Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ikony
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 lipca 2014, 13:57
Ja pale jak mi ktoś do lasu wbija i śmieci. Ostatnio jakiś ch*j podpie**olił mi telewizor z mojego lasu. Widzieliście go może? Jeśli tak to proszę o namiary.
Odpisz
30 lipca 2014, 14:06
@rasiak135: Sosnowiec
Odpisz
31 lipca 2014, 12:32
ok dzięki spawdze w tym Sosnowcu czy tego ch*ja tam nie ma
Odpisz
30 lipca 2014, 13:42
A co was to obchodzi??? Ja w szóstej klasie zacząłem palić a w II gimnazjum rzuciłem i od ok.6 lat nawet nie próbuję... Więc myślę, że lepiej na tym wyszedłem niż ci co zaczynają palić od 18 lat i nie rzucają. Więc nie piszcie, że to przez dzisiejszą młodzież bo mój wujek palił z kolegami jak był nastolatkiem moi rodzice jako nastolatkowie palili znajomi mojej o 5 lat starszej siostry palili w gimnazjum. Nastolatkowie palili, palą i będą palić to się nie zmienia od przeszło 50 lat. Podałbym więcej przykładów ale chyba jest to zbędne :-D
Odpisz
30 lipca 2014, 14:06
@randalf28: masz się czym chwalić
Odpisz
30 lipca 2014, 14:08
Tym, że nie pale???
Odpisz
30 lipca 2014, 14:47
@randalf28: Widać że patologia...
Odpisz
30 lipca 2014, 15:01
"patologia" bo rzucił palenie...
Odpisz
30 lipca 2014, 15:07
@Nextt: Przeczytaj wszystko co napisał i pomyśl o co mu chodziło z tą patologią.
Odpisz
30 lipca 2014, 15:51
@Nextt: Nie patologia bo zaczął palić w 6 klasie podstawówki.
Odpisz
30 lipca 2014, 15:57
@randalf28: A ja nigdy nie paliłem i nie piłem (chyba że na sylwka) i mam się czym chwalić że nie jestem taki głupi jak ty.
Odpisz
30 lipca 2014, 16:37
A ty myślisz, że twoi rodzice z szkoły do domu z domu do kościoła??? No fakt łatwo wcisnąć kit 15 latkowi :-D
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2014, 16:39
@koksu66: Taka była moda... W mojej szkole już 4 klasiści zaczynali -,-
Odpisz
30 lipca 2014, 16:40
@Filek: 17 latek nie powinien nawet na sylwka pić... Zresztą tak to jest jak nie ma się kumpli i cały dzień przed kompem :-D
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2014, 16:42
@randalf28: I wyszło na to, że u mnie w rodzinie aktualnie nikt nie pali :-D
Odpisz
30 lipca 2014, 16:55
@randalf28: hah! Czyli uważasz że jak ktoś jest normalny i nie popadł w żaden nałóg to znaczy że nie ma kolegów i jest nolifem... Chyba cię coś poje**ło dziewczynko. xD
Odpisz
30 lipca 2014, 17:03
@Filek: A czy Ja popadłem w nałóg??? To co jak jakiś znajomy miał urodziny to piliście kubusia??? Jeśli tak to albo was nie było stać na używki albo byliście nerdami :-)))
Odpisz
30 lipca 2014, 17:21
@randalf28: 17 LATEK NIE POWINIEN PIĆ NA SYLWKA, (sory za capsa) a 21latek nie powinien wchodzić na takie strony... nie sądzisz, że jesteś na to trochę za stary? I nie odpowiada się na własne komentarze... I dla twej świadomości ja codziennie piję lampkę koniaku i to przy rodzicach, bo muszę... ale przyznaję, że jest obrzydliwy i z własnej woli nigdy nie będę pił alkoholu..
Odpisz
30 lipca 2014, 17:55
@randalf28: Nawet jeśli ktoś brał te używki to ja zawsze trzymałem umiar, może kieliszek wypiłem ale nie tak by się nachlać jak zje*. A na sylwka przecież też mi nie chodziło o to że się upijam tylko się napiję bo to jest różnica. Na osiemnastkę się zobaczy jak się sprawy potoczą, ale zawsze będę miał umiar.
I tak popadłeś w nałóg.
Odpisz
30 lipca 2014, 18:41
21 latek za stary na komentowanie obrazków??? Zastanów się co piszesz.... Nie odpowiadałem na swój komentarz tylko dopisałem to o czym zapomniałem... Choroba nie ma tu nic to rzeczy... Koniak i wódka to alkohole które muszą być niesmaczne bo gdy zaczynają smakować to masz przechlapane :-))) Zobaczymy czy za kilka lat nadal będziesz abstynentem ;-)
Odpisz
30 lipca 2014, 18:56
@Filek: Gdybyś czytał z zrozumieniem to byś wiedział, że w szóstej klasie zaczynałem palić (fajka tygodniowo czasem wcale). Przez te 2 lata paliłem max paczkę tygodniowo(trzeba również dodać, że nie sam). Wypić też czasem ale okazjonalnie np. urodziny kolegi/koleżanki lub zakończenie roku szkolnego. I nigdy mi się nie urwał film. Gdybym popadł w nałóg to bym nie był w stanie rzucić...
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2014, 22:26
@randalf28: ...naprawdę? Weź lepiej ty się zastanów bo ja tam nie widzę żadnych informacji które mi powiedzą że popalałeś co tydzień.
I zastanów się też jaka jest właśnie różnica pomiędzy paleniem, a popalaniem, bo ja czytać umiem na prawdę bardzo szczegółowo.
A nawet jeśli ktoś popadnie w nałóg to jeśli ma silną wolę to może z tego wyjść.
Tylko że... człowiek o silnej woli w niego nie popadnie. A raczej w ogóle nie będzie palił, pił i tp.
Odpisz
30 lipca 2014, 22:33
@Filek: Ale nie było także informacji, że paliłem cały czas... Palenie to palenie nie ważna jest ilość. Z ostatnim się nie zgadzam...życie jest za krótkie żeby je ograniczać -,-
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2014, 22:44
@randalf28: no na pewno jest krótsze jeśli przyśpieszasz proces :D.
A palenie to czynność i musiałbyś dokładnie określić w jakich terminach, ile, gdzie i tp.
Odpisz
30 lipca 2014, 22:50
@Filek: Może jeszcze godzinę podać???
Odpisz
30 lipca 2014, 22:56
@randalf28: jeśli nie potrafiłeś objaśnić że popalałeś co tydzień 1, to tak, poproszę.
I ty tak bez przerwy siedzisz i odpisujesz? Bo ja nie zdanżam nawet wyłączyć strony gdzie odpisuję xD. I jeszcze mnie nolifem nazywasz -_-
Odpisz
31 lipca 2014, 08:57
dlaczego musisz pić ten koniak?
Odpisz
31 lipca 2014, 10:22
@Peter_PL: bo mam kamienie nerkowe
Odpisz
31 lipca 2014, 15:57
@Filek: Na gmail mi wyskakuje :-D a tym samym na komorce...
Odpisz
31 lipca 2014, 16:57
@randalf28: ouu ja na fonie ciągle odpisywałem :3. I kończę już tą rozmowę bo nie ma ona najmniejszego sensu, a tym bardziej że nie chce mi się pisać :p.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 17:25
@randalf28: Obchodzi nas to dlatego, ŻE NAS KU*WA ZATRUWASZ!
Odpisz
17 sierpnia 2014, 15:09
Zatruwasz to chyba ty swoją głupotą nie czytając ze zrozumieniem deklu :-D
Odpisz
17 sierpnia 2014, 18:24
@randalf28: Przeczytałem ze zrozumieniem, to było skierowane tylko do początku komentarza.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 19:21
Gorszą trucizną są spaliny samochodu...
Odpisz
17 sierpnia 2014, 21:40
@randalf28: No niech Ci będzie ;_;
Odpisz
17 sierpnia 2014, 22:01
Na przyszłość- Nie komentuj obrazków które pojawiły się miesiąc temu ;-)
Odpisz
29 lipca 2018, 15:41
@randalf28: patola
Odpisz
7 listopada 2018, 21:32
Jest to patola, owszem, tylko randalf chciał pokazać, że paląca młodzież jest od zawsze tak to zrozumiałem, jednak z jego dalszymi jego komenatarzami się nie zgadzam. Takie zachowanie powinno się piętnować i tyle.
Odpisz
30 lipca 2014, 13:21
Rak Pfuc Cfelu !
Odpisz
30 lipca 2014, 13:38
@Bilolus1: Puc nie Pfuc.
Odpisz
30 lipca 2014, 13:53
@shark2199: Płuc a nie Puc !
Odpisz
30 lipca 2014, 13:30
Jestę czarnoksiężnikiem :O najechałem myszką na obrazek i pokazało się jej imie i nazwisko :O AGNIESZKA GOŁĄB!
Odpisz
30 lipca 2014, 13:17
Nadzieja naszego kraju?
Odpisz
30 lipca 2014, 13:15
a ja pale jak jakaś wioska zacznie się budować w pobliży mojego zamku
Odpisz
30 lipca 2014, 13:07
Spokojnie, dajmy działać selekcji naturalnej. Jeśli ktoś jest kretynem, skończy z rakiem płuc, proste. : ) A to podobno bolesna śmierć.
Odpisz
30 lipca 2014, 13:03
I jeszcze ta pedalska grzyfka ;_;
Odpisz
30 lipca 2014, 13:03
*wyciąga telefon* Surowi rodzice? Mamy problem....
Odpisz
25 lipca 2014, 18:27
za**biście! rozumiemy nie musisz dodawać tego aż 3 razy!!!
Odpisz
25 lipca 2014, 21:33
@zuzkol: PRZPERASZAM ale ciągle wybierałem zły obrazek!
Odpisz
25 lipca 2014, 21:35
@zuzkol: I nie wiem jak usunąć
Odpisz
26 lipca 2014, 13:59
@TVziom: i tak obrazek prawdziwy ;-; niestety
Odpisz
30 lipca 2014, 13:02
@TVziom: Ten Frank z Subwaya...
Odpisz
25 lipca 2014, 18:40
Potrójne combo!
Odpisz
25 lipca 2014, 21:34
@bartekaa5: I jeszcze wyobraź sobie że oni wszyscy mają 14 lat
Odpisz