tak, ale opuszczona wioska daje trochę lore. Jak do tego doszło, czy był tam jakiś gracz, który niestety dopuścił do tragedii. Nawet Cas von de pol zrobił animację nawiązującą do tej struktury. Polecam
@Neoneq: mi chodzi o raczej o single, nawet w innych grach sa npc przypominające ludzi, a mc tylko gracze mogą być ludźmi.
Stopniowo lore sie powiększa o skórki(alex, sunny i reszta), ale początki mc są ciekawe, sam steve i świat się zmienia, odkrywa nowe lądy
@Neoneq: ale ludzie to ludzie, kiedyś w mc byli i teraz ich nie ma. Osadnik to raczej humanoid, ewolucja czegoś
Ludzie to raczej zombie, szkielety, ale normalni też byliby ciekawi
Komentarze
Odśwież14 lipca 2024, 22:48
Jo, raz trafiłam na takie coś, że się przestraszyłam aż
To było na Java coś tam, tylko taką mam wersję
Odpisz
14 lipca 2024, 19:37
Na minecraft wiki jest napisane że 2% jest w Java Edition, w Bedrock Edition jest 30%
Odpisz
14 lipca 2024, 21:51
@maciejski: no jest różnica, jeden seed z szablonów trafił się jako zombie
Odpisz
14 lipca 2024, 15:36
2% To za mało. U mnie co jakiś czas jak tworzyłam światy pojawiały się co jakiś czas takie wioski. Bujda na resorach z tak małym procentem
Odpisz
9 lipca 2024, 22:37
Tylko 2%? Wydawało mi się, że co czwarta wioska, którą znajduje jest taka.
Odpisz
10 lipca 2024, 14:23
@Litereallysheep1: z czego kojarzę do na bugrock jest większa szansa, patrząc że tam nawet sa wioski na biomach slonecznikowych
Odpisz
9 lipca 2024, 22:20
Myślałem że są częstsze...
Odpisz
9 lipca 2024, 21:24
jak pierwszy raz trafilem na taka wioske myslalem ze bylem tu wczesniej i ze w tym czasie byl najazd zombie podczas ktorego wymordowy wszystkich
Odpisz
9 lipca 2024, 21:25
@BlackMorbius61: taka teoria jest możliwa. Skąd wyjaśnisz, że jest brak "ludzi" w mc, a jest tylko jeden steve
Odpisz
9 lipca 2024, 21:30
@Cymbal: Minecraft nie ma potwierdzonej fabuły są tylko teorie
Odpisz
9 lipca 2024, 21:33
tak, ale opuszczona wioska daje trochę lore. Jak do tego doszło, czy był tam jakiś gracz, który niestety dopuścił do tragedii. Nawet Cas von de pol zrobił animację nawiązującą do tej struktury. Polecam
Odpisz
9 lipca 2024, 21:40
@Cymbal: wyjaśnisz tak że przyszły zombie i wybiły villagerow
i jest więcej ludzi wystarczy wejść na multiplayer
Odpisz
9 lipca 2024, 21:44
@Neoneq: mi chodzi o raczej o single, nawet w innych grach sa npc przypominające ludzi, a mc tylko gracze mogą być ludźmi.
Stopniowo lore sie powiększa o skórki(alex, sunny i reszta), ale początki mc są ciekawe, sam steve i świat się zmienia, odkrywa nowe lądy
Odpisz
9 lipca 2024, 21:45
@Cymbal: mc nie ma fabuły
i są npc, osadnicy
Odpisz
9 lipca 2024, 21:48
@Neoneq: ale ludzie to ludzie, kiedyś w mc byli i teraz ich nie ma. Osadnik to raczej humanoid, ewolucja czegoś
Ludzie to raczej zombie, szkielety, ale normalni też byliby ciekawi
Odpisz
9 lipca 2024, 21:48
@Cymbal: postaci liuezkie w mc zarezerwowane są dla graczy
Odpisz
9 lipca 2024, 21:55
@Neoneq: i jest szkoda, ale chociaz mamy zombie i szkleiety
Odpisz
9 lipca 2024, 21:56
@Cymbal: nie, nie szkoda
Odpisz
9 lipca 2024, 21:29
(opuszczona wioska)
Odpisz
9 lipca 2024, 21:30
@BartoliniMg: owszem
Odpisz
9 lipca 2024, 21:24
Dzisiaj trochę inny format, mialem przygotowany materiał, ale z problemów technicznych trzeba improwizować.
Odpisz