Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2024, 09:58
Ja mam tylko 16 lat i czasami pracuje i szczerze mówiąc nie rozumiem jak można zarabiać poniżej 30 zlotych na godzine.. Jakby k...a za to sie nie da zyc. W dzisiejszej polsce z 40-50 to minimum powinno byc
Odpisz
4 lipca 2024, 20:25
@pawelec323232e2: 30 zł/h to 4800 zł/miesiąc. Jakim cudem to miałoby być za mało? Jeśli nie ma się kredytów i dzieci to 1/3 tej kwoty w zupełności wystarczy (a nawet mniej, w zależności od miejsca zamieszkania)
Odpisz
4 lipca 2024, 03:59
Życie mnie mnie
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2024, 21:39
@pawelec323232e2: Da się, da się. Tylko trzeba być bogatym.
Odpisz
3 lipca 2024, 09:30
Zespół administracyjny w mojej pracy, który z 7 osób zaraz będzie miał zaraz tylko 4 (już ma 6, a wcześniej już się nie wyrabiali) zaraz będzie tak wyglądać.
Odpisz