Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Przemek572

6 lipca 2024, 14:23

o co chodzi bo nie oglądałem

Avatar Pietrek360

10 lipca 2024, 11:51

@Przemek572: przegraliśmy z Austrią i Holandią, ale zremisowaliśmy z Francją

Avatar Anantashesha

3 lipca 2024, 22:06

Tak sobie mówcie xD

Avatar Vodka_Drinker

2 lipca 2024, 23:52

Jakim stylem, sama hańba, żeby taki naród pierwszy odpadł. Lewandowski to sobie może tyko w reklamach postrzelać.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 lipca 2024, 08:19

@Vodka_Drinker: Mieliśmy styl i z podniesiona głową wracamy z euro. A Lewandowski strzelił. Następnym razem mecz obejrzyj

Avatar Vodka_Drinker

3 lipca 2024, 08:22

może umiem tylko negatywnie zpoglądać

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2024, 08:23

@Vodka_Drinker: w takim razie jest głębokim pesymistą

Avatar Crln_7

3 lipca 2024, 13:10

@Vodka_Drinker: nawet żonce strzelić już nie może

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2024, 13:45

@Crln_7: jak nie jak może

Avatar Crln_7

3 lipca 2024, 13:57

teraz Hiszpanów przyjmuje

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2024, 20:52

@Crln_7: nie przyjmuje, raz zatańczyła bez podtekstu

Avatar Simciakk

3 lipca 2024, 19:19

gralismy jak nigdy a wyszlo jak wyszlo

Avatar malinowy_kot

3 lipca 2024, 17:17

Jakim niby rwa stylem?
To że na koniec było 1-1 to wstyd w uj

Avatar MarekKlosowski

3 lipca 2024, 12:07

Niemcy grają dłuzej, bo nie chca wracac do swoich żon :)

Avatar Crln_7

3 lipca 2024, 13:09

@MarekKlosowski: fajnie, z tym że oni nie mają Niemki za żony, a po drugie tam gra tyle Niemców, że na jednej dłoni policzysz.

Avatar MarekKlosowski

3 lipca 2024, 13:58

@Crln_7: W sumie to prawda. Wg Thilo Sarazzina 50 % dzieci w niemieckich szkołach to obcokrajowcy, a w duzych miastach juz 80 %.

Avatar Jadeja

3 lipca 2024, 09:07

Chyba z ...jem w dupie.

Avatar Destropped

3 lipca 2024, 00:03

W stylu pijanego żula

Avatar Rebelian_Chaosu

3 lipca 2024, 02:39

@Destropped: Czyli Tradycyjnje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jeszcze jak

To będzie bolało

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka