Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie zadzieraj z bobrami
Fergus
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2024, 15:10
i jak tam, kupiliście coś jejaki?
Odpisz
28 czerwca 2024, 16:01
@BencV: nigdy
Odpisz
29 czerwca 2024, 22:29
@BencV: raz jedyny kupiłem primal carnage extinction, bo spodobało mi się oglądanie Masterczułka
Odpisz
28 czerwca 2024, 22:48
Wiecie, chciałbym kupić DuckTales Remastered, Corpse Party lub Ultimate Chicken Horse dla grania z kumplami, lecz nie mogę tego zrobić ponieważ muszę oszczędzać na inne rzeczy, plus mam też inne wydatki.
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:44
Nie ma gorszej inwestycji od kupowania licencji, która może ci być odebrana w każdym momencie
Odpisz
28 czerwca 2024, 15:10
@Nerius: To tak, jakbyś powiedział prostytutce, że albo kupujesz ją całą na zawsze, albo wcale....
Kupujesz i korzystasz jak najwięcej. A czy będziesz miał 1000 h, czy przełęczy ci w bibliotece to twoja sprawa. Co skorzystasz to twoje.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2024, 15:14
@Mikrus19: Jakie beznadziejne porównanie, porównałeś jednorazową usługę za zakupu danego dobra
Jak kupujesz samochód to na własność a nie że w każdej chwili może ci być odebrany pomimo tego że wydałeś na niego pieniądze
Odpisz
28 czerwca 2024, 15:00
Spyro nadal drogie, nawet nie dali procentów
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:42
Po prostu zpiraccie gre k...a
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2024, 20:50
@pawelec323232e2: Pawelec z rigczem, piekło zamarzło
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2024, 21:00
@pawelec323232e2: Imo piracenie gier jest jeszcze spoko jeśli
1. Jest to gra od twórców których nie chcesz wspierać
2. Gra cię interesuje, ale nie do tego stopnia by kupować/nie jestes przekonany by ją kupić, a nie ma wersji demo
3. Nie jest nigdzie juz dostępna i spiracenie to jedyny sposób by w nią zagrać
4. Są to gry, które ograsz na emulatorach do jakiś konsol. A zazwyczaj z emulatorów korzystają osoby które danej konsoli nie mają
No i ewentualnie jak bardzo chcesz w coś zagrac, ale nie masz hajsu (cała Danganronpe oprócz jedynki spiraciłam, bo wtedy nie miałam kasy, a strasznie chciałam juz ograć resztę). Ale ja po pierwsze lubię mieć ładnie ułozone gierki, a po drugie ja się niektórych piratów boję (niektóre które miałam mi usuewały save'a bez powodu xD)
Odpisz
24 czerwca 2024, 21:23
@BardzoOryginalnaNazwa: Za nisko ustawiasz poprzeczkę, jako osoba nie mam powodu by wspierać twórców gier, więc już pod to zalicza się większość gier, minus nwm Undertale ?
Odpisz
24 czerwca 2024, 21:31
@Darwidx: No w sumie
Po prostu za czesto słuchalam gadania o oddzielaniu dzieła od twórcy
Odpisz
28 czerwca 2024, 14:11
@pawelec323232e2: NiEeee tAK NiewOLNo!!!1!!11 PobITe GArY!11!!
A tak na poważnie, skoro twórcy legalnie dymają graczy na hajs to czemu gracze nie mogą tego samego?
Odpisz
25 czerwca 2024, 00:07
Taki Call of Duty 2 tylko prosi się zakup ahhh...
O, gdzie jest moje 40 zł?!
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:40
EEE tam, nie ma Jurassic World Evolution 2.
Odpisz
24 czerwca 2024, 21:48
@Nikt_Niktowski: w skali 1-10 jak bardzo lubisz dinusie
Odpisz
24 czerwca 2024, 22:27
TAK
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:53
Ej ale wiecie że jeśli was nie stać i nie macie na uwadze konkretnej gry to można tą wyprzedaż za darmo zignorować? :π
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:57
@Waldemir50: no tak, można, wiemy to, ale na wyprzedaże się zazwyczaj chodzi bo się myśli ,,a może znajdę coś ciekawego". Jak kogoś nie interesuje to na siłę nie kupi przecież
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:59
@CupOfWater: A spotykam się i z takim nastawieniem że jak tanio to szkoda nie brać i może kiedyś się zagra (nie zagra się 💀)
Odpisz
24 czerwca 2024, 21:00
@Waldemir50: To wtedy to jest już zakupoholizm, ale większość ludzi wie czego chce a czego nie jak to widzi
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:40
A wy przygotowywaliście portfele?
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:41
@kacperro520: tak
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:42
@kacperro520: Yes, mniej więcej plany też, ale może się okazać że akurat nie trafią na wyprzedaże bo już tak miałem parę razy lmao
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:52
@kacperro520: Mam w planach kupić w sumie tylko jedną gierkę, bo chcę wesprzeć twórców
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:37
Kiedy startuje letnia wyprzedaż?
Odpisz
24 czerwca 2024, 20:41
@Stevee: w moim komentarzu wyżej jest data
Odpisz