Teraz Ferdek będzie musiał iść do pośredniaka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Nieuczciwa ocena
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ziarenko traumy wyrosło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2024, 11:05
nieoficjalne lore coraż bardziej staje sie depresyjne. Ferdek zostaje sam i nie ma z kim sie napić. Tylko badura i spółka mu zostali
Odpisz
14 czerwca 2024, 13:32
Pani babcia, Pan listonosz, Paździoch, Boczek, dlaczego zabierają tych normalnych, a tego _uja wciąż każą nam oglądać. Ferdek, a raczej Andrzej Grabowski, jest tak samo ochydny jak postać, którą gra. Właśnie przez niego, jaki jest poza kadrem, nie lubię tego serialu. Jest gorszy od np. Morawieckiego, a przecież to też ciul. Chociaż, lepszy Grabowski niż Tusk
Odpisz
14 czerwca 2024, 00:02
Autor koma mnie zblokował (pozdro), masz internet to poszukaj
Odpisz
13 czerwca 2024, 22:05
Został tam ktokolwiek jeszcze żywy?
Odpisz
13 czerwca 2024, 22:11
@Anantashesha: parę zostało
Odpisz
13 czerwca 2024, 22:20
@czekolado_man: Kręcą to w ogóle jeszcze?
Odpisz
13 czerwca 2024, 22:22
@Anantashesha: nie kręcą od śmierci boczka chyba
Odpisz
13 czerwca 2024, 22:25
*od śmierci Paździocha nie kręcą mniej więcej
Odpisz
13 czerwca 2024, 22:26
Okej :)
Odpisz
13 czerwca 2024, 20:54
Nie ma już Boczka. Nie ma już Paździocha. Nie ma Halinki...
Odpisz
13 czerwca 2024, 19:21
Teraz faktycznie został mu tylko pośredniak
Odpisz
10 czerwca 2024, 08:36
Zostało tylko chlanie z Badurą
Odpisz
10 czerwca 2024, 11:01
@pieczarki: chlania nie będzie, do pośredniaka iść musi, robotę znaleźć. Bez Halinki utrzymywał go nikt nie będzie
Odpisz
10 czerwca 2024, 09:09
Watermark
Odpisz
10 czerwca 2024, 08:57
Odpisz
10 czerwca 2024, 08:33
[*]
Odpisz