Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

14 lipca 2024, 22:48

Jo, raz trafiłam na takie coś, że się przestraszyłam aż
To było na Java coś tam, tylko taką mam wersję

Avatar maciejski

14 lipca 2024, 19:37

Na minecraft wiki jest napisane że 2% jest w Java Edition, w Bedrock Edition jest 30%

Avatar Cymbal

14 lipca 2024, 21:51

@maciejski: no jest różnica, jeden seed z szablonów trafił się jako zombie

Avatar PaniDama

14 lipca 2024, 15:36

2% To za mało. U mnie co jakiś czas jak tworzyłam światy pojawiały się co jakiś czas takie wioski. Bujda na resorach z tak małym procentem

Avatar Litereallysheep1

9 lipca 2024, 22:37

Tylko 2%? Wydawało mi się, że co czwarta wioska, którą znajduje jest taka.

Avatar Cymbal

10 lipca 2024, 14:23

@Litereallysheep1: z czego kojarzę do na bugrock jest większa szansa, patrząc że tam nawet sa wioski na biomach slonecznikowych

Avatar KrulArenki

9 lipca 2024, 22:20

Myślałem że są częstsze...

Avatar BlackMorbius61

9 lipca 2024, 21:24

jak pierwszy raz trafilem na taka wioske myslalem ze bylem tu wczesniej i ze w tym czasie byl najazd zombie podczas ktorego wymordowy wszystkich

Avatar Cymbal

9 lipca 2024, 21:25

@BlackMorbius61: taka teoria jest możliwa. Skąd wyjaśnisz, że jest brak "ludzi" w mc, a jest tylko jeden steve

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2024, 21:30

@Cymbal: Minecraft nie ma potwierdzonej fabuły są tylko teorie

Avatar Cymbal

9 lipca 2024, 21:33

tak, ale opuszczona wioska daje trochę lore. Jak do tego doszło, czy był tam jakiś gracz, który niestety dopuścił do tragedii. Nawet Cas von de pol zrobił animację nawiązującą do tej struktury. Polecam

Avatar Neoneq

9 lipca 2024, 21:40

@Cymbal: wyjaśnisz tak że przyszły zombie i wybiły villagerow

i jest więcej ludzi wystarczy wejść na multiplayer

Avatar Cymbal

9 lipca 2024, 21:44

@Neoneq: mi chodzi o raczej o single, nawet w innych grach sa npc przypominające ludzi, a mc tylko gracze mogą być ludźmi.
Stopniowo lore sie powiększa o skórki(alex, sunny i reszta), ale początki mc są ciekawe, sam steve i świat się zmienia, odkrywa nowe lądy

Avatar Neoneq

9 lipca 2024, 21:45

@Cymbal: mc nie ma fabuły
i są npc, osadnicy

Avatar Cymbal

9 lipca 2024, 21:48

@Neoneq: ale ludzie to ludzie, kiedyś w mc byli i teraz ich nie ma. Osadnik to raczej humanoid, ewolucja czegoś
Ludzie to raczej zombie, szkielety, ale normalni też byliby ciekawi

Avatar Neoneq

9 lipca 2024, 21:48

@Cymbal: postaci liuezkie w mc zarezerwowane są dla graczy

Avatar Cymbal

9 lipca 2024, 21:55

@Neoneq: i jest szkoda, ale chociaz mamy zombie i szkleiety

Avatar Neoneq

9 lipca 2024, 21:56

@Cymbal: nie, nie szkoda

Avatar BartoliniMg

9 lipca 2024, 21:29

(opuszczona wioska)

Avatar Cymbal

9 lipca 2024, 21:30

@BartoliniMg: owszem

Avatar Cymbal

9 lipca 2024, 21:24

Dzisiaj trochę inny format, mialem przygotowany materiał, ale z problemów technicznych trzeba improwizować.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezły wyczyn

Damy radę

Były nóżki, nie ma nóżek

Robi wrażenie

Przerwa na herbatkę

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka