Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fergus
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2020, 17:11
Przecież można wypalić grę na płyte potem kupić opakowanie i wydrukować nakładkę. Końcowo wygląda prawdziwie ale jak otworzysz opakowanie to widać,że zgrane.
Odpisz
21 września 2019, 17:16
Tu chodzi o to czy ktoś jest starym wypalaczem czy zaczął być gamerem w xxi wieku
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:21
kolekcja gier Pichu_Lubi_Sonica
Odpisz
5 listopada 2017, 20:43
a tutaj moja kolekcja gier tylko że nowsza
Odpisz
4 października 2016, 18:32
Truu
Odpisz
27 lipca 2014, 22:31
Moja kolekcja gier: Steam, Uplay i Origin.
Odpisz
27 lipca 2014, 23:09
@Slenderowiec2012: Co to "Uplay"?
Nigdy o takim czymś nie słyszałem
Odpisz
27 lipca 2014, 23:18
@chojnek: Taka jakby kopia Steam stworzona przez Ubisoft.
Odpisz
28 lipca 2014, 16:33
@Slenderowiec2012: dzięki za odpowiedz
aha.. i hejtyy za to że nie wiedzialem? Fajnie
Odpisz
2 sierpnia 2014, 12:26
@chojnek: jaki derp
Odpisz
28 sierpnia 2014, 16:46
@chojnek: Bo nie widziałeś?
Odpisz
6 stycznia 2016, 11:45
@denz334: Ale on napisał ,,widzialem'' :V
błąd otrograficzny (powinno być ł a nie l)
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:13
@konrado223: a moze on pisal na szybko i nie zauwazyl? ja robie tak ze pisze na szybko
Odpisz
5 kwietnia 2016, 09:09
@ladnaChica005: No widzę.
PS:Ja też piszę szybko.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 14:22
@konrado223: i gdyby co. nie chce mi sie robic tych ą ę ś ń ź ż ó ł ć
Odpisz
6 kwietnia 2016, 14:59
@ladnaChica005: To słabo u ciebie z ortografią.
Odpisz
21 maja 2016, 20:20
@ladnaChica005: żółć xD
Odpisz
3 grudnia 2015, 18:00
arrr
Odpisz
28 lipca 2014, 16:41
Nie ma to jak chwalić się tym, że jest się złodziejem,
Odpisz
28 lipca 2014, 14:46
Kiedyś... kiedyś też będę miała taki pokój. Moją świątynię z super pecetem, mega ekranem i półkami pełnymi gier *.*
Odpisz
23 lipca 2014, 16:59
Ja mam tak samo ale te pobrane to ze steama i origina bo już mało gdzie są fajne wersje pudełkowe :/
Odpisz
27 lipca 2014, 16:35
@PolskiKaktusPL: Pobij pewna osobe co ma 2,5k gier na steamie i 1,8k DLC je**ny szejk ;d
Odpisz
27 lipca 2014, 22:22
@Western: Ale ja nie napisałem wcale, że mam dużo gier. 90% gier z mojego steama to wersje pudełkowe a i tak mam ich mało :/
Odpisz
27 lipca 2014, 18:28
To wszystko można byłoby trzymać na obrazach płyt na 6TB dysku wtedy nie zajmowałoby miejsca.
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2014, 17:35
Moja kolekcja gier: Uprzednio zrobiony folder "Moje skróty"
Odpisz
27 lipca 2014, 17:26
nie
Odpisz
27 lipca 2014, 17:23
I feel taht pain bro ;-;
Odpisz
27 lipca 2014, 16:16
Ja kupuję tylko gry multiplayer.
Inne pobieram :D.
Odpisz
27 lipca 2014, 17:12
@Filek: dzisiejsza wiekszoac gier to multi ;p
Odpisz
27 lipca 2014, 16:44
186 gier na steamie. Nie mam w co grać :u
Odpisz