Gdzie wydawanie milionów na mikrotransakcje?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Fergus
No to posłuchane
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 czerwca 2024, 15:09
Możecie zagrać w call of duty mobile.
Nie ma reklam
A łatwo się gra do grandmastera 3, bo ludzie to nooby
Odpisz
1 lipca 2024, 12:00
@JaJestemZWami: grałem. Problem bardziej nie w ludziach - noobach, tylko że bardzo dużo botów.... I tu nie chodzi o BR. Na innych trybach też są i to w rankedach
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2024, 12:39
@Zbanowany_jejak: jako jedna z osób mająca legendę, nie zauważyłam żadnych botów.
Nwm, może się nie znam.
W sensie nie umiem rozpoznać.
W początkowej fazie gry to rzeczywiście boty, bo nie da się grać tak słabo.
(Tzn teraz nie mam legendy, bo nowy sezon)
Odpisz
1 lipca 2024, 12:44
@JaJestemZWami: ja już rangi nie mam, bo dawno porzuciłem głównie przez to, że łapa się poci i nie da się grać... Może faktycznie ilość botów ze wzrostem rangi się zmniejsza, ale czasami obserwowałem i niektórzy "gracze" strzelali tak by celowo nie trafić. Niektóre rundy były 2 vs 2 lub 3 vs 3, a reszta to boty.
W trybie battle royale to w ogóle bez sensu było. W BR z mobilnych gierek to faktycznie mi się PUBGM spodobał. Boty są, ale już od platyny ich ilość mocno spada
Odpisz
1 lipca 2024, 12:56
@Zbanowany_jejak: w call of duty mobile ssie dobór graczy.
Wczoraj taka sytuacja
Ja mam nowe konto więc 70 lvl.
Wylosowało drużynę przeciwnika gości którzy mają 350 lvl.
Moja drużyna składała się z graczy mających lvl od 2 do 12...
Tabela wyników na koniec:
Ja: 48 zabójstw.
2 miejsce: 2 zabójstwa.
3 miejsce: 1 zabójstwo.
4 i 5 miejce: 0 zabójstw.
I gra przegrana, bo weź tu wygraj jak twoja drużyna nadaje się tylko na wabik
Poza tym w call of duty mobile nie ma żadnego antycheata.
Odpisz
1 lipca 2024, 13:44
@JaJestemZWami: smutna prawda. Czasami zaś jak mi się naprawdę nudzi to odpalam c-opsa. Zdecydowanie bardziej mi się klimat gry podoba od standoffa, ale szkoda, że wyłączyli czat między drużynami w rankedach
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2024, 21:20
Pokemon Unite jest całkiem spoko
Odpisz
28 czerwca 2024, 14:23
Racja
reklam to nawet gracze mobilek nie lubią
Odpisz