Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ministerka

Edytowano - 16 czerwca 2024, 12:05

Rel
Na szczęście że miałam tylko kilka dni obiady a potem koniec - ale nadal mam przed oczami te zupopodobne dania których w ogóle nie zjadłam bo były tak złe że nie dało się zjeść nawet malutkiej łyżeczki

Avatar Gojira

12 czerwca 2024, 07:01

Makaron z truskawkami, spaghetti w wodnistym sosie z przecieru pomidorowego, mortadela w panierce,
Moje przykłady które pamiętam

Avatar rozwalgo

16 czerwca 2024, 12:04

@Gojira: Mortadela w panierce jest pycha. Muszę kiedyś sobie znowu zrobić

Avatar rozwalgo

11 czerwca 2024, 20:16

Kisiel z makaronem był dobry, zamierzam umrzeć na tym wzgórzu

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2024, 20:15

pamietam jak kiedys moi rodzice zawozili mnie do szpitala na zastrzyk rozkurczajacy czy cos takiego bo zjadlam kielbase na szkolnym obiedzie i zaraz potem tak mnie brzuch bolal ze sie wyprostowac nie moglam xdd

Avatar
Hamczurk

11 czerwca 2024, 17:17

Pamiętam że w podstawówce żarcie było dobre poza kurna krokietami których nikt o zdrowych zmysłach nie tykał xd

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2024, 17:03

Jak chodziłem do gimnazjum to nie było tragedii. Najgorszy był tylko kisiel w jakichś plastikowych pojemnikach, który był potem zawsze porozrzucany po całym terenie szkoły jak znajdźki w grze.

Avatar Natixon

11 czerwca 2024, 17:06

XD

Avatar
Gooddude

11 czerwca 2024, 17:00

Kto ma stołówkę ten ma
Ja mam np sklepik

Avatar Natixon

11 czerwca 2024, 17:01

ja miałem obydwa w podstawówce

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

11 czerwca 2024, 17:06

U mnie była stołówka, ale dla chetnych.
Ale nie liczac studiów to dawali ci jedynie zupe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Niezniszczalne

Znak czasów

Jeszcze jak

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka