Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2021, 22:00
Tymczasem gracze minecraft jak ktoś zwiedzi wszystkie miejscówki:
How?!!
Odpisz
28 lutego 2015, 17:29
to dowód na to że gra jest najza**bisztrzejsza nad najza**biszczymi
Odpisz
4 stycznia 2018, 12:58
@rok20050: powiem tylko tyle - wiedźmin 3
Odpisz
24 września 2018, 21:49
. Nie
Odpisz
25 września 2018, 06:22
@TheOfficialForeus: Tak
Odpisz
25 września 2018, 14:45
NIET
Odpisz
25 września 2018, 17:16
@TheOfficialForeus: Yes
Odpisz
10 lutego 2021, 08:13
@TheOfficialForeus: ya
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2014, 00:49
Pomogę, wpisz w konsoli komendę - tmm 1
Odpisz
27 lipca 2014, 12:47
@Slenderowiec2012: a gdzie na padzie do ps3 jest klawiatura?
Odpisz
27 lipca 2014, 18:11
@mistrz2plan: Nie o tą konsolę mi chodziło. (a jeśli pytasz się na serio to nie wiem)
Odpisz
24 listopada 2014, 18:55
@mistrz2plan: Chodzi mu o konsolę gry
Odpisz
30 lipca 2014, 19:31
I tak była i jest słaba :/
Odpisz
24 listopada 2014, 18:55
@Ravios: Nie....
Odpisz
24 listopada 2014, 18:58
@Dovahkiin: Nie odkopuj...
Odpisz
24 listopada 2014, 19:04
@Ravios: To nie odkopywanie. Odkopanie jest po ok. 6-8 miesiącach.
Odpisz
24 listopada 2014, 19:05
@Dovahkiin: Odkopywaniem możemy nazwać już coś po 2 tygodniach, nie wymyślaj własnych definicji...
Odpisz
24 listopada 2014, 19:26
@Ravios: Co ty gadasz?!
Odpisz
24 listopada 2014, 19:28
@Dovahkiin: Odkopałeś, bo nikt się tym nie interesował i nie ingerował. Nie będę uświadamiał...
Odpisz
28 lipca 2014, 17:39
Powstała 3 lata temu, ale ja kupiłem ją wczoraj ...
Odpisz
26 lipca 2014, 21:42
co to za gra??
Odpisz
26 lipca 2014, 21:48
@Domi112: Świat Kangurka Kao
Odpisz
27 lipca 2014, 10:38
@Domi112: skyrim
Odpisz
27 lipca 2014, 13:05
@adiwoj: Dzięki za odpowiedź :)
Odpisz
26 lipca 2014, 21:08
Ooooooo wtf (slowa od mojego kolegi nerda)
Odpisz
26 lipca 2014, 21:26
@assassin11: To doskonale
Odpisz
24 lipca 2014, 14:48
Skoro powstała 3 lata temu i chodzi na moim złomie na średnich to ma ona naprawdę dobrą optymalizację! Skoro tytuły sprzed 5 lat chodzą mi ledwo na niskich.
Odpisz
24 lipca 2014, 19:05
@PolskiKaktusPL: co ty masz za pc? jaką ma klasyfikację że ci takie stare gry jak gta sa nie chodzą?
Odpisz
24 lipca 2014, 20:40
@bylejakbylegdzie: No Gta Sa niby chodzi na średnich. Mój laptop:
Procesor AMD E-450 with Radeon(tm) HD Graphics 1.65 Ghz dwurdzeniowy
Pamięć (RAM) 2,00 GB
Typ systemu 32 bit
System Windows Vista
Karta graficzna AMD Radeon HD 6320 Graphics
PS: W sierpniu wymieniam system na windows 7
Odpisz
25 lipca 2014, 16:23
@PolskiKaktusPL: to masz lepszy niż ja
Odpisz
25 lipca 2014, 19:06
@bylejakbylegdzie: Jak to możliwe? Podałbyś mi swoją klasyfikacje pc?
