Samotność to moje drugie imię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Nie idź!
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2024, 20:19
Jeśli masz te wszystkie numery jeszcze to nie jesteś samotny a nawet jeszcze dużo szczęścia wygrałeś.
Odpisz
13 lipca 2024, 19:02
Ja mam jeszcze kebsa i Korwina
Odpisz
13 lipca 2024, 18:39
Mama dzwoni, jak zepsuje komputer.
Tata dzwoni jak trzeba go pijanego przywieść.
Tylko babcia i dziadek dzwonią zapytać z czystego serca, czy czegoś nie potrzebujesz, albo na kiedy chcesz kolejną porcję pierogów....
Odpisz
13 lipca 2024, 17:29
Pójdziesz do pracy, to dostaniesz pierdyliard "ważnych" numerów, które i tak będziesz musiał zapisać, chociaż nie będziesz tam dzwonił.
Odpisz
13 lipca 2024, 17:46
@Dark_Dante: nierel, ponad rok pracy, 1 ważny numer, 3 do ludzi z zespołu na wypadek protokołu PIWO
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2024, 17:26
Nierel, ja mam w kontaktach mamę, tatę, babcię, dziadka, dwie prababcie, dwie ciocie, wujka
+ jeszcze "BIURO NUMEROW", "AUTOMAT BIURO", "BIURO OBSLUGI", "INTERNET POMOC", "POCZTA GLOSOWA", "POCZTA ROAMING", "POMOC TECH.", "TELEKONF" i "PAYBACK"
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2024, 17:09
Nie rel, ja w kontaktach mam jeszcze "INTERNET POMOC" "POCZTA GLOSOWA" i jakieś inne co telefon nie chce mi pozwolić na pozbycie się
Odpisz
10 lipca 2024, 22:01
Haha jaki przegryw
(Ja mam w kontaktach jeszcze 2 braci)
Odpisz
13 lipca 2024, 17:01
@PanPiernik: Haha ale przegryw (mam w kontaktach jeszcze drugich dziadków).
Odpisz
10 lipca 2024, 14:59
Wy macie Ojcia i Dziadka? Burżuje jedne.
Odpisz
10 lipca 2024, 15:18
@zx2001: Wystarczy nie być czarnym
Odpisz
10 lipca 2024, 15:22
@Waldemir50: Nie jestem czarny, a i tak spie....ił mi ojciec.
Odpisz
10 lipca 2024, 15:30
@zx2001: F
Odpisz
10 lipca 2024, 17:44
@zx2001: On był
Odpisz
10 lipca 2024, 15:43
Ja mam do tego jeszcze przychodnię, właściciela mieszkania i hydraulika
Odpisz
10 lipca 2024, 15:25
Ja mam jeszcze 112, pizze I urząd statystyczny bo dzwonili
Odpisz