Uwielbiam to, że eurosceptyczna partia ma swoich posłów w parlamencie europejskim, krytykują tą instytucję z mównicy w jej siedzibie i na koniec dostają pieniądze od niej.
I tak, krytyka UE również jest potrzebna, bo żaden twór polityczny tego pokroju nie ma szans działać w 100% dobrze. I chociaż sam jest proeuropejską osobą, i sądzę, że Unia Europejska jest tworem potrzebnym i pożytecznym, również dla Polski, to osobiście mam bekę z tego, że my mamy do 2050 być eko, gluten free, ograniczyć spożycie mięsa, zamiast wywrzeć ekonomiczno-polityczny nacisk na Chinach, które produkują więcej zanieczyszczeń niż cały nasz kontynent, chociażby w wywaleniu Tik toka, Temu, Alieexpres, i innych chińskich gówien, tak, żeby Puchatek mógł z połową towarów iść co najwyżej do ruska.
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2024, 16:19
Dzieciaki podrosły..
Odpisz
16 czerwca 2024, 09:25
Ktoś wie jak się nazywa ta muzyka?
Odpisz
16 czerwca 2024, 09:33
Edvard Maya & Vika Jigulina - Stereo Love
Odpisz
16 czerwca 2024, 10:59
@maciejski: dzięki
Odpisz
12 czerwca 2024, 20:23
Tutaj doszło do schizy
Odpisz
16 czerwca 2024, 09:34
Tutaj doszło do schizmy
Odpisz
16 czerwca 2024, 00:40
Uwielbiam to, że eurosceptyczna partia ma swoich posłów w parlamencie europejskim, krytykują tą instytucję z mównicy w jej siedzibie i na koniec dostają pieniądze od niej.
I tak, krytyka UE również jest potrzebna, bo żaden twór polityczny tego pokroju nie ma szans działać w 100% dobrze. I chociaż sam jest proeuropejską osobą, i sądzę, że Unia Europejska jest tworem potrzebnym i pożytecznym, również dla Polski, to osobiście mam bekę z tego, że my mamy do 2050 być eko, gluten free, ograniczyć spożycie mięsa, zamiast wywrzeć ekonomiczno-polityczny nacisk na Chinach, które produkują więcej zanieczyszczeń niż cały nasz kontynent, chociażby w wywaleniu Tik toka, Temu, Alieexpres, i innych chińskich gówien, tak, żeby Puchatek mógł z połową towarów iść co najwyżej do ruska.
https://youtu.be/JHnqF5PLP2w?si=I7iKvHwdPG1nqjrS
Odpisz
16 czerwca 2024, 00:43
@Figarus: A wracając do pierwszego punktu, to jednak musicie przyznać, że patrząc z boku ta sytuacja może wydawać się ciut kuriozalna.
Odpisz
15 czerwca 2024, 20:25
i bardzo dobrze
Odpisz
12 czerwca 2024, 20:21
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2024, 19:49
ej, też żart już za daleko doszedł.
Odpisz