Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Frustrujące
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2024, 12:54
Wiktor Pielewin
Odpisz
5 grudnia 2018, 15:28
CO JA TAM ROBIE!?
Odpisz
30 września 2020, 12:01
@RayGuy_Player:
Odpisz
30 września 2020, 12:32
@Xelven: refleks szachisty widzę
Odpisz
30 września 2020, 12:42
@RayGuy_Player: dokładnie!
Odpisz
Edytowano - 30 września 2020, 13:34
@Xelven: szukasz kogoś z kim mógłbyś się pokłócić?
Odpisz
30 września 2020, 14:01
@RayGuy_Player: możliwe
Ale nie że jestem agresywny
Odpisz
30 września 2020, 14:12
@Xelven:
Odpisz
13 stycznia 2015, 20:11
dddupa
Odpisz
7 grudnia 2014, 17:49
sap up and kill my
Odpisz
24 lipca 2014, 17:51
no chociiaż mnie oszczędzili już wystarczy że mam głupi typ :I
Odpisz
27 lipca 2014, 09:14
@xerneas: Oraaaz masz słabe staty.
Odpisz
27 lipca 2014, 09:56
@shark2199: Oooooooo!!!!!
Odpisz
27 lipca 2014, 11:38
@KenXo: Ty masz takie same, ratuje cię typ i ataki.
Odpisz
27 lipca 2014, 15:16
@shark2199: człeki to są legendy, tzw najsilniejsze poki w ogóle, one nigdy nie są słabe
Odpisz
27 lipca 2014, 15:47
@shark2199: Zygarde ma słabsze
Odpisz
27 lipca 2014, 21:57
@emotikon2001: Ale porównaj sobie Xerneasa z Rayquazą. Nawet z Victini. Giratina, Kyogre, Groudon, wszystkie są lepsze od Xerneasa, pierwsze dwa również od Yvetala. Zygarde to chyba jakiś żart, tak jak Diancie.
Odpisz
27 lipca 2014, 23:54
@xerneas: Hah, wymieniłem Cię za głupiego Bibarela :D!
Odpisz
5 sierpnia 2014, 19:46
@shark2199: może robią takie jakby nowe pokolenie...?
Odpisz
31 października 2014, 01:26
.....po 2 geomancy to ja jestem czołg kur@%#@!
Odpisz
27 lipca 2014, 12:27
Rayquazę spie**olili na maxa .-.
Odpisz
28 lipca 2014, 13:28
oprócz tych pasków na ramionach (nie wiem jak to sie nazywa) nie widzę większych różnic.
Odpisz
27 lipca 2014, 12:53
Pikachu płacze :(
Odpisz
27 lipca 2014, 22:26
@MruczekV: Ze szczęścia. Uciekam od tego kretyna.
Odpisz
27 lipca 2014, 14:38
To chyba jakieś porno pokemony. Kupowałbym.
Odpisz
27 lipca 2014, 12:04
Nie chcę wiedzieć w jakim sklepie to było.
Odpisz
24 lipca 2014, 16:59
Kupiłbym .-.
Odpisz
27 lipca 2014, 11:52
@Mirek01: Ja też...
Odpisz
27 lipca 2014, 11:03
Rosja kto ją zrozumie
Odpisz
27 lipca 2014, 10:15
Było
Odpisz
27 lipca 2014, 09:10
Wait... What?!
Odpisz
27 lipca 2014, 06:22
Haha soviet Russia
Odpisz
24 lipca 2014, 21:35
Wtf ;-;
Odpisz