Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2016, 11:41
na szkle to sie nie dziwie
Odpisz
24 lipca 2014, 15:15
też taką mam!!! raz żuciłam nią o ściane ze sklejki. ściana sie rozleciała!!! :D
Odpisz
24 lipca 2014, 15:19
@asiak125125: Czemu napisałaś to dwa razy?
Odpisz
24 lipca 2014, 15:20
@asiak125125: jest taka opcja jak edytuj komentarz,
ps. ,,żuciłam,, przez rz
Odpisz
24 lipca 2014, 15:23
@asiak125125: Lagi?
Odpisz
3 stycznia 2015, 17:16
@QueenBlood: ale 2 razy nie skopiowało
Odpisz
24 lipca 2014, 20:40
czemu tam jest iPhone ;_;
Odpisz
24 lipca 2014, 21:50
to nie IPhone. IPhone jest bardziej prostokątny a ten jest troszeczkę zaokrąglony na górze i dole.
Odpisz
24 lipca 2014, 22:22
@kozakfull: mi to bajdzier wygląda na Sony Ericssona x10 mini
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2014, 01:12
@TheWitekDC: Też nie.
To raczej Samsung galaxy s5.
albo poprzednie jego wersje.
Odpisz
25 lipca 2014, 11:20
@kozakfull: co?!?! szajsung nie na tak dużych poprawek a widzisz na dole cos połyskujące go ? to są przyciski charakterystyczne dla Sony ericsson
Odpisz
25 lipca 2014, 11:22
@TheWitekDC: dobra poprawka to jednak jakaś Nokia bo ma te przyciski proste a Sony miało takie w kształt banana wiem ze to Nokia ale nie wiem jaka
Odpisz
24 lipca 2014, 15:30
po prawej stronie jest jeszcze logo windowsa 8 :D
Odpisz
24 lipca 2014, 16:06
@piotreks123: to okno :D
Odpisz
24 lipca 2014, 19:57
@bylejakbylegdzie: window 8 :D
Odpisz
24 lipca 2014, 18:47
Nokie pomimo upływu lat są bardzo wytrzymałe wiem co mówię moja lumia już nie raz spadała raz tak przypiep**yła o beton że się rozleciała ale pomimo to dalej działa za**biście.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2014, 16:47
Powinna być Nokia a nie tam ten smartfon
Odpisz
24 lipca 2014, 15:45
3310 oczywiście
Odpisz
24 lipca 2014, 15:13
też taką mam!!!!!! raz żuciłam ją o ściane ze sklejki, a ściana sie rozwaliła!!!! :D
Odpisz