Tam są drzwi, ale oknem też możesz wyjść
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2024, 11:52
Mieszkam na 3 piętrze więc, tak, tylko oknem
Odpisz
29 czerwca 2024, 10:03
ja swojej siostrze pozwalałabym wchodzić gdybym tylko jakąś miała
Odpisz
3 lipca 2024, 08:17
szybko byś zmieniła zdanie gdybyś tylko ją miała
Odpisz
29 czerwca 2024, 14:43
Do świątyni się nie wchodzi, ale można się przed nią modlić.
Odpisz
29 czerwca 2024, 10:11
Szkoda...
Hej, a może użytkowniczkę o nazwie "JaJestemZWami" jako siostrę.
Odpisz
29 czerwca 2024, 10:03
dobrze że nie mam rodzeństwa
Odpisz