Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Gooddude

19 czerwca 2024, 17:46

Płaska ziemia
To serio najgłupsza teoria spiskowa

Avatar Donald_Trump

19 czerwca 2024, 18:00

Porwania przez UFO są dla mnie równie głupie

Avatar Adix174

21 czerwca 2024, 08:27

@Donald_Trump: no trochę głupie jest to że cywilizacja która potrafi podróżować przez kosmos w ultranowoczesnych statkach kosmicznych niepotrafi wyczyścić pamięci albo chociaż uśpić obiekt badań na właściwy czas

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2024, 09:45

albo że USA zrobiło zamach na WTC. No to jest bardzo głupie

Avatar
Gooddude

21 czerwca 2024, 09:50

generalnie takie teorie są głupie

Avatar Opiekacz_21

Edytowano - 21 czerwca 2024, 11:31

Teorie o reptilianach. Gdyby kosmici z nami współżyli już dawno mieliby dominację albo odwrotnie

Avatar Lakikus

21 czerwca 2024, 12:21

Akurat ta jest jedną z mniej głupich. Opinia publiczna w Ameryce przed tym atakiem była bardzo źle nastawiona do kolejnych interwencji pokojowych. Po upadku wież zmieniło się to diametralnie. A jeśli władza robi bardzo niepopularne decyzję to traci na wiarygodności i zmniejsza się stabilność.

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2024, 12:32

@Lakikus: właśnie to jest bardzo głupie bo nie ma na to dowodów a wszystko wskazuje na to że to sama Alkaida brała w tym udział

Avatar Adix174

21 czerwca 2024, 13:23

może ktoś zapłacił alkajdzie za to ,może i sama nie wiedziała kto im płaci za akcje

Avatar Lakikus

21 czerwca 2024, 13:30

Tego dnia był jeszcze trzeci samolot który zdołał uderzyć w Pentagon. Więc fakt część dokumentów mogła zostać spalona na ten temat.
Zresztą już nie jedna teoria spiskowa przeciw władzom USA okazywała się prawdziwą i jedyne jak wtedy reagowali to można podsumować "Tak wiedzieliśmy od początku i co teraz nam zrobicie?" Historię piszą zwycięscy a z tej sytuacji najwięcej zyskał rząd USA.

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2024, 14:37

@Adix174: pewnie Rosja. Oni mieli to w interesie aby osłabić USA

Avatar Adix174

21 czerwca 2024, 15:46

to słabo im to wyszło bo amerykańce stracili tylko 2 wieże ale ogromne pieniążki na armię poszły więc tak naprawdę wzmocnili USA jeśli to oni

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2024, 18:11

@Adix174: przypadek

Avatar Ameron

27 czerwca 2024, 08:38

Ale chociaż mało szkodliwa
W życiu zwykłego człowieka to nic nie zmienia, może oprócz wkurzania innych swoimi teoriami, ale to chyba przy każdej teorii spiskowej człowiek tak ma.

Avatar bartton

21 czerwca 2024, 09:29

Jak dorośniesz to rozumiesz

Avatar Anantashesha

Edytowano - 21 czerwca 2024, 09:22

Nienawidzę kiedy ludzie mi to powtarzają. Nienawidzę. Większość ludzi umiera nieszczęśliwie. Nie ku*wa, nie będzie dobrze.

Avatar Boberek00

Edytowano - 21 czerwca 2024, 08:05

Tru

Avatar Donald_Trump

19 czerwca 2024, 18:00

Że była do mnie wróci

Avatar BlackSensey

19 czerwca 2024, 17:47

Moja ulubiona

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Fajnie że odpowiedzieli

Nie są aż takie pyszne

Co za przypadek

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka