Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2024, 10:54
Z cyklu rzeczy które nigdy się nie wydarzyły
Odpisz
10 lipca 2024, 18:24
@HansFrank: Lepiej:
"Z cyklu: Najbardziej odklejone rzeczy na świecie"
Odpisz
6 lipca 2024, 15:50
Pierwsze zdanie dość dobrze pokazuje co będzie dalej 💀
Odpisz
6 lipca 2024, 15:51
@Waldemir50: Ultron Lore 💀
Odpisz
7 lipca 2024, 18:25
@Waldemir50: Ej, to było ableistyczne
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2024, 21:53
@Anantashesha: w sensie ktoś mu przyj...ł kamieniem?
Odpisz
10 lipca 2024, 00:45
@Paziu_WOT: Google nie boli.
Odpisz
7 lipca 2024, 10:54
E tam, autyzm. Zryty beret po prostu i tony kompleksów, z naciskiem na vibe "genialny prawiczek".
Powiedziałbym dodatkowo zero social skill oraz zbytnie fafa rafa.
Tyle.
Wiem co mówię, bo byłem takim głąbem.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2024, 18:21
@Ekspres_kolbowy: [nie ma to jak odpowiadać samemu sobie]...
Polecam żyć swoim życiem, nie dać sobie wciskać kitu przez najbliższych, potrafić odpuścić, nauczyć się rozpoznawać swoje emocje i uczucia. Oraz, najważniejsze, przestać być przekonanym o swojej zajebistości oraz unikalności.
Gdybyś przyjacielu nadal miał wątpliwości, polecam na krótko zatrudnić się w jakimś dyskoncie, np. Biedrze. Człowiek bardzo szybko zrozumie, na czym świat i relacje z ludźmi polegają.
Dobrego tygodnia życzę wszystkim.
Odpisz
7 lipca 2024, 18:24
@Ekspres_kolbowy: Nie wyklucza się z autyzmem
Nie dyskryminujmy, autycy też mogą być głąbami :)
Odpisz
7 lipca 2024, 18:27
@Anantashesha:
Chodzi o to, że ostatnio autyzm stał się terminem nadużywanym przez różnych aspołecznych, mającym "wytłumaczyć" ich niedostosowanie.
Odpisz
7 lipca 2024, 18:29
@Ekspres_kolbowy: Nie wiem czy ostatnio.
Mam wrażenie że jest tak odkąd bycie "dałnem" przestało być popularne.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2024, 08:27
@Ekspres_kolbowy: dlatego że moim zdaniem wszelkie choroby psychiczne są jak horoskopy: po trochu pasują do każdego. I teraz każdy przeczyta objawy w internecie i stwierdza że ma autyzm, adhd lub inne gówno
Odpisz
8 lipca 2024, 09:19
@Katrina2712: Nie tak to działa :|
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2024, 11:18
@Anantashesha: Duże uproszczenie, jednak zgadzam się z przedmówcą.
Diagnoza medyczna diagnozą, wykonuje ją fachowiec, który zaproponuje odpowiednią terapię.
Co do horoskopów, Bóg mi świadkiem, że to ryje beret. Byłem z kobietą, która mocno siedziała w ezoteryce. Przez jakiś czas po rozstaniu miałem typowo nerwicowe myśli, ale jakoś to sobie wyjaśniłem.
Odpisz
8 lipca 2024, 11:27
@Ekspres_kolbowy: Owszem, ale choroby psychiczne nie mają z tym nic wspólnego.
Odpisz
7 lipca 2024, 13:38
Ta historia jest zmyślona i głupia, ale wsm dość smutne że sam miałem tak że dobrze mi szło z matmy w szkole to myślałem nawet o robieniu kariery naukowej i miałem przez to nadęte ego.
Odpisz
8 lipca 2024, 08:30
@PiesAndaluzyjski: ja nie miałam nadętego ego, po prostu się cieszyłam że jest chociaż jedna rzecz w której jestem pewna że nie zawalę.
Odpisz
7 lipca 2024, 14:13
Kto daje napiwek 3 zł?!
Odpisz
7 lipca 2024, 12:57
Chciał pokazać, że taki mądry i dostał za swoje
Odpisz
7 lipca 2024, 12:38
za bystry to on nie jest
Odpisz
6 lipca 2024, 15:50
Ale potem szef każe jej podzielić się napiwkiem z resztą
Odpisz
7 lipca 2024, 10:48
@Destropped: a konwersacja kelnerki z szefem zmienia się w rozmowę sms-ową z dodanym parkourem w minecrafcie
Odpisz
6 lipca 2024, 15:50
a potem op sie obudził
Odpisz
6 lipca 2024, 17:30
@CzerwonyPoniacz: bo kelnerka to kobieta a one nie istnieją
Odpisz
6 lipca 2024, 15:59
D*bil
Odpisz