Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JoexMama

6 lipca 2024, 09:19

Lody wloskie naj

Avatar Czaderek07

6 lipca 2024, 09:38

@JoexMama: jako były pracownik lodziarni w Kazimierzu, chciałbym Cię uświadomić w fakcie, że twoje ulubione lody powstają poprzez wsypanie mieszanki proszkowej do maszyny, potem dodanie wody i mieszanie w niskiej temperaturze, aż będą gotowe do wydawania z dołu maszyny.
Ever wondered dlaczego we Włoszech bardzo ciężko znaleźć autentyczną włoska lodziarnię, oferującą włoskie lody?
Well, podpowiem Ci. Bo nie są to włoskie lody, tylko można to nazwać "zmrożonym deserem na bazie wody" i nie minąć się, prawdą.

Avatar Czaderek07

6 lipca 2024, 16:41

@Czaderek07: co XD jejaki mi czerwone dają, za gadanie z doswiadczenia, to śmiesznie.

Avatar JoexMama

6 lipca 2024, 16:49

@Czaderek07: co z tego ze te lody sa robione z proszku wazne ze smakuja raz na jakis czas mozna pozatym kto powiedzial ze lody wloskie sa z wloch xD

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 5 lipca 2024, 13:58

Gdzie takie drogie? Zazwyczaj chyba jest gdzieś w okolicach 6 zł i mniej.

Avatar zx2001

5 lipca 2024, 14:00

@TrueStoryGuy: To i tak wciąż jest okropnie drogo, 1l lodów kosztuje jakoś 13-14 zł.

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2024, 14:19

@zx2001: A lody w rożku biedronkowe kosztują 1,29 zł i mają 120 albo 130 ml

Avatar TrueStoryGuy

5 lipca 2024, 14:43

Lody w rożku to gówno, a nie lody.

Avatar
Hamczurk

6 lipca 2024, 08:54

@TrueStoryGuy: nie prawda, najlepsze są

Avatar TrueStoryGuy

6 lipca 2024, 10:26

Na pewno niesklepowe.

Avatar Kargon

6 lipca 2024, 10:42

@zx2001: pfff 20zł

Avatar reedy7

6 lipca 2024, 15:06

@TrueStoryGuy: Przeczytałem lody w łóżku i się zdziwiłem za co tyle czerwonych.

Avatar Kargon

6 lipca 2024, 10:41

o k...a 8zł japie....e u mnie są za 6 ale powinny być za 2...

Avatar Katrina2712

6 lipca 2024, 12:05

@Kargon: widziałam i po 8 w jakiejś cukierni niesieciowej, ale tak, z reguły po 6zł. A pamiętam jak mi było szkoda wydać 3,5 za gałkę w Sowie (teraz nawet nie patrzę z ciekawości jakie są smaki).

Avatar PanPiernik

5 lipca 2024, 14:48

U mnie po 6,5 zł idą

Avatar Czaderek07

6 lipca 2024, 09:40

@PanPiernik: u mnie w pracy tez właśnie 6,50 za gałkę a za dwie nawet nie liczymy jako dwie tylko 11,50.
Lecz wciąż są stare baby, które twierdzą, że za drogo i za PiSu było taniej i lepiej i wgl.
Zaznaczam, że konkurencja ma lody od 7,9 za gałkę w górę i jak na razie nie spotkałem innego przybytku, który nie zlicza podwójnej porcji lodów jako dwie gałki.

Avatar ZiemniakWaszPan

5 lipca 2024, 17:43

Zbyt rel

Avatar rozwalgo

5 lipca 2024, 16:00

Kaktusa se kup

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Memolord
Dodane przez: Memolord

Nie są aż takie pyszne

Nie idź!

Phi!

Nigdy na to nie wpadną

Ostry ten sędzia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka