Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rotheee

Edytowano - 7 lipca 2024, 23:02

Tak właściwe to po kiego grzyba nam znajomość cyfr używanych 2000 lat temu? I z jakiego powodu tymi cyframii określa się wieki? Czemu nie używamy wszędzie arabskich? I czemu Rzymskie są tak bardzo skomplikowane? Tyle pytań a tak niewiele odpowiedzi

Avatar psts_

Edytowano - 8 lipca 2024, 10:33

@Rotheee: mam teorie, niektórzy (głównie amerykanie) używają innego sposobu zapisu daty MM/DD/RRRR zamiast naszego DD/MM/RRRR (D - dzień, M - miesiąc, R - rok)

Widząc datę 04.12.2024 na zagranicznej stronie możesz się zastanawiać czy to 4 grudnia czy 12 kwietnia
4 XII 2024 jest raczej jednoznaczny co do odczytywania

Avatar DHF1232

8 lipca 2024, 11:37

@Rotheee: Czemu wszyscy nie używamy zegarów cyfrowych? Czemu wszyscy nie używamy samochodów elektrycznych? Po co trumny kiedy mniej miejsca zajmuje urna? Mam więcej głupich pytań...

Avatar kolkav5

8 lipca 2024, 15:56

@Rotheee: no i w ogóle po co nam wiedzieć o dinozaurach, te to dopiero są stare..

Avatar Kargon

8 lipca 2024, 16:54

@DHF1232: AKURAT AUTA ELEKTRYCZNE TO SYF

Avatar Beowulf_

12 lipca 2024, 05:29

@Rotheee: "Tak właściwe to po kiego grzyba nam znajomość cyfr używanych 2000 lat temu?"
Tradycja, konserwatyzm.

"Czemu nie używamy wszędzie arabskich?"
Używamy praktycznie wszędzie, w tym wszędzie gdzie ma to znaczenie.

"I czemu Rzymskie są tak bardzo skomplikowane?"
Nie przesadzaj.
+Wymażę ci wszystko z pamięci i wyślę cię w przeszłość żebyś se żył jak normalny człowiek przed wynalezieniem cyfr i zobaczymy co ty wymyślisz, ok?

Avatar Rotheee

12 lipca 2024, 09:09

@Beowulf_: 1. Co mnie obchodzi tradycja z drugiego końca kontynentu
2.nie wszędzie (wieki, rozdziały itp.)
3.w porównaniu do arabskich są skomplikowane i mają w teorii limit chyba do 4000 o ile dobrze pamiętam

Avatar Beowulf_

Edytowano - 12 lipca 2024, 09:36

@Rotheee: 1. co mnie obchodzi co cię obchodzi?!?!?!? pytasz się to ci odpowiadam
i wcale nie z żadnego drugiego końca nie trolluj
2. albo nie wiesz co to znaczy "praktycznie" albo nie wiesz co to znaczy "gdzie ma to znaczenie"..... albo oba
3. nuh uh

Avatar Rotheee

12 lipca 2024, 11:02

@Beowulf_: to uczucie kiedy troll mówi ci żebyś nie trollował...

Avatar Beowulf_

12 lipca 2024, 11:27

@Rotheee: skocz na główkę do basenu wypełnionego powietrzem

Avatar Rotheee

12 lipca 2024, 11:37

@Beowulf_: Nalej sobie rtęci do herbaty

Avatar Grewest

8 lipca 2024, 08:20

Niemieccy dywersanci podczas ofensywy w Ardenach w 1944.

Użyli złego określenia na paliwo. W angielskim są na to różne określenia w zależności od tego z jakiego regionu się pochodzi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: komiksiarz

Niezniszczalne

Ostry ten sędzia

Pilne

Trzeba brać osobną torbę

Szybki jak błyskawica

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka