Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Nie zadzieraj z bobrami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2024, 12:30
W technikum bawiłem się w sprzedawanie skinów i kart, karty wystawiłem o 5 groszy niż najtańsa i do tej pory między wyprzedarzami sezonowymi mam przychud 15-55 zł
Odpisz
4 lipca 2024, 21:34
@kola3492: orto
Odpisz
3 lipca 2024, 15:16
Widzę że wiele osób na jeja sprzedaje karty. Ciekawe czy kiedyś kupiłem choć jedną od was
Odpisz
3 lipca 2024, 09:07
Ale to jest serio dobry kurs.
Odpisz
3 lipca 2024, 00:16
W: Ostatnio sprzedałam kartę za 45 groszy. Dokładnie tak się czuję x3
Odpisz
2 lipca 2024, 23:45
Mój rekord to złotówka
Ale to była folia chyba do gry skyborn
Odpisz
2 lipca 2024, 23:39
25 groszy? Stary to ty chyba trafiłeś na żyłę złota, mi najczęściej karty chodzą po 15 groszy max (nie licząc foliowanych, ale te sprzedałem dwa razy po około 2 zł)
Odpisz
2 lipca 2024, 23:31
Szkoda tylko ze te karty co dają na wyprzedazasz spadły cenowo xD
Odpisz
2 lipca 2024, 23:24
0.03 €
Odpisz