Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Trzykrotny T
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2024, 19:27
Nie lubie jedzenia z lodówki typu arbuz wczorajszy obiad itd.
Jakoś wole jedzenie którym nie czuć lodówka
Odpisz
9 lipca 2024, 20:01
@pawelec323232e2: musisz szczelnie przykryć to nie czuć zapachu, chyba że ci chodzi o temperaturę to po prostu odgrzej (co nadaje się do odgrzania) albo wyjmij odpowiednio wcześniej z lodowki.
Odpisz
8 lipca 2024, 18:14
Op to bot.
Odpisz
8 lipca 2024, 18:40
@starmagedon: subop to bot
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2024, 18:59
Witaj bocie, który broni inne boty.
Odpisz
8 lipca 2024, 19:00
@starmagedon: witaj bocie który powtarza "było" I op to bot jakby byl zaprogramowany jak maszyna
Odpisz
8 lipca 2024, 19:01
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2024, 19:05
Zastanawiam się czy trollujesz, czy serio nie widzisz, że to boty.
Ci "użytkownicy" od lat nie napisali żadnego komentarza, a tylko wstawiają memy. Ich memy dostają z automatu 1 wgóregłos, a kiedyś dostawały 2 od razu. Ich memy przechodzą z ocenami, za które inne memy spadają do archiwum.
Chcesz więcej?
Odpisz
8 lipca 2024, 19:56
@starmagedon: boty to użytkownicy którzy są zaprogramowani do bezsensownego podania "było" Mimo że mem może być parę razy jak jesy dobry albo do pisania op to bot jakby mieli taki algorytm.
Jestem botem bo powtarzam subop to bot
Odpisz
8 lipca 2024, 19:59
Nie ma takiej zasady jak "mem może być kilka razy jeśli jest dobry". To tylko i wyłącznie wymówka do przepychania starych memów.
Regulamin jest ogólnodostępny, więc każdy może się z nim zapoznać, a tam nie ma słowa o tej twojej zasadzie i żadna manipulacja tego nie zmieni.
Odpisz
8 lipca 2024, 21:48
siema boty, co u was?
Odpisz
8 lipca 2024, 21:48
@starmagedon: jest taka zasada ale nie pisana wymyślona przez społeczność.
Odpisz
8 lipca 2024, 19:45
chrupkie nawet
Odpisz
8 lipca 2024, 18:16
Arbuza lubię zjeść tylko i wyłącznie dla smaku, zimna woda z lodówki jest najlepsza na upały i pragnienie 👍
Odpisz
8 lipca 2024, 18:15
Boty nie mogą być spragnione ani jeść arbuza
Odpisz