Przegraliśmy, ale ze stylem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jeszcze jak
To będzie bolało
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2024, 14:23
o co chodzi bo nie oglądałem
Odpisz
10 lipca 2024, 11:51
@Przemek572: przegraliśmy z Austrią i Holandią, ale zremisowaliśmy z Francją
Odpisz
3 lipca 2024, 22:06
Tak sobie mówcie xD
Odpisz
2 lipca 2024, 23:52
Jakim stylem, sama hańba, żeby taki naród pierwszy odpadł. Lewandowski to sobie może tyko w reklamach postrzelać.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2024, 08:19
@Vodka_Drinker: Mieliśmy styl i z podniesiona głową wracamy z euro. A Lewandowski strzelił. Następnym razem mecz obejrzyj
Odpisz
3 lipca 2024, 08:22
może umiem tylko negatywnie zpoglądać
Odpisz
3 lipca 2024, 08:23
@Vodka_Drinker: w takim razie jest głębokim pesymistą
Odpisz
3 lipca 2024, 13:10
@Vodka_Drinker: nawet żonce strzelić już nie może
Odpisz
3 lipca 2024, 13:45
@Crln_7: jak nie jak może
Odpisz
3 lipca 2024, 13:57
teraz Hiszpanów przyjmuje
Odpisz
3 lipca 2024, 20:52
@Crln_7: nie przyjmuje, raz zatańczyła bez podtekstu
Odpisz
3 lipca 2024, 19:19
gralismy jak nigdy a wyszlo jak wyszlo
Odpisz
3 lipca 2024, 17:17
Jakim niby rwa stylem?
To że na koniec było 1-1 to wstyd w uj
Odpisz
3 lipca 2024, 12:07
Niemcy grają dłuzej, bo nie chca wracac do swoich żon :)
Odpisz
3 lipca 2024, 13:09
@MarekKlosowski: fajnie, z tym że oni nie mają Niemki za żony, a po drugie tam gra tyle Niemców, że na jednej dłoni policzysz.
Odpisz
3 lipca 2024, 13:58
@Crln_7: W sumie to prawda. Wg Thilo Sarazzina 50 % dzieci w niemieckich szkołach to obcokrajowcy, a w duzych miastach juz 80 %.
Odpisz
3 lipca 2024, 09:07
Chyba z ...jem w dupie.
Odpisz
3 lipca 2024, 00:03
W stylu pijanego żula
Odpisz
3 lipca 2024, 02:39
@Destropped: Czyli Tradycyjnje
Odpisz