Nie wiem jak wy ale ja dalej oglądam Avatar z 2005 roku. ( Nie tych niebieskich odklejeńców, tylko arcydzieło o chłopaczku co musi pokonać władcę ognia)
nadal czekam na moment, kiedy obejrzę ten odcinek o kiszeniu ogórka. Obejrzałem ten o alberciku, o tym jak był "szlachtą", kara mustafa oraz ten gdzie boczek "udziełał się" robotowi
Szczerze to nowe odcinki nie były złe
Ale dla mnie jedyny poważny problem nowszych odcinków (czyli tych gdzie pojawiła się Jolaśka)
To fakt że starsze postacie zaczęły być strasznie rozmyte i płytkie
Na przykład Boczek w starszych może i był naiwny ale pozytywny do każdego i z jakąś wzajemnością to w nowszych odcinkach mimo że dalej był do wszystkich pozytywny często się stał się Człowiekiem do kpienia przez wszystkich, Ferdek z Kreatywnego człowieka z zasadą by zarobić i się przy tym nie narobić stał się w po prostu wrednego typa którego nie potrafiłem polubić tak samo jak jego w wcześniejszych sezonach czy
Walduś z typowego dresa osiłka stał się pantoflem który się wkurza na Jolaśke ku jej ucieszy
Ale za to nowe postacie jak Badura były Fajne i był jedną z fajniejszych postaci
@Boberek00: jolaśka to nic w porównaniu do Sowy
Jolaśka tam pasuje do fabuły, taka roszczeniowa g*wniara i bicz dla pantoflarza Waldka. Darmozjad, który żeruje na dobrym sercu i uzależnia słabszego od siebie(waldka). Denerwują mnie jej wątki, bo głównie ryczy, co przypomina mi pewną osobę, ale w pewnym sensie pasuje do serialu. Waldek musi mieć tego bicza do działania. Ameryka go zmieniła
Mariolę zmarnowali, a dodając sowę przybili gwóźdż(przyszła z d i rozwaliła niedoszłe małzeństwo jej syna). Nerwi mnie, że mimo wszystko oni ją traktują jak najlepszą, mimo że narobiła szkód. Oficjalny finałowi odcinek jest denerwujący, gdzie na siłę próbują ją shipować z ferdkiem. Jakby Paździochowa czy ta sklepowa nie była by lepsza. Nawet koleżanka z szkoly byłaby lepszym pomysłem niż Sowa. Nawet Mariolka zachodząca w ciąże byłby ciekawym zakończeniem serialu. Kiepscy razem z córką wyprowadzają się by wspólnie wychowywać wnuka
Komentarze
Odśwież10 lipca 2024, 12:05
Nie wiem jak wy ale ja dalej oglądam Avatar z 2005 roku. ( Nie tych niebieskich odklejeńców, tylko arcydzieło o chłopaczku co musi pokonać władcę ognia)
Odpisz
4 lipca 2024, 18:56
ferdek jak ferdek, ważne że chociaż on żyje
Odpisz
3 lipca 2024, 10:55
nadal czekam na moment, kiedy obejrzę ten odcinek o kiszeniu ogórka. Obejrzałem ten o alberciku, o tym jak był "szlachtą", kara mustafa oraz ten gdzie boczek "udziełał się" robotowi
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2024, 12:47
@Cymbal: Jak chcesz obejrzeć to mam linka do wszystkich odcinków kiepskich na pastebinie
Odpisz
3 lipca 2024, 20:40
@PykciPykci: dzięki za propozycję, ale dziękuję
Odpisz
1 lipca 2024, 19:26
Imo najlepszy okres kiepskich to druga połowa khamidova i pierwsza połowa yoki
Odpisz
1 lipca 2024, 19:28
@PykciPykci: Jakie to były mniej więcej lata?
Odpisz
1 lipca 2024, 19:31
Myśle że takie od 2005 do 2010
Odpisz
1 lipca 2024, 20:28
@PykciPykci: a to nie było jak Walduś wyruszył w podróż i zamiast niego był taki młody krewny Ferdka ze wsi?
Odpisz
3 lipca 2024, 10:55
@FluttershyIsNOTaDoormat: ziemowit był nawet fajny. Fajny dawał kontrast
Odpisz
3 lipca 2024, 12:24
@Cymbal: no, lubiłem ten sezon(y?)
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2024, 19:39
Szczerze to nowe odcinki nie były złe
Ale dla mnie jedyny poważny problem nowszych odcinków (czyli tych gdzie pojawiła się Jolaśka)
To fakt że starsze postacie zaczęły być strasznie rozmyte i płytkie
Na przykład Boczek w starszych może i był naiwny ale pozytywny do każdego i z jakąś wzajemnością to w nowszych odcinkach mimo że dalej był do wszystkich pozytywny często się stał się Człowiekiem do kpienia przez wszystkich, Ferdek z Kreatywnego człowieka z zasadą by zarobić i się przy tym nie narobić stał się w po prostu wrednego typa którego nie potrafiłem polubić tak samo jak jego w wcześniejszych sezonach czy
Walduś z typowego dresa osiłka stał się pantoflem który się wkurza na Jolaśke ku jej ucieszy
Ale za to nowe postacie jak Badura były Fajne i był jedną z fajniejszych postaci
Odpisz
3 lipca 2024, 11:03
@Boberek00: jolaśka to nic w porównaniu do Sowy
Jolaśka tam pasuje do fabuły, taka roszczeniowa g*wniara i bicz dla pantoflarza Waldka. Darmozjad, który żeruje na dobrym sercu i uzależnia słabszego od siebie(waldka). Denerwują mnie jej wątki, bo głównie ryczy, co przypomina mi pewną osobę, ale w pewnym sensie pasuje do serialu. Waldek musi mieć tego bicza do działania. Ameryka go zmieniła
Mariolę zmarnowali, a dodając sowę przybili gwóźdż(przyszła z d i rozwaliła niedoszłe małzeństwo jej syna). Nerwi mnie, że mimo wszystko oni ją traktują jak najlepszą, mimo że narobiła szkód. Oficjalny finałowi odcinek jest denerwujący, gdzie na siłę próbują ją shipować z ferdkiem. Jakby Paździochowa czy ta sklepowa nie była by lepsza. Nawet koleżanka z szkoly byłaby lepszym pomysłem niż Sowa. Nawet Mariolka zachodząca w ciąże byłby ciekawym zakończeniem serialu. Kiepscy razem z córką wyprowadzają się by wspólnie wychowywać wnuka
Odpisz
2 lipca 2024, 13:27
Dżentelmen gustujący we wszystkich odcinkach:
Odpisz
2 lipca 2024, 08:21
stare odcinki wole.
Odpisz