Polscy piłkarze są jak hazardziści. Grali w meczu o wszystko i przegrali 💀
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zawsze coś
Wielka przygoda
Drewniany kominek
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2024, 11:55
Ja i tak kibicuję Portugalii
Odpisz
24 czerwca 2024, 10:38
Odpisz
23 czerwca 2024, 10:18
Zajebiste mistrzostwa, żaden antyfutbol polski czy angielski (tak, Anglia gra kompletną padakę) nie zmieni tego, bo wszystkie inne mecze są zajebiste.
Odpisz
23 czerwca 2024, 10:27
Polaków też. Grali jak równy z równym z Holandią
Odpisz
23 czerwca 2024, 10:28
Znaczy z Holanią bardzo fajnie zagrali i szkoda tego meczu, bo była szansa w pewnym momencie nawet strzelić na 2:1.
Ale z Austrią to był dramat.
Odpisz
23 czerwca 2024, 10:32
z Austrą przegrali tylko przez stronniczego sędziego. Jeszcze dostaniemy walkower bo wyjdzie że Austra go przekupiła
Odpisz
23 czerwca 2024, 11:54
No ale też bez przesady sędzia może i popełniał błędy na naszą niekorzyść, ale braki w obronie mamy gigantyczne, nie cisnęliśmy na bramkę rywala tak jak w meczu z Holandią no i Austriacy zagrali dobry mecz, moim zdaniem wygrali zasłużenie
Odpisz
23 czerwca 2024, 12:18
@pieczarki: jakby odgwizdal nam karnego przy 1:1 to byśmy wygrali
Odpisz
23 czerwca 2024, 13:01
jakby żaby żyto żarły to by mąką srały
Odpisz
23 czerwca 2024, 13:22
@pieczarki: emm bez związku
Odpisz
23 czerwca 2024, 11:00
Nom, bycie polakiem to bardzo smutny i przykry los, współczuję
Odpisz
23 czerwca 2024, 10:42
Hazard to jest puszczanie tych meczów w telewizji.
Odpisz