Odpisz
25 lipca 2014, 19:55
@PolskiKaktusPL: za nowy sprzęt :/ u mnie nie chce działać herosi2
Odpisz
26 lipca 2014, 11:09
@PolskiKaktusPL: procesor AMD V120 1 rdzeniowy 2.20 GHz
2gb ramu
32 bitowy system windows 7 profesional
karta ATI Raedon HD 5470 512 MB
Odpisz
26 lipca 2014, 13:57
@KingsMax: Jak to możliwe?
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2014, 17:52
@PolskiKaktusPL: AMD Athlon 64 X2 3600+ dwurdzeniowy 1,90GHz
RAM 3 GB
NVidia GeForce GTS 450 512 MB
Windows 7 Ultimate 32 bit
Ten komputer ma 8 lat, a działają wszystkie najnowsze gry, a co dopiero Skyrim.
Odpisz
26 lipca 2014, 18:08
@PolskiKaktusPL: Ja mam kompa, który w 2010 był świetny i mi wszystko dobrze chodzi ;-;
Odpisz
26 lipca 2014, 18:33
@PolskiKaktusPL: ja wiem jak! Vista!
Odpisz
26 lipca 2014, 18:34
@jakubnowak98: Win 7
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2014, 18:34
@bylejakbylegdzie: Ty masz dobry komputer.
Odpisz
26 lipca 2014, 19:05
@PolskiKaktusPL: są nowe rozwiązania technologiczne i stara gra niekoniecznie może na nich działać
Odpisz
26 lipca 2014, 19:16
@PolskiKaktusPL: to masz fajnie :3 ja się zastanawiam nad tym dlaczego mój jeszcze dobrze działa z zaledwie 512 MB ramu |''D
Odpisz
26 lipca 2014, 19:16
@KingsMax: A no też fakt. :P
Odpisz
26 lipca 2014, 19:30
@KingsMax: Coś w tym jest ale dziwniejsze jest to ze gra z 1997 roku chodzi mi normalnie , a z 2001 już nie chce się uruchomić :D
Odpisz
26 lipca 2014, 20:49
@PolskiKaktusPL: kto gra na laptopie... lepszy jest stacjonarny ale trzeba jednak trochę włożyć hajsu. Porządna karta graficzna z 2 patyki kosztuje....
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2014, 18:42
Przeszłem całą grę. Ten koleś właśnie stoi przed Jaskinią zaginionego noża. Położony na północ od Ivarstead. Jest jedną z lokacji którą możemy otrzymać do zbadania podczas misji towarzyszy z odnalezieniem elementów Wuuthrada
Odpisz
26 lipca 2014, 17:01
Ja jeszcze nie przeszłem gry ;-;
Odpisz
26 lipca 2014, 17:02
*przeszedłem.
Odpisz
26 lipca 2014, 17:03
@lufca: Oj tam, nie czepiajmy się szczegółów.
Odpisz
26 lipca 2014, 17:16
ja tej gry wo gule nie mam
Odpisz
26 lipca 2014, 17:24
@mrklorens: Słownika ortograficznego chyba też nie...
Odpisz
26 lipca 2014, 17:28
@Michux1: nie jesteś drzewem tylko betonem w przebraniu
Odpisz
26 lipca 2014, 17:30
ja też ;-;
Odpisz
26 lipca 2014, 18:00
@deadpoolpl: Cool story, bro. (nie, to nie był sarkazm)
Odpisz
26 lipca 2014, 18:21
:D
Odpisz
26 lipca 2014, 18:23
@deadpoolpl: Ale to w nawiasie było sarkazmem.
Odpisz
26 lipca 2014, 18:32
D:
Odpisz
26 lipca 2014, 18:32
A ja tak :D
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2014, 11:49
a ja nawet jeszcze nie grałem teraz gram w daggerfall i tylko słychać HALT HALT HALT
Odpisz