Uwielbiam płacić za tekst piosenki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Nie po oczach
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2024, 14:11
Po co spofity? Są darmowe apki które działają w tle...
Odpisz
10 lipca 2024, 16:52
@AskanokoNeko: Podzielisz się tą wiedzą?
Odpisz
10 lipca 2024, 20:22
@Memex: Aplikacja ,,Muzyka" na Xaomi Redmi ma połączenie z netem i jak dodasz do ulubionych daną piosenkę/playlistę to działa w tle. a przynajmniej ja tak robię i działa
Odpisz
8 lipca 2024, 13:33
woppagagna style nie działa w spotify
ale przy woppaganga style już mi się pojawiło
Odpisz
2 lipca 2024, 00:11
Nie rozumiem fenomenu Spotify. Dlaczego ludzie płacą za możliwość słuchana muzyki kiedy dosłownie mogą miec to samo za darmo i to lepiej? Mało tego, Spotify robi ich w konia nakazujac płacić im za tekst piosenki. No nie rozumiem tego k.....
Odpisz
2 lipca 2024, 19:01
@Rotheee: Ja korzystałam ze spotify dopóki nie wprowadzili limitu 6 pominięć na godzinę
Odpisz
2 lipca 2024, 20:08
płacenie za pomijanie utworów 💀
Odpisz
2 lipca 2024, 20:09
@MichalGo27: A potem było już tylko gorzej
Odpisz
2 lipca 2024, 20:09
gdyby yt music stworzyło EA: Spotify
Odpisz
2 lipca 2024, 20:10
@MichalGo27: A najgorsze jest to że to jest popularne
Odpisz
2 lipca 2024, 20:11
YT Music Revanced i ciesz się życiem
Odpisz
2 lipca 2024, 20:38
@Rotheee: Głównie przez możliwość słuchania przy wyłączonym ekranie i możliwość przełączania kart w wersji mobilnej.
Odpisz
2 lipca 2024, 21:11
@Jadeja: większość telefonów ma opcję tryb gdzie można coś odpalić w tle
Odpisz
2 lipca 2024, 21:36
@Jadeja: dosłownie nawet jak pobierzesz piosenkę używając jakiejs stronki przykładowo yt mp3 dowolander to możesz słuchać przy wyłączonym ekranie. Jakby chyba w każdym telefonie jest taka funkcja
Odpisz
2 lipca 2024, 22:15
@MichalGo27: Skoro tak mówisz.
Odpisz
2 lipca 2024, 22:16
@Rotheee: No jak odpalisz pobraną piosenkę w files czy czymś takim to tak ale słuchanie bez pobierania całej biblioteki jest jednak wygodniejsze.
Odpisz
2 lipca 2024, 23:57
@Rotheee: Na YouTube music też jest tekst
Odpisz
7 lipca 2024, 13:59
@MichalGo27: większość nie ma, ale są które mają
Odpisz
7 lipca 2024, 21:22
@JaJestemZWami: dużo ma, o ile są utworami a nie teledyskami
Odpisz
7 lipca 2024, 21:25
@MichalGo27: Zdana rabinów są podzielone
Odpisz
4 lipca 2024, 11:00
Marszczę ryj i łakamakafą.
Odpisz
5 lipca 2024, 17:49
@Kawento: fristajla
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2024, 20:00
woppagagna style
Odpisz
3 lipca 2024, 20:47
@JezowaZapiekanka: bfdia 9 fries
Odpisz
5 lipca 2024, 16:01
@MichalGo27: bfdia 9 fries
Odpisz
3 lipca 2024, 20:42
YT music to takie demo zwykłego YT ograniczone jedynie do utworów oznaczonych jako muzycznych. Takie YT kids, ale dla muzyki.
Spotify to raczej tylko muzyka, tam masz konkretne utwory
Odpisz
3 lipca 2024, 20:47
@Cymbal: tu też są utwory bo jest podział na utwory i na filmy
Odpisz
3 lipca 2024, 20:48
@MichalGo27: a to ciekawe, ja tam nie jestem fanem tworzenia tysięcy kont, więc nie używam spotify
Dziękuje
Odpisz
3 lipca 2024, 20:52
@Cymbal: mówię o yt music akurat
Odpisz
3 lipca 2024, 21:12
@MichalGo27: a to, no ale nie ma losowych filmików, więc jest jakieś ograniczenie. Mniej rozprasza
Odpisz
2 lipca 2024, 23:19
Idk, trochę nie rozumiem hejtu na Spotify'a, nie jest drogi, działa jak powinien, jak wolisz coś innego, to spoko, Twoja sprawa, ale w porównaniu do większości korporacji naprawdę nie jest taki zły.
Anyway, Spotify wyszukał, OP nie poświęcił 7h by zrobić research do mema, dzień popsuty.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2024, 10:26
@Memoznawca: >nie jest taki zły
Nie no płacenie za tekst piosenki, wgl płacenie za piosenki i jakieś ograniczenia jeszce nie no żyć nie umierać. Tutaj już YouTube music jest nawet lepszy, bo możesz po prostu pobrać adblockera i wszystko śmiga
Odpisz
3 lipca 2024, 12:35
@Rotheee: jakby nie rozumiem o co wszyscy się tak zesrali z tymi tekstami. Spotify zawsze był, jest i będzie płatną aplikacją, a używanie go bez subskrypcji jest de factk wersją demo, więc to dość logiczne, że nie będą dodawać rzeczy do darmowej wersji, tylko płatnej.
To nie jest "zapłać $2 by odblokować tekst tego utworu", tylko "zapłać $6 by uzyskać dostęp do pełnej wersji aplikacji". Tak jak już mówiłem Spotify jest z założenia płatną aplikacją i celem darmowej wersji jest bardziej ocenienie czy chcesz tego używać. Pobierasz darmową wersję, używasz przez tydzień i decydujesz albo "Super, ma dokładnie to co chciałem, kupuje" albo "Ale badziew, wracam na YouTube'a".
Problem pojawia się wtedy, kiedy ludzie siedzą lata na darmowej i narzekają, że pełna wersja Spotify'a ma więcej funkcji, jakby o to w tym wszystkim chodzi, jest to korporacja, której głównym celem jest zarobienie pieniędzy.
No i tak na koniec, to imo chociaż preferuje Spotify'a, to darmowa wersja jest chyba najgorszą opcją do słuchania muzyki na rynku, więc jeśli nie możesz sobie pozwolić na te 25 zł miesięcznie, to lepiej korzystać z YouTube, przynajmniej większy wybór jest.
Odpisz
3 lipca 2024, 13:12
@Rotheee: kto ogląda tekst piosenki na spotify?
wchodzisz na googla i cyk tekst
Odpisz
3 lipca 2024, 14:05
@Memoznawca: chodzi o to że musisz płacić za dosłownie podstawowe funkcje.
Jeśli bronisz wielomilardowej korporacji to sory ale XDD
Odpisz
2 lipca 2024, 19:16
Place za spotifaję premium bo korzystam w cholerę
Odpisz
2 lipca 2024, 19:58
@karakan_z_dvpy: O to w tym chodzi...
Odpisz
2 lipca 2024, 20:58
@Figarus:
Odpisz
1 lipca 2024, 21:58
Było https://memy.jeja.pl/795158,kolejny-powod-dlaczego-lepsze.html
Odpisz
1 lipca 2024, 21:09
płacę za spotifaja premium tylko dlatego że nie chce mi się tego anulować
Odpisz
1 lipca 2024, 21:19
@Rey_Palpatine: Prawdziwy Polak nie marnowałby tak pieniędzy.
Odpisz
1 lipca 2024, 21:20
@TrueStoryGuy: mam żydowskie korzenie
choć tego nie widać
Odpisz
1 lipca 2024, 21:24
@Rey_Palpatine: smutne
Odpisz
1 lipca 2024, 21:25
@kacperro520: aj waj, co nie?
Odpisz
1 lipca 2024, 22:04
@Rey_Palpatine: żyd tym bardziej by nie wydał XD
Odpisz
1 lipca 2024, 22:05
@Hacjul: toć mówię że nie widać
Ale dobra, bait uważam za udany, eksperyment zakończony
Odpisz
1 lipca 2024, 23:51
@TrueStoryGuy: panie true story guy muszę pana zapewnić że pana nazwa jest 100% poprawna
Odpisz
6 lipca 2024, 14:33
@Rey_Palpatine: Podatek od lenistwa
Odpisz