem się wyprowadza się

Avatar volf360

24 lipca 2014, 13:00

trochę niewyraźnie napisałeś zdanie ale tak , wyprowadzam się do kolegi który ma luz z porządkiem XD

Avatar winx613

24 lipca 2014, 22:40

@volf360: a gdy mamusia to zobaczy: córeczko nie musiałaś, tak bardzo cię kocham :D

Avatar Jejowicz2

24 lipca 2014, 15:07

Mam pytanie jak można kąpać kota ku*wa wy mordercy foch :(

Avatar Phantom_of_the_Opera

Edytowano - 24 lipca 2014, 12:53

Jak to kiedyś za*ebiście powiedział mój brat - Ja i tak dostanę opie*dol od matki, tylko albo za to, że nic nie zrobiłem, albo za to, że zrobiłem coś źle. To już wolę nic nie robić - i tak dostanę opie*dol i tak, a przynajmniej się nie narobię XD

Avatar Troolek

24 lipca 2014, 06:32

niektórzy nazywają to obowiązkami a ja na to mówie: zwyczajny dzień

Avatar olczysko

23 lipca 2014, 23:31

Zawsze tak jest : charówa, gadka że nic nie robię, przykład Kaśki Iksińskiej, że czego ona to nie robi, narzekania na mnie.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2014, 21:09

I od razu jakieś przykłady h*j wie skąd że córka sąsiadki robi wszystko w domu i tym podobne -,-

Avatar fiszu44

23 lipca 2014, 20:47

Jak nic nie robie-krzyczy
Jak cos robie-krzyczy
Jak cos zrobie, ale nie do konca-drze sie.
Dlatego nic nie robie i jest tak samo, jakbym sie napracowala xD

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2014, 20:42

A ja miałam taką przyjemną sytuację, wczoraj jak mniemam:
-Hej mamo. Powkłpadałam naczynia do zmywarki i wstawiałm pranie. Mam zrobić coś jeszcze?
-Nie Zuziu. Dziękuje.
:3 Więc moja mama jest najzayebystsza na świecie <3

Avatar jajko123123

23 lipca 2014, 21:52

To takie fascynujące... XD

Avatar damianno2000

23 lipca 2014, 22:43

Oooooooo!
mów dalej

Avatar Mnich1

23 lipca 2014, 23:11

Więc to po to ma się córki by usługiwały w domu. Huh, trzeba sobie jakiegoś zrobić.

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2014, 09:22

@damianno2000: Dobrze :3 Lubię naleśniki <3

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2014, 09:23

@jajko123123: Wiem :D

Avatar winx613

23 lipca 2014, 20:27

Też tak mam ...

Avatar KingsMax

23 lipca 2014, 20:27

i pewnie sama nic nie robi

Avatar imichal3

23 lipca 2014, 20:08

Chyba ona przekupilatego kota koci mietka

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2014, 20:07

A weź mi nie przypominaj.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Zdeklasowani znowu

Mało znany szczegół

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka