@polomolo: Czemu? Messi nie grał w meczu, bo rodziło mu się dziecko (chyba tak to było, nie pamiętam). ROnaldo pewnie by pojechał, "bo hajs musi się zgadzać".
Szkoda ,że Ronaldo daje więcej na akcje charytatywne niż Messi i plus: Messi chcąc dorównać Ronaldo w wysportowaniu ,nawpiepszał się sterydów i rzygał podczas meczu :) Pozdrawiam i nie jestem nawet fanem Realu :)
Komentarze
Odśwież25 lipca 2014, 22:13
Lewandowskiego brakuje
Odpisz
25 lipca 2014, 19:32
Za Rodrigeza powinien być Messi
Odpisz
25 lipca 2014, 21:46
@polomolo: Czemu? Messi nie grał w meczu, bo rodziło mu się dziecko (chyba tak to było, nie pamiętam). ROnaldo pewnie by pojechał, "bo hajs musi się zgadzać".
Odpisz
26 lipca 2014, 02:18
Szkoda ,że Ronaldo daje więcej na akcje charytatywne niż Messi i plus: Messi chcąc dorównać Ronaldo w wysportowaniu ,nawpiepszał się sterydów i rzygał podczas meczu :) Pozdrawiam i nie jestem nawet fanem Realu :)
Odpisz