Co za czasy, że normalizują chorobę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2024, 23:41
Tolerancja jest ważna ale świat myli ją z wspieraniem....
Odpisz
23 czerwca 2024, 18:52
Okej, nie wiem co to znaczy "normalizować", ale ciałopozytywność nie polega na tym żeby wmawiać komukolwiek że to jak najbardziej zdrowo być otyłym i nie powinno się z tym nic robić. Jak ktoś tak to robi to robi to źle. Ciałopozytywność polega na tym że to W PORZĄDKU być otyłym, podobnie jak w porządku jest mieć raka czy AIDS. Otyli ludzie to najbardziej zdyskryminowana pod kątem budowy ciała grupa ludzi. Chodzi o to żeby zadbać o ich zdrowie, fizyczne i psychiczne, bo wyobraźcie sobie że podobnie jak człowiek z rakiem nie czeka na was żebyście powiedzieli że ma iść na chemię, tak człowiek otyły nie czeka aż mu powiecie że jest gruby i że ma schudnąć. Ci ludzie zdają sobie sprawę ze swojego stanu, ale wyleczenie go trochę trwa i chodzi o to żeby te osoby mogły się nie wstydzić i dobrze czuć w społeczeństwie, żeby nie czuły że są gorsze z powodu choroby.
Za to absolutnie nikt poważny nie twierdzi że bycie wysportowanym jest negatywne. To jest kompletny chochoł.
Odpisz
23 czerwca 2024, 18:07
teraz głupota zjada własny ogon po tym jak zbiera żniwa niespodziewanej śmierci zdrowych body positive. Jak to jest możliwe? Przecież tłuszcz to zdrowie!
Odpisz
21 czerwca 2024, 15:29
Ale to ty dzwonisz
Odpisz
21 czerwca 2024, 14:10
Fajnym przykładem dobrego wykorzystania body positivity jest dungeon meshi. Różne typy ciała są ukazane tam w sposób który idealnie wtapia się w świat przedstawiony i pomimo że to fantasy wydaje się bardziej naturalny niż 90% 'prawdziwych' filmów itp gdzie większość osób to latami dbający o ideał aktorzy. Ludzie wyglądają różnie i nawet jeśli można ich uznać za nieatrakcyjnych według większości to każdy ma swój cel i charakter, który jest ważny i nie kręci się wokół wyglądu.
W sumie ciężko oddać jak dobrze ukazane jest przekaz, którego siła polega w tym że nigdy nie został wprost poruszony. Po prostu jakby spojrzeć w świat gdzie każdy to rozumie.
Odpisz
21 czerwca 2024, 13:32
Wolę KOBIETY pomiędzy.(co nie zmiania faktu że jak chłopów to body negative)
Odpisz
21 czerwca 2024, 13:36
@TeaGuy: Mmm. Lubisz chłopów?
Odpisz
21 czerwca 2024, 13:38
@JaJestemZWami: nadal wolę kobiety i mam dziewczyne ale tak. Niektórzy mi sie podobają(femboye>trans). Ale w sumie jajbardziej lubie gotki i Tomboye(chłopczyce). O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE!!!
Odpisz
21 czerwca 2024, 13:39
@TeaGuy: EJ JEJACY!!!!!!
MAMY NOWY SHIP DLA MONTA
Odpisz
21 czerwca 2024, 13:39
@JaJestemZWami: CO K...A?!! DLA KOGO?!?!
Odpisz