Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BencV

28 czerwca 2024, 15:10

i jak tam, kupiliście coś jejaki?

Avatar kolkav5

28 czerwca 2024, 16:01

@BencV: nigdy

Avatar BUMPYSIA

29 czerwca 2024, 22:29

@BencV: raz jedyny kupiłem primal carnage extinction, bo spodobało mi się oglądanie Masterczułka

Avatar Papasmerf44

28 czerwca 2024, 22:48

Wiecie, chciałbym kupić DuckTales Remastered, Corpse Party lub Ultimate Chicken Horse dla grania z kumplami, lecz nie mogę tego zrobić ponieważ muszę oszczędzać na inne rzeczy, plus mam też inne wydatki.

Avatar Nerius

24 czerwca 2024, 20:44

Nie ma gorszej inwestycji od kupowania licencji, która może ci być odebrana w każdym momencie

Avatar Mikrus19

28 czerwca 2024, 15:10

@Nerius: To tak, jakbyś powiedział prostytutce, że albo kupujesz ją całą na zawsze, albo wcale....

Kupujesz i korzystasz jak najwięcej. A czy będziesz miał 1000 h, czy przełęczy ci w bibliotece to twoja sprawa. Co skorzystasz to twoje.

Avatar Nerius

Edytowano - 28 czerwca 2024, 15:14

@Mikrus19: Jakie beznadziejne porównanie, porównałeś jednorazową usługę za zakupu danego dobra

Jak kupujesz samochód to na własność a nie że w każdej chwili może ci być odebrany pomimo tego że wydałeś na niego pieniądze

Avatar Cymbal

28 czerwca 2024, 15:00

Spyro nadal drogie, nawet nie dali procentów

Avatar pawelec323232e2

24 czerwca 2024, 20:42

Po prostu zpiraccie gre k...a

Avatar Nerius

Edytowano - 24 czerwca 2024, 20:50

@pawelec323232e2: Pawelec z rigczem, piekło zamarzło

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 24 czerwca 2024, 21:00

@pawelec323232e2: Imo piracenie gier jest jeszcze spoko jeśli
1. Jest to gra od twórców których nie chcesz wspierać
2. Gra cię interesuje, ale nie do tego stopnia by kupować/nie jestes przekonany by ją kupić, a nie ma wersji demo
3. Nie jest nigdzie juz dostępna i spiracenie to jedyny sposób by w nią zagrać
4. Są to gry, które ograsz na emulatorach do jakiś konsol. A zazwyczaj z emulatorów korzystają osoby które danej konsoli nie mają

No i ewentualnie jak bardzo chcesz w coś zagrac, ale nie masz hajsu (cała Danganronpe oprócz jedynki spiraciłam, bo wtedy nie miałam kasy, a strasznie chciałam juz ograć resztę). Ale ja po pierwsze lubię mieć ładnie ułozone gierki, a po drugie ja się niektórych piratów boję (niektóre które miałam mi usuewały save'a bez powodu xD)

Avatar Darwidx

24 czerwca 2024, 21:23

@BardzoOryginalnaNazwa: Za nisko ustawiasz poprzeczkę, jako osoba nie mam powodu by wspierać twórców gier, więc już pod to zalicza się większość gier, minus nwm Undertale ?

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

24 czerwca 2024, 21:31

@Darwidx: No w sumie
Po prostu za czesto słuchalam gadania o oddzielaniu dzieła od twórcy

Avatar feniks100

28 czerwca 2024, 14:11

@pawelec323232e2: NiEeee tAK NiewOLNo!!!1!!11 PobITe GArY!11!!
A tak na poważnie, skoro twórcy legalnie dymają graczy na hajs to czemu gracze nie mogą tego samego?

Avatar Helmut88

25 czerwca 2024, 00:07

Taki Call of Duty 2 tylko prosi się zakup ahhh...
O, gdzie jest moje 40 zł?!

Avatar Nikt_Niktowski

24 czerwca 2024, 20:40

EEE tam, nie ma Jurassic World Evolution 2.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2024, 21:48

@Nikt_Niktowski: w skali 1-10 jak bardzo lubisz dinusie

Avatar Nikt_Niktowski

24 czerwca 2024, 22:27

TAK

Avatar Waldemir50

24 czerwca 2024, 20:53

Ej ale wiecie że jeśli was nie stać i nie macie na uwadze konkretnej gry to można tą wyprzedaż za darmo zignorować? :π

Avatar CupOfWater

24 czerwca 2024, 20:57

@Waldemir50: no tak, można, wiemy to, ale na wyprzedaże się zazwyczaj chodzi bo się myśli ,,a może znajdę coś ciekawego". Jak kogoś nie interesuje to na siłę nie kupi przecież

Avatar Waldemir50

24 czerwca 2024, 20:59

@CupOfWater: A spotykam się i z takim nastawieniem że jak tanio to szkoda nie brać i może kiedyś się zagra (nie zagra się 💀)

Avatar CupOfWater

24 czerwca 2024, 21:00

@Waldemir50: To wtedy to jest już zakupoholizm, ale większość ludzi wie czego chce a czego nie jak to widzi

Avatar kacperro520

24 czerwca 2024, 20:40

A wy przygotowywaliście portfele?

Avatar GHouste

24 czerwca 2024, 20:41

Avatar CupOfWater

24 czerwca 2024, 20:42

@kacperro520: Yes, mniej więcej plany też, ale może się okazać że akurat nie trafią na wyprzedaże bo już tak miałem parę razy lmao

Avatar Koteczek_21

24 czerwca 2024, 20:52

@kacperro520: Mam w planach kupić w sumie tylko jedną gierkę, bo chcę wesprzeć twórców

Avatar Stevee

24 czerwca 2024, 20:37

Kiedy startuje letnia wyprzedaż?

Avatar kacperro520

24 czerwca 2024, 20:41

@Stevee: w moim komentarzu wyżej jest data

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie zadzieraj z bobrami

Fergus

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka