Te jego treningi musiały być bardzo ciężkie w czasie, kiedy ja grałem w TF2
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2024, 13:15
Od razu broń palna? *wyciąga szablę* En garde!
Odpisz
17 czerwca 2024, 18:35
Deagle jest kiepskim pistoletem
Odpisz
16 czerwca 2024, 21:17
Zamiast TF2, poradziłbym lokalną strzelnicę i/lub siłownie.
Odpisz
17 czerwca 2024, 11:22
A kto to przyszedł...
Odpisz
17 czerwca 2024, 21:22
Można to i to.
Odpisz
16 czerwca 2024, 15:44
Fajnie, ale zastanawialiście się kiedyś co by się stało, gdybyście naprawdę kogoś takiego zastrzelili? W więzieniu zamiast 9 milimetrów w kaburze będziecie mieli 20 cm w dupie
Odpisz
16 czerwca 2024, 15:50
@Konto_nieusuniete: Bo polskie prawo jest zj*bane i nie pozwala na samoobronę 💀
Odpisz
16 czerwca 2024, 15:54
@Waldemir50: Dlatego warto ćwiczyć
Odpisz
16 czerwca 2024, 18:07
@Waldemir50: Dlatego nie warto ryzykować. Gaz pieprzowy, ciężko tym kogoś zabić.
Odpisz
16 czerwca 2024, 18:35
@gruby_wieprz: pistolet tylko na tą specyficzną ammunicję gumową żeby nie zabić albo
Odpisz
16 czerwca 2024, 20:41
@gruby_wieprz: Jeśli myślisz, że gaz pieprzowy powstrzyma gościa pełnego adrenaliny przed złożeniem cię w pół jak naleśnik to mam złą wiadomość, nie powstrzyma. No chyba, że taktyka zakłada ucieczkę, wtedy go zdecydowanie spowolni
Odpisz
16 czerwca 2024, 21:58
@Konto_nieusuniete: Gaz pieprzowy bardziej jak ktoś np. na ulicy zaczepia lub napada.
Dużym scamem w USA jest sprzedawanie derringerów na kaliber .22.
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2024, 22:42
@gruby_wieprz: Gaz pieprzowy to bardziej, jak jakiejś babie naprzykrza się patus i musi mu stanowczo uświadomić, że ma wypieprzać. Jeżeli ktoś jest naprawdę zdecydowany, żeby zrobić nam krzywdę to opcje zaczynają się od mocnego paralizatora, który fajnie potrzęsie takim delikwentem po podłodze do czasu przyjazdu policji
Odpisz
17 czerwca 2024, 07:31
@Konto_nieusuniete: A w bardziej ekstremalnym przypadku zawsze da radę drążony .38
Odpisz
17 czerwca 2024, 07:37
@gruby_wieprz: A za dum-dum nie dostaje się pilnego zaproszenia do Hagi?
Odpisz
17 czerwca 2024, 08:06
@Konto_nieusuniete: Drążonych nie można używać w konfliktach zbrojnych.
Np. Policja i Myśliwi używają.
Odpisz
17 czerwca 2024, 08:42
@gruby_wieprz: Myśliwi to wiem, że mogą, ale policja? Czym różni się pocisk wystrzelony przez policjanta od tego wystrzelonego przez żołnierza
Odpisz
17 czerwca 2024, 09:03
@Konto_nieusuniete: Tym że policjant strzela do przestępcy a żołnierz do drugiego żołnierza.
Odpisz
17 czerwca 2024, 09:05
@gruby_wieprz: To tak, jakby tkanki żołnierza zachowywały się inaczej od tkanek przestępcy
Odpisz
17 czerwca 2024, 09:07
@Konto_nieusuniete: Z tego co pamiętam policja używa tylko w jakiś szczególnych przypadkach.
Drążone są zbyt niszczycielskie i mało skuteczne jak na warunki wojenne.
Odpisz
17 czerwca 2024, 20:31
@gruby_wieprz: Albo jakichkolwiek derringerów. Nie nadają się do samoobrony przez długie przeładowanie, niską celność i tylko dwa naboje... już lepiej kupić normalny pistolet samopowtarzalny 22 lr
A już najlepiej nie wydziwiać i kupić dziewiątkę
Odpisz
17 czerwca 2024, 22:10
@Konto_nieusuniete: po prostu większą szansa na to że pocisk zostanie w przestępcy a nie przebije się przez niego i ktoś postronny dostanie rykoszetem(dosłownie i w przenośni)
Odpisz
17 czerwca 2024, 22:36
@Adix174: Oświeć mnie od kiedy 9 mm może spenetrować cały korpus na wylot i mieć wystarczająco dużo energii, aby zranić inną osobę?
Odpisz
18 czerwca 2024, 13:48
@Konto_nieusuniete: chodzi o to że na wojnie należy dać przeciwnikowi szybką śmierć a np. przestępcę można tym postrzelić aby przeżył (po prostu względy humanitarne)
Odpisz
18 czerwca 2024, 13:56
@Shadow277: Od kiedy zwiększenie ilości odłamków zwiększa szanse na przeżycie. Jest większa szansa trafienia w tętnice
Odpisz
16 czerwca 2024, 17:26
Jego imię to Jamal?
Odpisz