Patrzę na was i chce mi się wymiotować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Hobby dla faceta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2024, 23:53
Ja chodzę, choć bardziej głównie siedzę szczęśliwy bez tego wszystkiego
Odpisz
19 czerwca 2024, 06:26
@welpa44: zazdro
Odpisz
20 czerwca 2024, 02:17
@Katrina2712: Siedzenia przed kompem całymi dniami?
Odpisz
21 czerwca 2024, 13:36
@welpa44: tego że jesteś szczęśliwy
Odpisz
22 czerwca 2024, 01:00
@Katrina2712: Wystarczy odpowiednia filozofia, cele w życiu i wy*ebka na (prawie) wszystko
Odpisz
22 czerwca 2024, 10:23
@welpa44: no ja właśnie nie mam nic z tego
Odpisz
17 czerwca 2024, 09:23
Już tłumaczę. Opiera się to na posiadaniu relatywnie dużo czasu. Kwestia trochę przewartościowania na czym ci zależy, ja na przykład priorytetyzuję siebie nad polski kult zapie....u i pracuję tak z 2 dni ja tydzień. Może nie bawię się w hiperaktywność aż tak ale się mega zajawiłem wspinaczką i co najmniej 3 razy w tygodniu tam chodzę. Do tego w każdy możliwy czas staram się korzystać z jakiegoś wyjazdu, bliskiego czy nie, bo jeszcze mi się chce i trzeba korzystać zanim zdechnę. Do tego bardzo istotne tu jest spanie - otóż ww. roboty bardzo często mają naturalnie niesamowicie dobrą jakość snu i nie łażą jak trupy cały czas bo kiedy ty śpisz, ONI ŚPIĄ DWA RAZY. To akurat mnie nie dotyczy, Bóg musiał mnie jakoś znerfić i mój sen jest beznadziejny, dlatego dla przeciwwagi staram się spać chociaż te podręcznikowe 8 godzin. No i tak, owszem, jestem ćpunem
Odpisz
19 czerwca 2024, 17:48
@Krzyniu: Przede wszystkim to ty ryczysz w rurkę PCV
Odpisz
19 czerwca 2024, 17:58
@Anantashesha: no tak, to najważniejszy aspekt
Odpisz
19 czerwca 2024, 18:05
@Krzyniu: Nigdy o tym nie zapomnimy.
Odpisz
19 czerwca 2024, 18:41
@Anantashesha: i bardzo dobrze
Odpisz
19 czerwca 2024, 20:31
@Krzyniu: Człowiek PCV
Odpisz
19 czerwca 2024, 17:46
Życie jest niesprawiedliwe w ch*j.
Odpisz
18 czerwca 2024, 20:15
Tak to jest jak się jest dzieckiem milionera i nie pracuje się
Odpisz
19 czerwca 2024, 00:23
@KittyQueen: Pracuje nad sobą.
Odpisz
17 czerwca 2024, 07:58
Ból dupska wyczuwam
Odpisz
17 czerwca 2024, 13:08
Hiperaktywny huyek z ciebie. Pomyśl jak to jest mieć naturalnie niższy poziom energii przez a być cały czas porównywany do ludzi którzy nie mogą usiedzieć w miejscu i praca sprawia im przyjemność i uzawany przez to za gorszego mimo że musisz cierpieć więcej przy wykonywaniu tej samej liczby zadań.
Odpisz
17 czerwca 2024, 11:46
Brzmi bardzo wyczerpująco, nie wiem, kto by się zmuszał na takie agonie. Chyba że to na przełomie całego roku z przerwami pomiędzy wtedy można to przeżyć.
Odpisz
17 czerwca 2024, 07:07
Widzę, że na Tumblrze spokojnie. Każdy nadal jest ciężarem dla społeczeństwa i wrakiem człowieka
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2024, 23:05
Ale wsm żeby mieć dużo energii to konieczne są ćwiczenia fizyczne więc one są konieczne po prostu. Jedno sprzyja drugiemu, bo podczas aktywności fizycznej budowane są nowe neurony i ogólnie sprzyja to zdobywaniu umiejętności/wiedzy. No i jakby nie robił nic po pracy, nie miał znajomych to by się wypalił zawodowo. It's that simple.
Odpisz
16 czerwca 2024, 22:52
zazdrość zżera
Odpisz
16 czerwca 2024, 21:45
Białasa boli, że ktoś nie jest wrakiem człowieka jak on f
Odpisz
16 czerwca 2024, 22:02
@rumcajschr: białasa boli ze ktoś coś robi zamiast siedzieć i nic nie robić
Odpisz
16 czerwca 2024, 22:03
@CzerwonyPoniacz: Literalnie!
Odpisz
16 czerwca 2024, 22:05
@rumcajschr: Białasa boli że ktoś ma życie
Odpisz
16 czerwca 2024, 22:35
@rumcajschr: imo, lepiej się takim człowiekiem inspirować, a nie potępiać
Odpisz
16 czerwca 2024, 22:35
Ah, plany i zamiary to ja mam takie jak opisała, ale z realizacją już trudniej
Odpisz