Przepraszam wszystkie ślimaki :(
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie znoszę kleszczy
Niezniszczalne
Dwa różne spojrzenia
Nieuczciwa ocena
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2024, 14:38
Zależy czy w skorupie czy bez
Odpisz
16 czerwca 2024, 11:43
@TeaGuy: te pasożyty bez skorupy co po deszczu wyłażą
deptanie ich to nie tyle przyjemność co obowiązek
żaden k*rwa ch*j nie będzie podgryzał mi sałaty
Odpisz
16 czerwca 2024, 11:52
@StaryBubel: prawda, najlepiej zbierać i wrzucać do mrowisk
Odpisz
16 czerwca 2024, 12:22
@TeaGuy: najlepiej do wiadra z solą by się sk*rwole nacierpiały
Odpisz
16 czerwca 2024, 12:23
@StaryBubel: rozrywanie ciała żywcem z użyciem kwasu i trucizny paraliżującej to też mocne cierpienie, nie?(mrówki to mają)
Odpisz
16 czerwca 2024, 12:35
@TeaGuy: być może, ale wolę efekty natychmiastowe i widowiskowe jak puszczenie fajerwerków na raz
Odpisz
13 czerwca 2024, 23:01
chyba, że to ten bezdomny glut to nawet nie jest przykro tylko obrzydzenie bierze
Odpisz
15 czerwca 2024, 08:45
@FluttershyIsNOTaDoormat: No przez konsystencję jak nadepniesz to ta, może trochę brzydzić, ale jak o stworzonko to dalej jednak smutno tak trochę
Odpisz
15 czerwca 2024, 18:11
@Aksia2022: jak wpi.....ają ci sałatę już trochę mniej
Odpisz
15 czerwca 2024, 21:29
@BUMPYSIA: o to chodzi
Odpisz
17 czerwca 2024, 13:12
@FluttershyIsNOTaDoormat: tak, mój dziadek ma działkę z warzywami i brzydzi się je zdeptywać to zakopuje je w ziemi
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2024, 23:00
Przez te małe narysowane usta , przez chwile myślałam że on się uśmiecha
Odpisz