Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Waldemir50

8 czerwca 2024, 11:54

Wychowywanie wyłącznie pod kątem bezstresowym to najgorsze co można zrobić dziecku 💀

Avatar Nocta

14 czerwca 2024, 08:12

@Waldemir50: zgodzę się, choć czasami też ludzie mylą bezstresowe z cierpliwym/na podstawie potrzeb

Avatar Anantashesha

14 czerwca 2024, 12:00

@Waldemir50: Myślę że w wychowaniu bezstresowym nie chodzi o to żeby każdym kosztem jak najmocniej ograniczyć dziecku stres, a raczej o to żeby dziecku nie stwarzać niepotrzebnego stresu :)
I choć również uważam to o czym mówisz za niemądre, to absolutnie się nie zgadzam że to najgorsze. Można zrobić dziecku dużo, dużo gorsze rzeczy.

Avatar Waldemir50

14 czerwca 2024, 12:15

@Anantashesha: Niemądre jest i nie popieramy:
-ograniczanie dziecku sytuacji stresowych bo wtedy nie zdobędzie ważnych doświadczeń i nie poradzi sobie w dorosłym życiu
-bezpodstawnego nap*erdalania dziecka

Avatar Anantashesha

Edytowano - 14 czerwca 2024, 12:20

@Waldemir50: Całkowitego wyeliminowania sytuacji stresowych*
Ograniczanie jest jak najbardziej na miejscu. Uczenie się życia nie polega na byciu rzuconym od razu na głęboką wodę.

Avatar Waldemir50

14 czerwca 2024, 12:42

@Anantashesha: A to już zależy od wieku dziecka

Avatar Anantashesha

Edytowano - 14 czerwca 2024, 13:25

@Waldemir50: Wieku, dojrzałości i gotowości.

Avatar DHF1232

14 czerwca 2024, 11:17

To działa

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2024, 09:55

Fake, nauczyciele są zbyt leniwi, aby nawet to zrobić

Avatar Hacjul

Edytowano - 8 czerwca 2024, 12:24

No tak, zignorowanie problemu i rzucanie go na pastwę losu na głębokie wody rówieśników dêbili wszystko naprawi i całkowicie go wyleczy

Avatar CupOfWater

8 czerwca 2024, 11:38

Mi takie coś proponowali bo miałem daleko do szkoły xd
Mimo że nie lubię wstawać rano i się tak socjalizować z ludźmi, no to odmówiłem bo absolutnie bym nie chciał aż tak się odciąć od ludzi
Zwłaszcza że w liceum miałem fajnych ludzi, może kumplami bym ich nie nazwał, ale super byli i tak

Avatar Koscioglow

8 czerwca 2024, 12:00

@CupOfWater: indywidualne to nie koniecznie domowe, można mieć też w szkole

Avatar Koscioglow

8 czerwca 2024, 11:58

to nie dla jego dobra, tylko innych dzieci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Rel

Co za przypadek

Za co ta premia

Totalnie

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka