Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
A, okej
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2024, 18:03
Nie ogarniam jak można spać mniej niż 6 godzin, ja bym zdechła po dwóch dniach
Odpisz
29 czerwca 2024, 20:04
@Talerz: Lata praktyki, ja potrafiłem spać 4 i pół godziny, a na następny dzień iść do roboty
Odpisz
29 czerwca 2024, 22:01
@BetonowyMur: też tak przez chwilę miałem. O 4 pobudka o 5 wyjazd na 7 przyjazd na miejsce pracy, praca do 16, a z powrotem w domu o 18. I jeśli się chciało uczknąć choć trochę czasu dla siebie do się nie spało do ok 23
Odpisz
30 czerwca 2024, 09:04
@BetonowyMur: a ja kedyś półtorej godziny spałam
Odpisz
30 czerwca 2024, 09:03
Ja do nich należe🙂
Odpisz
29 czerwca 2024, 21:08
Śpie w dzień
Odpisz
29 czerwca 2024, 21:07
Odpowiedź jest prostrza niż się wydaje, otóż śpimy do 12
Odpisz
27 czerwca 2024, 03:49
sesja i brak organizacji czasu to wspaniałe połączenie. obstawiam, że dziś w ogóle nie położę się spać. kolos, na którego nie zaczęłam się jeszcze uczyć jest jutro o 12.
Odpisz
27 czerwca 2024, 16:33
@Staropolanka_Niegazowana: jak kolos w sesji? poprawka? bo teraz to juz tylko egzaminy powinny byc
Odpisz
27 czerwca 2024, 16:51
@DiKarpio: no wyobraź sobie, że niekoniecznie
Odpisz
29 czerwca 2024, 20:05
@Staropolanka_Niegazowana: Daj znać jak było
Odpisz
29 czerwca 2024, 20:26
@Staropolanka_Niegazowana: jak było?
Odpisz
29 czerwca 2024, 20:37
@Zloty_bambus: piątkowy exam zdany na 4, kolos czwartkowy wywalony na wrzesień (jeżeli babeczka mi odpisze i się zgodzi)
Odpisz
29 czerwca 2024, 19:12
Tsa, ostatnio spałem ze cztery godziny i bez śniadania poszedłem zrobić psychotesty na zawodowego kierowcę.
Nie polecam.
Odpisz
29 czerwca 2024, 18:44
rel, a nawet jak próbuję zasnąć wcześniej to się kończy na leżeniu i gapieniu tępo w sufit
Odpisz
27 czerwca 2024, 05:05
Zaraz to o 3:00 się śpi? Ja zazwyczaj o 3 lub 4 nad ranem idę sobie na dwór powdychać świeżego powietrza.
Odpisz
27 czerwca 2024, 03:07
Czuję się personalnie wezwana tym memem
Odpisz
27 czerwca 2024, 02:59
Opie ale relatable me-
Odpisz
27 czerwca 2024, 01:35
No, jeszcze godzina i 25 minut
Odpisz
27 czerwca 2024, 01:02
to i tak dosyc wczesnie w sumie
Odpisz
27 czerwca 2024, 00:55
Odpowiedź jest prosta: od dawna jesteśmy martwi w środku 💀👍🏿
Odpisz