Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
No to posłuchane
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2024, 16:09
Miałem dzisiaj sytuacje, że widziałem jak jakiś dzieciak wyciąga epeta
Znacząco na niego popatrzyłem i schował
I bardzo krwa dobrze
Trzeba zwracać uwage jak ktoś pali w pociągu czy innych zamknietych przestrzeniach
Odpisz
14 czerwca 2024, 18:55
@piotrkacz: Zgadzam się, jeśli nudzi się oddychanie prostym nosem / 's
Odpisz
14 czerwca 2024, 18:57
@BUMPYSIA: to są najcześciej dzieciaki, wiec często wystarczy twardsze spojrzenie
Odpisz
14 czerwca 2024, 19:23
@piotrkacz: takie też potrafią mieć tupet, kolegów i kosę w kieszeni
Odpisz
14 czerwca 2024, 19:29
@BUMPYSIA: najwieksze zagrożenie to chyba kosa, bo w pociągu jest mało miejsca
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2024, 19:33
@piotrkacz: Nie chcę moim pisaniem nikogo zniechęcać do takich prób o których piszesz, ale chce tylko pamiętać o rozsądku, bo żadna sytuacja nie jest równa innej
;)
Odpisz
14 czerwca 2024, 19:38
@BUMPYSIA: wiesz, najczęściej wystarczy normalnie powiedzieć
Na jednego wystarczyło mi dzisiaj spojrzeć i kiwnąć głową, że nie jak wyciągał
Od razu schował
Większość sie posłucha
W pociągu też spotkałem gościa u którego nwm jakbym zareagował jakby zapalił peta (bo wyglądał na takiego co by mógl i jechało troche od niego nimi), ale na szczęście nie zapalił
Odpisz
14 czerwca 2024, 19:40
@piotrkacz: duża kwestia też twojej/swojej pewności siebie
Odpisz
14 czerwca 2024, 19:44
@BUMPYSIA: ogółem oceniłbym ją jako nie najgorszą w większości sytuacji, wyłączając te stricte romantyczne
ale racja dużo od tego zależy
Wgl jak jesteśmy w temacie podróży kom publiczną
Z ciekawości zapytam, że jak jest wolne miejsce obok kogoś co robisz: stoisz, siadasz, pytasz "czy jest wolne?" a może "czy mogę usiąść?"?
I'm just curious, jak kilku po trochu to jakbyś uszeregował od najczestszego
Odpisz
14 czerwca 2024, 20:05
@piotrkacz: Chyba pijesz do innego mema o tej ,,suce'' i dziadku? Jeśli to długa podróż między miastami z kupionym biletem to siadam gdzie chce bez pytania o pozwolenie, bo za to płacę, no chyba, że kierowca wpuści starszą osobę ale już z kompletem miejsc to wtedy raczej ustąpie. Chociaż wcześniej z mniejszą pewnością siebie to też pytałem o wszystko i wszystkich o pozwolenie. Teraz jest lepiej. A jeśli chodzi o jazdę po mieście to zależy od zmęczenia, ale zdecydowanie częściej stoję, bo znam swoje możliwości, ale potrzeb innych nie, i tak altruistycznie trochę zostawiam miejsce innym, zwykle.
Odpisz
14 czerwca 2024, 20:08
@BUMPYSIA: dzięki za odpowiedź ^^
A pytanie nie jest w związku z żadnym memem, nawet go nie kojarze, tego co opisałeś
Wynika z własnych przemyślen
Odpisz
14 czerwca 2024, 20:14
@piotrkacz: Spoko. Grasz w pingla? Jak tak to odbijam
Odpisz
14 czerwca 2024, 20:15
@BUMPYSIA: nie gram w pingla, ale odpowiem
Albo siadam, albo pytam czy wolne
Chociaż jak mała odległość to sobie nieraz postoje
Odpisz
14 czerwca 2024, 16:47
Odpisz
9 czerwca 2024, 13:21
Pamietam jak strzelałem do ciotek bo zawsze pozwalali im palić w kuchni gdzie leżały owoce i takie tam
W og fajne miały podejście
Mówię do obydwu „eeem a w wiecie że to szkodzi tylko zdrowiu 🤓☝️"
Ciocia a: no niestety umrę na raka płuc pewnie 😔
Ciocia b: AAAA NIE BĘDZIESZ MNIE POUCZAL MOGE ROBIĆ CO CHCE NIE PYSKUJ MI TUUU 😠💢
Odpisz
14 czerwca 2024, 15:43
@PuyoPuyo: "Ciociu, myślałem że mnie na tyle lubisz żeby mnie nie truć :/"
Ciotka: "Wypi@#dalaj kaszojadzie >:( "
Odpisz
9 czerwca 2024, 13:50
Uff
Jak dobrze że mam Omnitrixa
Odpisz
9 czerwca 2024, 13:28
A ja wpycham ludxiom do vęby po 20 szlugów i je zapalam żeby twoje starania poszły na marne.
Odpisz
14 czerwca 2024, 20:27
@Leszy: obudź się i zdobądź prawdziwy
Odpisz
9 czerwca 2024, 13:21
To co wtedy robisz?
Odpisz
9 czerwca 2024, 13:23
@Hacjul: Szczy na nich 💀
Odpisz
9 czerwca 2024, 13:22
Powinni tego kosmitę wysłać do Afryki
Odpisz