>bądź nauczycielem
>opier... laj się 2/3 semestru bo jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy
>nadchodzi majówka i przerwa maturalna
>oc....exe
>ilość materiału zaskoczyła cię jak zima drogowców
>zwalaj winę na uczniów bo to leniwe świnie i nieroby
>zesraj się z tego wszystkiego i weź urlop końcowyc na 10 dni na 2 tygodnie przed wystawieniem ocen końcowych
>repeat
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2024, 20:36
najlepsze jest to, że nie możesz mieć piątki z czwórki na koniec, ale możesz mieć dwóje z szóstki, tylko bo książki nie oddałeś
Odpisz
18 czerwca 2024, 08:39
>bądź nauczycielem
>opier... laj się 2/3 semestru bo jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy
>nadchodzi majówka i przerwa maturalna
>oc....exe
>ilość materiału zaskoczyła cię jak zima drogowców
>zwalaj winę na uczniów bo to leniwe świnie i nieroby
>zesraj się z tego wszystkiego i weź urlop końcowyc na 10 dni na 2 tygodnie przed wystawieniem ocen końcowych
>repeat
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2024, 15:36
czemu nauczyciele będą u siebie robić jak u siebie ,a u obcego na odpie....😭😭
Odpisz