I do tego jeszcze 50 gr. za rożek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Nie idź!
Phi!
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2024, 09:19
Lody wloskie naj
Odpisz
6 lipca 2024, 09:38
@JoexMama: jako były pracownik lodziarni w Kazimierzu, chciałbym Cię uświadomić w fakcie, że twoje ulubione lody powstają poprzez wsypanie mieszanki proszkowej do maszyny, potem dodanie wody i mieszanie w niskiej temperaturze, aż będą gotowe do wydawania z dołu maszyny.
Ever wondered dlaczego we Włoszech bardzo ciężko znaleźć autentyczną włoska lodziarnię, oferującą włoskie lody?
Well, podpowiem Ci. Bo nie są to włoskie lody, tylko można to nazwać "zmrożonym deserem na bazie wody" i nie minąć się, prawdą.
Odpisz
6 lipca 2024, 16:41
@Czaderek07: co XD jejaki mi czerwone dają, za gadanie z doswiadczenia, to śmiesznie.
Odpisz
6 lipca 2024, 16:49
@Czaderek07: co z tego ze te lody sa robione z proszku wazne ze smakuja raz na jakis czas mozna pozatym kto powiedzial ze lody wloskie sa z wloch xD
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2024, 13:58
Gdzie takie drogie? Zazwyczaj chyba jest gdzieś w okolicach 6 zł i mniej.
Odpisz
5 lipca 2024, 14:00
@TrueStoryGuy: To i tak wciąż jest okropnie drogo, 1l lodów kosztuje jakoś 13-14 zł.
Odpisz
5 lipca 2024, 14:19
@zx2001: A lody w rożku biedronkowe kosztują 1,29 zł i mają 120 albo 130 ml
Odpisz
5 lipca 2024, 14:43
Lody w rożku to gówno, a nie lody.
Odpisz
6 lipca 2024, 08:54
@TrueStoryGuy: nie prawda, najlepsze są
Odpisz
6 lipca 2024, 10:26
Na pewno niesklepowe.
Odpisz
6 lipca 2024, 10:42
@zx2001: pfff 20zł
Odpisz
6 lipca 2024, 15:06
@TrueStoryGuy: Przeczytałem lody w łóżku i się zdziwiłem za co tyle czerwonych.
Odpisz
6 lipca 2024, 10:41
o k...a 8zł japie....e u mnie są za 6 ale powinny być za 2...
Odpisz
6 lipca 2024, 12:05
@Kargon: widziałam i po 8 w jakiejś cukierni niesieciowej, ale tak, z reguły po 6zł. A pamiętam jak mi było szkoda wydać 3,5 za gałkę w Sowie (teraz nawet nie patrzę z ciekawości jakie są smaki).
Odpisz
5 lipca 2024, 14:48
U mnie po 6,5 zł idą
Odpisz
6 lipca 2024, 09:40
@PanPiernik: u mnie w pracy tez właśnie 6,50 za gałkę a za dwie nawet nie liczymy jako dwie tylko 11,50.
Lecz wciąż są stare baby, które twierdzą, że za drogo i za PiSu było taniej i lepiej i wgl.
Zaznaczam, że konkurencja ma lody od 7,9 za gałkę w górę i jak na razie nie spotkałem innego przybytku, który nie zlicza podwójnej porcji lodów jako dwie gałki.
Odpisz
5 lipca 2024, 17:43
Zbyt rel
Odpisz
5 lipca 2024, 16:00
Kaktusa se kup
Odpisz