Zastanawialiście się kiedyś nad tym?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Żartownisie
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2014, 17:12
bo nie miał strychu XD
Odpisz
25 lipca 2014, 02:59
BA DUM TSSS
Odpisz
26 lipca 2014, 22:10
@kacper414: U made my day. XD
Odpisz
26 lipca 2014, 22:45
wow 52 strzałki wow
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2014, 00:40
Wow, chyba właśnie pobiłeś rekord jeja.pl w największej ilości łapek w górę pod komentarzem! Brawo!
Odpisz
27 lipca 2014, 10:27
@Slenderowiec2012: Gówno prawda :3 jedna użytkowniczka ma ponad 120 :D
Odpisz
27 lipca 2014, 11:34
Wow! To dopiero rekord!
Odpisz
27 lipca 2014, 12:49
@Slenderowiec2012: To nie jest rekord. Ktoś raz miał 120 strzałek.
Odpisz
27 lipca 2014, 13:51
Gdzie?
Odpisz
27 lipca 2014, 14:09
@Quatum: Ja widziałem jak ktoś pisał kto wszedł w gre a nie ma 18 lat daje strzałkę to miał ponad 300
Odpisz
27 lipca 2014, 18:12
@Quatum: Za nim coś napiszesz to troszeczkę pomysł.
Odpisz
27 lipca 2014, 18:13
@Slenderowiec2012: *Zanim
Odpisz
27 lipca 2014, 18:42
@Mafionek: potwierdzam też widziałem
Odpisz
28 lipca 2014, 13:43
@deadxp: Nie pamiętam ale przysięgam że nie kłamię!
Odpisz
29 lipca 2014, 11:07
Wierzę ci.Po prostu jestem ciekawy.
Odpisz
12 października 2014, 17:20
To chyba rekord łapek w górę.
Odpisz
13 października 2014, 08:06
@dustin2001: Nie sądzę, jak wyżej ktoś napisał, ktoś tam miał ich 120😊
Odpisz
3 marca 2019, 23:56
@dustin2001: I cyk 140 strzałek
Odpisz
4 marca 2019, 16:38
@Big_Chungus:
Trafne spostrzeżenie.
Odpisz
13 października 2022, 12:31
@dustin2001: odkopywanie
Odpisz
13 października 2022, 13:09
Po cóż to?
Odpisz
Edytowano - 13 października 2022, 13:14
@dustin2001: a bo mi się chciało
Odpisz
9 kwietnia 2021, 17:48
Ee no k...a
Odpisz
Edytowano - 7 października 2020, 08:26
A no ich nie stworzył przez przypadek?
Odpisz
11 września 2016, 13:39
:I nie kumam :V
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:37
@WARSUITSKYEN: atomówki
Odpisz
21 sierpnia 2015, 20:14
Bo pokój był zajęty przez ? :D
Odpisz
6 kwietnia 2015, 13:52
Bo chciał mieć córki?
Odpisz
11 października 2014, 17:08
i całe dzieciństwo wypie..
Odpisz
8 sierpnia 2014, 20:16
bo to trynkiewicz
Odpisz
27 lipca 2014, 01:11
Żeby walczyły ze złem
Odpisz
27 lipca 2014, 00:42
Nie robił przecież małych dziewczynek tylko wyśmienite muffinki.
Odpisz
27 lipca 2014, 00:09
Bo tworząc chłopców wyszedłby na geja?
Odpisz
26 lipca 2014, 22:17
Może lubi?
Odpisz
26 lipca 2014, 21:19
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 lipca 2014, 18:56
Bo był w friend-zone z nauczycielką
Odpisz
26 lipca 2014, 18:04
Bo nie chciał byc samotny i był popie**olonym naukowcem?
Odpisz