Na pewno świetnie się w nich biega
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To bilet w jedną stronę skarbie
Przerwa na herbatkę
Brawo za czujność!
Równi i równiejsi
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2014, 12:06
Chciała bym obejrzeć taki mecz.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2014, 18:18
Bez obrazy, ale pisze się chciałabym. ;)
P.S. Ja też.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2014, 18:41
@Leila: Nie musisz przepraszać. Nie przeszkadza mi to jak czasami ludzie mnie poprawiają.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 11:54
:)
Odpisz
26 lipca 2014, 12:02
FABLOUSSS!!!!!
Odpisz
26 lipca 2014, 13:06
@Lacoste: Chciałem to samo napisać :P
Odpisz
26 lipca 2014, 18:17
@Lacoste: bitch, i'm fabulous!
Odpisz
26 lipca 2014, 19:01
@Bella113: you call this gay i call this FABLOUSSSSSSS!
Odpisz
26 lipca 2014, 14:35
Majestatycznie w ch*j.
Odpisz
26 lipca 2014, 12:55
Jak by był wyścig w szpilkach to czemu nie :)
Odpisz