Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Talerz

24 czerwca 2024, 17:58

Po co wysyłać ludzi na księżyc jak wysłaliśmy tam tysiące satelit które przebadały go od każdej strony. Zresztą co to w ogóle ma do kształtu ziemi

Avatar Dominator4021

12 lipca 2024, 23:24

@Talerz: Tu chodzi nie tylko o o badania, ale też o kolonizację.

Avatar PanPiekarnik

27 czerwca 2024, 19:02

SciFun chce LOBOTOMIĘ???1?1??1??11?1!1!11!?

Avatar Leszy

24 czerwca 2024, 16:30

Samoloty na regularnych liniach nie latają nad Antarktydą bo nie mają potrzeby nad nią kur.......wa latać.
Myśl Bala Myśl.

Avatar Koteczek_21

26 czerwca 2024, 19:54

@Leszy: Nie mówiąc o tym, że zrobienie lotu, który obejmuje przelecenie nad nią jest niezbyt opłacalne

Avatar Axl_MMX

26 czerwca 2024, 22:02

@Leszy: Najszmieszniejsze jest to, ze kiedyś latały, przelot nad Antarktydą był jedną z atrakcji np. w Nowej Zelandii, czy Australi. Skończyły się dlatego, że A) były drogie, a po kryzysach takie wypadki wypadają jako pierwsze, oraz B) Katastrofa lotu Air New Zealand 901 uświadomiła paru typom, że latanie w miejscu, gdzie wszystko jest k...a białe, a warunki pogodowe tragiczne, przez co nawigacja jest trudna.

Avatar werenspawel

26 czerwca 2024, 18:36

Bo kula ziemska wcale nie jest kulą, tylko geoidą, ma tylko zbliżony kształt do kuli.

Avatar karakan_z_dvpy

24 czerwca 2024, 14:35

Czemu ci ludzie którzy mówią że Antarktyda nie istnieje czy jakieś inne teorie spiskowe nigdy nie pomyśleli żeby tam polecieć? Jak najbardziej można, nikt im nie zabrania tam popłynąć czy polecieć i sprawdzić czy nie ma tam gigantów, granicy ziemi lub portalu do innego wymiaru.

Avatar Foxsik89

Edytowano - 25 czerwca 2024, 09:48

@karakan_z_dvpy: Głównie dlatego, że boją się samo obalenia swoich teorii, oraz dodatkowa tworzą setki wymówek dlaczego nie mogą tego robić np. że na Antarktydzie jest wojsko, które ma zawracać statki, a wszelkie wyprawy to mistyfikcja

Avatar Mijak

24 czerwca 2024, 15:31

Gość mówi o pół procenta, czyli jest przekonany na 99,5% że Ziemia ma kształt (mniej więcej) kuli. Całkiem niezły wynik moim zdaniem.

Avatar WujekFoliarz

Edytowano - 24 czerwca 2024, 15:16

A teraz powiedzcie mi
Po co latać na księżyc w tych latach?

Avatar Paziu_WOT

24 czerwca 2024, 14:15

Korwin:1
Cwirred: 0

Avatar kokomando

24 czerwca 2024, 14:01

Jak już nawet Korwin ci sugeruje że pie....isz głupoty to musisz sie nad sobą zastanowić

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2024, 13:41

Pan Bała bardzo mądry.

Avatar HansFrank

26 czerwca 2024, 19:16

Nie trolluj

Avatar Zloty_bambus

27 czerwca 2024, 07:38

Avatar AlMalina

4 lipca 2024, 14:05

@Zloty_bambus: Śmieszne jest to że świred gada głupoty nawet pod memem na którym Korwin którego świred tak bardzo popiera to wyjaśnia typowi wyżej

Avatar jakub17

24 czerwca 2024, 13:37

Ma rację... Ziemia ma lekko inny kształt

Bo jest Elipsą obrotową i jedyną płaskość jaką znajdziemy znajdują się na biegunach

Avatar Lucasss

24 czerwca 2024, 13:27

Ludzie są głupi.

Avatar GHouste

24 czerwca 2024, 13:25

Świrred ma właśnie stopienie procesora.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 czerwca 2024, 13:23

Ale serio znacie kogoś kto był ostatnio na Antarktydzie albo księżycu? 🤨🤔
Bo ja nie

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2024, 13:30

strzałki w dół dają ci którzy są wierni systemowi jaki został nam narzucony przez ważniejsze jednostki !!!!!! 🗣️🗣️🗣️

Avatar bulkax

24 czerwca 2024, 14:27

znam, kolega pingwin mieszka na antarktydzie, nawet ma licencje na strzelanie do kuloziemców

Avatar NiszczycielHeretykow

26 czerwca 2024, 18:59

No tak, ja na przykład regularnie latam razem z moimi kolegami masonami na Antarktydę jak mamy urlop. Szerzenie kuloziemstwa to ciężka praca w tych czasach, trzeba się gdzieś zrelaksować. A i z kolegami z NASA czasem się na płaski księżyc poleci

Avatar HansFrank

26 czerwca 2024, 19:17

Tak, Twój ojciec gdy cię zobaczył to spieprzył na księżyc

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Phi!

Co za przypadek

To by wystarczyło

Tymi się chodzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka