Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2014, 20:57
TAK ?!
To zrobię tak jak było :
-Wylewam wodę z wiadra od mopa na podłogę
-wysypuje bród z odkurzacza na dywan
-Przejeżdżam papierem ściernym po meblach
-Kotu nic nie robię
-Robie dziury w dachu
-Wpycham rolkę srajtaśmy do klopa,zlewu itd.
-Wymazuje ściany błotem
Odpisz
23 lipca 2014, 22:43
@volf360: kota do błota
Odpisz
24 lipca 2014, 01:40
@volf360: a potem się wyprowadza się
Odpisz
24 lipca 2014, 13:00
trochę niewyraźnie napisałeś zdanie ale tak , wyprowadzam się do kolegi który ma luz z porządkiem XD
Odpisz
24 lipca 2014, 22:40
@volf360: a gdy mamusia to zobaczy: córeczko nie musiałaś, tak bardzo cię kocham :D
Odpisz
24 lipca 2014, 15:07
Mam pytanie jak można kąpać kota ku*wa wy mordercy foch :(
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2014, 12:53
Jak to kiedyś za*ebiście powiedział mój brat - Ja i tak dostanę opie*dol od matki, tylko albo za to, że nic nie zrobiłem, albo za to, że zrobiłem coś źle. To już wolę nic nie robić - i tak dostanę opie*dol i tak, a przynajmniej się nie narobię XD
Odpisz
24 lipca 2014, 06:32
niektórzy nazywają to obowiązkami a ja na to mówie: zwyczajny dzień
Odpisz
23 lipca 2014, 23:31
Zawsze tak jest : charówa, gadka że nic nie robię, przykład Kaśki Iksińskiej, że czego ona to nie robi, narzekania na mnie.
Odpisz
23 lipca 2014, 21:09
I od razu jakieś przykłady h*j wie skąd że córka sąsiadki robi wszystko w domu i tym podobne -,-
Odpisz
23 lipca 2014, 20:47
Jak nic nie robie-krzyczy
Jak cos robie-krzyczy
Jak cos zrobie, ale nie do konca-drze sie.
Dlatego nic nie robie i jest tak samo, jakbym sie napracowala xD
Odpisz
23 lipca 2014, 20:42
A ja miałam taką przyjemną sytuację, wczoraj jak mniemam:
-Hej mamo. Powkłpadałam naczynia do zmywarki i wstawiałm pranie. Mam zrobić coś jeszcze?
-Nie Zuziu. Dziękuje.
:3 Więc moja mama jest najzayebystsza na świecie <3
Odpisz
23 lipca 2014, 21:52
To takie fascynujące... XD
Odpisz
23 lipca 2014, 22:43
Oooooooo!
mów dalej
Odpisz
23 lipca 2014, 23:11
Więc to po to ma się córki by usługiwały w domu. Huh, trzeba sobie jakiegoś zrobić.
Odpisz
24 lipca 2014, 09:22
@damianno2000: Dobrze :3 Lubię naleśniki <3
Odpisz
24 lipca 2014, 09:23
@jajko123123: Wiem :D
Odpisz
23 lipca 2014, 20:27
Też tak mam ...
Odpisz
23 lipca 2014, 20:27
i pewnie sama nic nie robi
Odpisz
23 lipca 2014, 20:08
Chyba ona przekupilatego kota koci mietka
Odpisz
23 lipca 2014, 20:07
A weź mi nie przypominaj.
Odpisz