Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Talerz

27 czerwca 2024, 18:03

Nie ogarniam jak można spać mniej niż 6 godzin, ja bym zdechła po dwóch dniach

Avatar BetonowyMur

29 czerwca 2024, 20:04

@Talerz: Lata praktyki, ja potrafiłem spać 4 i pół godziny, a na następny dzień iść do roboty

Avatar BUMPYSIA

29 czerwca 2024, 22:01

@BetonowyMur: też tak przez chwilę miałem. O 4 pobudka o 5 wyjazd na 7 przyjazd na miejsce pracy, praca do 16, a z powrotem w domu o 18. I jeśli się chciało uczknąć choć trochę czasu dla siebie do się nie spało do ok 23

Avatar Narnia

30 czerwca 2024, 09:04

@BetonowyMur: a ja kedyś półtorej godziny spałam

Avatar Narnia

30 czerwca 2024, 09:03

Ja do nich należe🙂

Avatar Neoneq

29 czerwca 2024, 21:08

Śpie w dzień

Avatar Raptors210

29 czerwca 2024, 21:07

Odpowiedź jest prostrza niż się wydaje, otóż śpimy do 12

Avatar Staropolanka_Niegazowana

27 czerwca 2024, 03:49

sesja i brak organizacji czasu to wspaniałe połączenie. obstawiam, że dziś w ogóle nie położę się spać. kolos, na którego nie zaczęłam się jeszcze uczyć jest jutro o 12.

Avatar DiKarpio

27 czerwca 2024, 16:33

@Staropolanka_Niegazowana: jak kolos w sesji? poprawka? bo teraz to juz tylko egzaminy powinny byc

Avatar Staropolanka_Niegazowana

27 czerwca 2024, 16:51

@DiKarpio: no wyobraź sobie, że niekoniecznie

Avatar BetonowyMur

29 czerwca 2024, 20:05

@Staropolanka_Niegazowana: Daj znać jak było

Avatar Zloty_bambus

29 czerwca 2024, 20:26

Avatar Staropolanka_Niegazowana

29 czerwca 2024, 20:37

@Zloty_bambus: piątkowy exam zdany na 4, kolos czwartkowy wywalony na wrzesień (jeżeli babeczka mi odpisze i się zgodzi)

Avatar Dark_Dante

29 czerwca 2024, 19:12

Tsa, ostatnio spałem ze cztery godziny i bez śniadania poszedłem zrobić psychotesty na zawodowego kierowcę.
Nie polecam.

Avatar szklanka67

29 czerwca 2024, 18:44

rel, a nawet jak próbuję zasnąć wcześniej to się kończy na leżeniu i gapieniu tępo w sufit

Avatar Mysza404

27 czerwca 2024, 05:05

Zaraz to o 3:00 się śpi? Ja zazwyczaj o 3 lub 4 nad ranem idę sobie na dwór powdychać świeżego powietrza.

Avatar Szpieg_z_Wenus

27 czerwca 2024, 03:07

Czuję się personalnie wezwana tym memem

Avatar ola0020

27 czerwca 2024, 02:59

Opie ale relatable me-

Avatar mello3336

27 czerwca 2024, 01:35

No, jeszcze godzina i 25 minut

Avatar DAVJD

27 czerwca 2024, 01:02

to i tak dosyc wczesnie w sumie

Avatar Waldemir50

27 czerwca 2024, 00:55

Odpowiedź jest prosta: od dawna jesteśmy martwi w środku 💀👍🏿

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ola0020
Dodane przez: ola0020
Tagi: #sen, #spanie, #sonic, #rel

Ostry ten sędzia

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Pilne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka