Też mi go zawsze było szkoda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2024, 00:38
Mam wrażenie, że to wiele mówi o poziomie wrodzonej empatii. Mnie nigdy nie bawiły takie żarty, że ktoś się przewraca abo uderza np. w Tomie i Jerrym, czułam współczucie raczej. To dość psychopatyczne, że ludzi to bawi. Nie dziwota, że prześladowania w szkole są tak powszechne, skoro dla tępych dzieciaków to zabawne nawet na ekranie.
Odpisz
11 lipca 2024, 10:48
Filmy kształcom?
Odpisz
10 lipca 2024, 21:35
Teraz pojadę klasykiem ,,za długi ten mem,,
Odpisz
10 lipca 2024, 19:40
"Diego ! Wypluj go! Nie wiadomo, gdzie się szlajał!"
"No wiesz co Sid... Leżącego się nie kopie..."
":Jakby kto pytał było ich pięćset.Konkretnie wielkich węży"
"Sid: Maniek, kogo bardziej lubisz, mnie czy Diego?
Maniek: Diego. Bez porównania"
Dlatego wszyscy kochamy diego. Lubię jego poczucie humoru. Aaa, a combo ; diego, zdzich,edek,buck i babcia sida, jest po prostu nie do podrobienia,haha uwielbiam ich
Odpisz
10 lipca 2024, 19:18
dodatkowo za każdym razem usuwali mu jego dziewczynę. Były sceny z sylwią? które ostatecznie nie doszły do finalowego materialu
Odpisz
10 lipca 2024, 13:12
Odpisz
10 lipca 2024, 12:27
Womp womp
Odpisz
11 lipca 2024, 09:21
@Konto_nieusuniete: least obvious rage bate
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2024, 10:22
@Czaderek07: Most educated english speaker in terms of spelling
Odpisz
10 lipca 2024, 12:17
Pozdrawiam każdego kto jest teraz przybity
Odpisz
10 lipca 2024, 10:57
Bo jest niezdarny. Każdy zna takiego gościa, co jest we wszystkim i dla wszystkich kulą u nogi, a wciąż ciągnie go do grupy.
Odpisz
10 lipca 2024, 12:08
@TrueStoryGuy:
Odpisz
10 lipca 2024, 11:13
k*rwa za długie
Odpisz
10 lipca 2024, 11:40
@Rey_Palpatine: Nie jesteś nim, kolo
Odpisz
10 lipca 2024, 11:44
@rumcajschr: jakby nie patrzeć
Odpisz