Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzykrotny T
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2024, 08:44
Uważam że lepiej wyglądam bez okularów, ale to dlatego że po prostu nie widzę się w lustrze (nie robię/lubię zdjęć swojej gęby)
Odpisz
6 lipca 2024, 20:00
Zdejmowanie okularów by postać stała się ładna jest moim najbardziej nie lubianym motywem.
+okulary są ładne.
Odpisz
6 lipca 2024, 20:16
@Timix: A ja sam wolę się bez okularów.
Odpisz
6 lipca 2024, 11:51
Clemont wciąż wygląda uroczo bez okularów. Znaczy, co?
Odpisz
6 lipca 2024, 13:13
@Oliwier256:
Odpisz
6 lipca 2024, 11:51
Zawsze mam bekę z mojej siostry, gdy widzę ją bez okularów
Odpisz