Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Papyrusek

23 czerwca 2016, 11:41

na szkle to sie nie dziwie

Avatar asiak125125

24 lipca 2014, 15:15

też taką mam!!! raz żuciłam nią o ściane ze sklejki. ściana sie rozleciała!!! :D

Avatar Szymon2301

24 lipca 2014, 15:19

@asiak125125: Czemu napisałaś to dwa razy?

Avatar frazeologizm

24 lipca 2014, 15:20

@asiak125125: jest taka opcja jak edytuj komentarz,
ps. ,,żuciłam,, przez rz

Avatar QueenBlood

24 lipca 2014, 15:23

@asiak125125: Lagi?

Avatar tomala34

3 stycznia 2015, 17:16

@QueenBlood: ale 2 razy nie skopiowało

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2014, 20:40

czemu tam jest iPhone ;_;

Avatar kozakfull

24 lipca 2014, 21:50

to nie IPhone. IPhone jest bardziej prostokątny a ten jest troszeczkę zaokrąglony na górze i dole.

Avatar TheWitekDC

24 lipca 2014, 22:22

@kozakfull: mi to bajdzier wygląda na Sony Ericssona x10 mini

Avatar kozakfull

Edytowano - 25 lipca 2014, 01:12

@TheWitekDC: Też nie.
To raczej Samsung galaxy s5.
albo poprzednie jego wersje.

Avatar TheWitekDC

25 lipca 2014, 11:20

@kozakfull: co?!?! szajsung nie na tak dużych poprawek a widzisz na dole cos połyskujące go ? to są przyciski charakterystyczne dla Sony ericsson

Avatar TheWitekDC

25 lipca 2014, 11:22

@TheWitekDC: dobra poprawka to jednak jakaś Nokia bo ma te przyciski proste a Sony miało takie w kształt banana wiem ze to Nokia ale nie wiem jaka

Avatar piotreks123

24 lipca 2014, 15:30

po prawej stronie jest jeszcze logo windowsa 8 :D

Avatar bylejakbylegdzie

24 lipca 2014, 16:06

@piotreks123: to okno :D

Avatar newekiXD

24 lipca 2014, 19:57

@bylejakbylegdzie: window 8 :D

Avatar ziomek2009

24 lipca 2014, 18:47

Nokie pomimo upływu lat są bardzo wytrzymałe wiem co mówię moja lumia już nie raz spadała raz tak przypiep**yła o beton że się rozleciała ale pomimo to dalej działa za**biście.

Avatar graywolf

Edytowano - 24 lipca 2014, 16:47

Powinna być Nokia a nie tam ten smartfon

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2014, 15:45

3310 oczywiście

Avatar asiak125125

24 lipca 2014, 15:13

też taką mam!!!!!! raz żuciłam ją o ściane ze sklejki, a ściana sie rozwaliła!!!! :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Pozdrawiam świetliki

Nie idź!

Były nóżki, nie ma nóżek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka