Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar piotrkacz

14 czerwca 2024, 16:09

Miałem dzisiaj sytuacje, że widziałem jak jakiś dzieciak wyciąga epeta
Znacząco na niego popatrzyłem i schował

I bardzo krwa dobrze
Trzeba zwracać uwage jak ktoś pali w pociągu czy innych zamknietych przestrzeniach

Avatar BUMPYSIA

14 czerwca 2024, 18:55

@piotrkacz: Zgadzam się, jeśli nudzi się oddychanie prostym nosem / 's

Avatar piotrkacz

14 czerwca 2024, 18:57

@BUMPYSIA: to są najcześciej dzieciaki, wiec często wystarczy twardsze spojrzenie

Avatar BUMPYSIA

14 czerwca 2024, 19:23

@piotrkacz: takie też potrafią mieć tupet, kolegów i kosę w kieszeni

Avatar piotrkacz

14 czerwca 2024, 19:29

@BUMPYSIA: najwieksze zagrożenie to chyba kosa, bo w pociągu jest mało miejsca

Avatar BUMPYSIA

Edytowano - 14 czerwca 2024, 19:33

@piotrkacz: Nie chcę moim pisaniem nikogo zniechęcać do takich prób o których piszesz, ale chce tylko pamiętać o rozsądku, bo żadna sytuacja nie jest równa innej
;)

Avatar piotrkacz

14 czerwca 2024, 19:38

@BUMPYSIA: wiesz, najczęściej wystarczy normalnie powiedzieć
Na jednego wystarczyło mi dzisiaj spojrzeć i kiwnąć głową, że nie jak wyciągał
Od razu schował

Większość sie posłucha
W pociągu też spotkałem gościa u którego nwm jakbym zareagował jakby zapalił peta (bo wyglądał na takiego co by mógl i jechało troche od niego nimi), ale na szczęście nie zapalił

Avatar BUMPYSIA

14 czerwca 2024, 19:40

@piotrkacz: duża kwestia też twojej/swojej pewności siebie

Avatar piotrkacz

14 czerwca 2024, 19:44

@BUMPYSIA: ogółem oceniłbym ją jako nie najgorszą w większości sytuacji, wyłączając te stricte romantyczne

ale racja dużo od tego zależy

Wgl jak jesteśmy w temacie podróży kom publiczną
Z ciekawości zapytam, że jak jest wolne miejsce obok kogoś co robisz: stoisz, siadasz, pytasz "czy jest wolne?" a może "czy mogę usiąść?"?
I'm just curious, jak kilku po trochu to jakbyś uszeregował od najczestszego

Avatar BUMPYSIA

14 czerwca 2024, 20:05

@piotrkacz: Chyba pijesz do innego mema o tej ,,suce'' i dziadku? Jeśli to długa podróż między miastami z kupionym biletem to siadam gdzie chce bez pytania o pozwolenie, bo za to płacę, no chyba, że kierowca wpuści starszą osobę ale już z kompletem miejsc to wtedy raczej ustąpie. Chociaż wcześniej z mniejszą pewnością siebie to też pytałem o wszystko i wszystkich o pozwolenie. Teraz jest lepiej. A jeśli chodzi o jazdę po mieście to zależy od zmęczenia, ale zdecydowanie częściej stoję, bo znam swoje możliwości, ale potrzeb innych nie, i tak altruistycznie trochę zostawiam miejsce innym, zwykle.

Avatar piotrkacz

14 czerwca 2024, 20:08

@BUMPYSIA: dzięki za odpowiedź ^^

A pytanie nie jest w związku z żadnym memem, nawet go nie kojarze, tego co opisałeś

Wynika z własnych przemyślen

Avatar BUMPYSIA

14 czerwca 2024, 20:14

@piotrkacz: Spoko. Grasz w pingla? Jak tak to odbijam

Avatar piotrkacz

14 czerwca 2024, 20:15

@BUMPYSIA: nie gram w pingla, ale odpowiem
Albo siadam, albo pytam czy wolne

Chociaż jak mała odległość to sobie nieraz postoje

Avatar Figarus

14 czerwca 2024, 16:47

Avatar PuyoPuyo

9 czerwca 2024, 13:21

Pamietam jak strzelałem do ciotek bo zawsze pozwalali im palić w kuchni gdzie leżały owoce i takie tam

W og fajne miały podejście
Mówię do obydwu „eeem a w wiecie że to szkodzi tylko zdrowiu 🤓☝️"

Ciocia a: no niestety umrę na raka płuc pewnie 😔
Ciocia b: AAAA NIE BĘDZIESZ MNIE POUCZAL MOGE ROBIĆ CO CHCE NIE PYSKUJ MI TUUU 😠💢

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

14 czerwca 2024, 15:43

@PuyoPuyo: "Ciociu, myślałem że mnie na tyle lubisz żeby mnie nie truć :/"
Ciotka: "Wypi@#dalaj kaszojadzie >:( "

Avatar PanPiernik

9 czerwca 2024, 13:50

Uff
Jak dobrze że mam Omnitrixa

Avatar Leszy

9 czerwca 2024, 13:28

A ja wpycham ludxiom do vęby po 20 szlugów i je zapalam żeby twoje starania poszły na marne.

Avatar Pan_Schaboszczak

14 czerwca 2024, 20:27

@Leszy: obudź się i zdobądź prawdziwy

Avatar Hacjul

9 czerwca 2024, 13:21

To co wtedy robisz?

Avatar Waldemir50

9 czerwca 2024, 13:23

@Hacjul: Szczy na nich 💀

Avatar rozwalgo

9 czerwca 2024, 13:22

Powinni tego kosmitę wysłać do Afryki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Nikt_Niktowski
Dodane przez: Nikt_Niktowski

To się nie może nie udać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba brać osobną torbę

No to posłuchane

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka