Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pietrek360

10 lipca 2024, 12:05

Nie wiem jak wy ale ja dalej oglądam Avatar z 2005 roku. ( Nie tych niebieskich odklejeńców, tylko arcydzieło o chłopaczku co musi pokonać władcę ognia)

Avatar StaryBubel

4 lipca 2024, 18:56

ferdek jak ferdek, ważne że chociaż on żyje

Avatar Cymbal

3 lipca 2024, 10:55

nadal czekam na moment, kiedy obejrzę ten odcinek o kiszeniu ogórka. Obejrzałem ten o alberciku, o tym jak był "szlachtą", kara mustafa oraz ten gdzie boczek "udziełał się" robotowi

Avatar PykciPykci

Edytowano - 3 lipca 2024, 12:47

@Cymbal: Jak chcesz obejrzeć to mam linka do wszystkich odcinków kiepskich na pastebinie

Avatar Cymbal

3 lipca 2024, 20:40

@PykciPykci: dzięki za propozycję, ale dziękuję

Avatar PykciPykci

1 lipca 2024, 19:26

Imo najlepszy okres kiepskich to druga połowa khamidova i pierwsza połowa yoki

Avatar
Mateoninho

1 lipca 2024, 19:28

@PykciPykci: Jakie to były mniej więcej lata?

Avatar PykciPykci

1 lipca 2024, 19:31

Myśle że takie od 2005 do 2010

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 lipca 2024, 20:28

@PykciPykci: a to nie było jak Walduś wyruszył w podróż i zamiast niego był taki młody krewny Ferdka ze wsi?

Avatar Cymbal

3 lipca 2024, 10:55

@FluttershyIsNOTaDoormat: ziemowit był nawet fajny. Fajny dawał kontrast

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

3 lipca 2024, 12:24

@Cymbal: no, lubiłem ten sezon(y?)

Avatar Boberek00

Edytowano - 1 lipca 2024, 19:39

Szczerze to nowe odcinki nie były złe
Ale dla mnie jedyny poważny problem nowszych odcinków (czyli tych gdzie pojawiła się Jolaśka)
To fakt że starsze postacie zaczęły być strasznie rozmyte i płytkie
Na przykład Boczek w starszych może i był naiwny ale pozytywny do każdego i z jakąś wzajemnością to w nowszych odcinkach mimo że dalej był do wszystkich pozytywny często się stał się Człowiekiem do kpienia przez wszystkich, Ferdek z Kreatywnego człowieka z zasadą by zarobić i się przy tym nie narobić stał się w po prostu wrednego typa którego nie potrafiłem polubić tak samo jak jego w wcześniejszych sezonach czy
Walduś z typowego dresa osiłka stał się pantoflem który się wkurza na Jolaśke ku jej ucieszy
Ale za to nowe postacie jak Badura były Fajne i był jedną z fajniejszych postaci

Avatar Cymbal

3 lipca 2024, 11:03

@Boberek00: jolaśka to nic w porównaniu do Sowy
Jolaśka tam pasuje do fabuły, taka roszczeniowa g*wniara i bicz dla pantoflarza Waldka. Darmozjad, który żeruje na dobrym sercu i uzależnia słabszego od siebie(waldka). Denerwują mnie jej wątki, bo głównie ryczy, co przypomina mi pewną osobę, ale w pewnym sensie pasuje do serialu. Waldek musi mieć tego bicza do działania. Ameryka go zmieniła
Mariolę zmarnowali, a dodając sowę przybili gwóźdż(przyszła z d i rozwaliła niedoszłe małzeństwo jej syna). Nerwi mnie, że mimo wszystko oni ją traktują jak najlepszą, mimo że narobiła szkód. Oficjalny finałowi odcinek jest denerwujący, gdzie na siłę próbują ją shipować z ferdkiem. Jakby Paździochowa czy ta sklepowa nie była by lepsza. Nawet koleżanka z szkoly byłaby lepszym pomysłem niż Sowa. Nawet Mariolka zachodząca w ciąże byłby ciekawym zakończeniem serialu. Kiepscy razem z córką wyprowadzają się by wspólnie wychowywać wnuka

Avatar Anantashesha

2 lipca 2024, 13:27

Dżentelmen gustujący we wszystkich odcinkach:

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2024, 08:21

stare odcinki wole.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Nie zadzieraj z bobrami

Niezniszczalne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka