Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaczęło się
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2024, 12:53
Kobiety nigdy nie zrozumieją jakie to trudne rozmawiać o uczuciach 😞
Odpisz
12 lipca 2024, 12:55
@Destropped: Tru
Odpisz
12 lipca 2024, 13:31
@Destropped: Jak baba mówi o uczuciach to dba o siebie a jak chłop to żali się na świat i powinien wziąć się w garść.
Odpisz
12 lipca 2024, 15:57
@Destropped: Wcale nie
Odpisz
12 lipca 2024, 19:31
@rozwalgo: Nie łatwiej było dać downvota?
Odpisz
14 lipca 2024, 10:41
@Destropped: weź się w garść
Odpisz
14 lipca 2024, 13:34
@JaJestemZWami: Pi*rdol się.
Odpisz
14 lipca 2024, 13:36
@KrulArenki: I dlatego tak ważne jest żeby to zmienić! Walczcie z toksycznymi wzorcami, pi*rdolcie społeczeństwo, dbajcie o siebie! Wiem, że to niełatwe - doświadczyłam tego na własnej skórze - ale tylko wychodząc na przekór tym szkodliwym tendencjom społecznym możemy je zmienić. To jest wasz czas, żeby zawalczyć o siebie i zadbać o swoje zdrowie i dobrobyt. Bądźcie w pełni ludźmi, nie ukrywajcie się, nawet jeśli jacyś idioci mówią wam odwrotnie. Trzymajcie się! <3
Odpisz
14 lipca 2024, 14:16
@JaJestemZWami: Womp Womp Saszeta. Wiedz tylko, że jeśli zaczniesz pie....ić społeczeństwo to społeczeństwo zacznie pie....ić ciebie, a tego nie przetrwasz
Odpisz
14 lipca 2024, 16:10
@Konto_nieusuniete: Kurde. Naprawdę po prostu grozisz, wiesz że nie mów tego bo ci coś złego się stanie to nie jest najlepszy argument?
Odpisz
14 lipca 2024, 17:31
@KrulArenki: Na niego nie warto poświęcać uwagi. Jest głęboko pokrzywdzonym człowiekiem i musi sam dotrzeć do tego że potrzebuje pomocy.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2024, 18:48
@Konto_nieusuniete: Ja chociaż nadal mam swój honor i męstwo, a ty? Wyzbyłeś się tego, aby ludziom było ciebie szkoda. Sam z siebie zrobiłeś ofiarę
Odpisz
14 lipca 2024, 19:04
@Konto_nieusuniete: Nie masz męstwa, po prostu jesteś aroganckim dupkiem, który pluje kwasem
Odpisz
14 lipca 2024, 19:37
@Boberek00: Nie, ja myślę że taki nie jest. To znaczy, stuprocentowo kreuje się na taką osobę, być może nieświadomie i być może przed samym sobą, ale myślę że nie jest taki. Każdy człowiek ma piękne, wielopoziomowe, głębokie wnętrze i myślę, że on nie jest wyjątkiem. Po prostu nie możemy teraz tego zobaczyć. Tak wielu ludzi ma ten problem, to wszystko.
Odpisz
14 lipca 2024, 20:55
@Konto_nieusuniete: Gościu. To że prywatnie szukasz pomocy psyhicznej nie znaczy że odrazu żalisz się w społeczeństwie. I tak. Wydaje mi się że wyżalanie się publicznie (w śród ludzi którzy nie są ci bliscy) nie jest dobrym pomysłem. Ale nie widze co złego i kompromitującego jest w szukaniu pomocy prywatnie.
Odpisz
14 lipca 2024, 23:02
@Boberek00: Twoja opinia nic nie zmieni. A wiesz dlaczego? Bo nigdy nie miałbyś odwagi powiedzieć mi tego w twarz
Odpisz
14 lipca 2024, 23:45
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: "Nie miałbyś mi odwagi powiedzieć mi tego w twarz, bo byś się bał że ci naj*bię jsk prawdziwy mężczyzna hehehe"
Tylko ci*ty i tchórze używają przemocy poza sytuacjami w których to absolutnie konieczne. Jeśli bałby się powiedzieć ci to w twarz, to świadczy źle o tobie.
Odpisz
15 lipca 2024, 07:47
@Konto_nieusuniete: zdziwiłbyś się
Odpisz
15 lipca 2024, 08:31
@Konto_nieusuniete: Iksde. Jak już przegrałeś argument to przynajmniej mjej chociaż tyle męstwa by przyznać że przegrałeś.
Odpisz
15 lipca 2024, 10:10
@KrulArenki: kochani. Nie kłóćmy się.
Odpisz
15 lipca 2024, 10:24
@JaJestemZWami: To skończ z trollingiem i pi*rdoleniem głupot.
Odpisz
15 lipca 2024, 11:19
@Boberek00: To mnie zdziw
Odpisz
15 lipca 2024, 14:00
@Konto_nieusuniete: Jak niby jesteśmy w internecie. Zrobicie pojedynek w Minecrafcie czy jak? XD. Głupi komentarz od głupiego typka.
Odpisz
15 lipca 2024, 14:01
@KrulArenki: ja proponuje w Quaku 3
Odpisz
15 lipca 2024, 14:03
@Boberek00: No na przykład
Odpisz
15 lipca 2024, 14:03
@KrulArenki: Myślisz, że jesteś anonimowy przed swoim komputerkiem w wygodnym domu? Gdyby ktoś był wystarczająco zdeterminowany to by cię znalazł mimo wszystkich zabezpieczeń i WPNów
Odpisz
15 lipca 2024, 14:04
@Konto_nieusuniete: Wow, i co z tym zrobisz?
Odpisz
15 lipca 2024, 14:06
@KrulArenki: Nic, ale ktoś inny może. Uważaj na siebie
Odpisz
15 lipca 2024, 14:29
@Konto_nieusuniete: Aha, czyli mam nie wyrażać mojej opini na internecie bo ktoś mi może zrobić krzywdę? Czy ciebe by to zatezymało?
Odpisz
15 lipca 2024, 14:31
@KrulArenki: Nie, bo ja jestem skłonny umrzeć za moje poglądy, a ty?
Odpisz
15 lipca 2024, 14:36
@Konto_nieusuniete: Ja, jestem w stanie zaakceptować ryzyko związane z wyrażeniem opini na internecie.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2024, 17:33
@KrulArenki: Niedobrze mi się robi od gadania tego typa. Nie przepadam za cancel culture, ale jego chyba wypadałoby zcancelować, nie?
Odpisz
15 lipca 2024, 18:08
@Anantashesha: Nie. Myślę że "cancelowanie" można robić tylko wobec osób namawiających do przemocy i tego typu wyjątkowych wypadków. To że z kimś się nie zgadzasz nie znaczy że można odmówić tej osobie głosu.
Odpisz
15 lipca 2024, 18:15
@KrulArenki: Nie chodzi o to żeby odmówić głosu, tylko żeby go olać. Dla niektórych naprawdę nie warto się wysilać.
Odpisz
15 lipca 2024, 18:57
@Anantashesha: Nie chcesz to nie musisz. Poza tym w takim razie źle użyłeś tego słowa.
Odpisz
15 lipca 2024, 21:05
@KrulArenki: Użyłaś*
No nie wiem, wydaje mi się że to właśnie oznacza.
Odpisz
15 lipca 2024, 21:09
@Konto_nieusuniete: *Użyłeś.
On dosłownie ma w opisie informacje, że nadal ma pytonga
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2024, 22:40
@Anantashesha: Nie. W canceling to coś o wiele więcej niż po prostu ignorowane
Jest to też min. wyztwanie, atakowanie, staranie się by ktoś stracił pracę etc. I nie wciągajcje mnie w kłutnie o zaimki bo i tak kłócimy się tu za długo.
Odpisz
15 lipca 2024, 23:20
@KrulArenki: Jak uważasz.
Ale ja nikogo w nic nie wciągam, po prostu informuję cię jak należy się do mnie zwracać :)
Odpisz
16 lipca 2024, 08:42
@Anantashesha: Spoko. Ja nie powiedziałem tego celowo tylko użyłem męskiego jako domyślnego więc dobrze że powiedziałeś.
Odpisz
16 lipca 2024, 12:06
@KrulArenki: teraz też niecelowo?
Odpisz
16 lipca 2024, 13:31
@Beowulf_: Tak
Odpisz
16 lipca 2024, 15:42
@KrulArenki: Ty, a tak dla mojego spokoju, mógłbyś pokazać że potrafisz celowo powiedzieć tak jak trzeba? Bardzo bym prosiła ❤️
Odpisz
16 lipca 2024, 18:03
@Beowulf_: @Anantashesha: idź do psychiatry XD
Odpisz
16 lipca 2024, 18:08
@Anantashesha: Dobra. Dobra. Już mówiłem. Nie musiałaś.
Odpisz
16 lipca 2024, 18:14
@KrulArenki: Dziękuję ❤️
Odpisz
16 lipca 2024, 18:15
@Anantashesha: @Beowulf_: Dzięki za troskę, wizytę mam pod koniec miesiąca :)
Odpisz
Edytowano - 31 października 2024, 09:47
@Konto_nieusuniete: pie®doliłem to ja mamę twoją nocy ostatniej
Odpisz
31 października 2024, 10:44
Może gdybyś przestał larpować na każdym kroku Yode jak jakiś autysta to miałbyś ułamek szansy
Odpisz
31 października 2024, 11:23
@Konto_nieusuniete: szanse 100% wyniosły, mame swoją jeśli nie wierzysz mi spytać możesz
Odpisz
31 października 2024, 11:26
Jesteś ciut bezczelny, nie uważasz, chłopcze? Trzeba cię sprowadzić do porządku
Odpisz
31 października 2024, 11:44
@Konto_nieusuniete: jak śmiesz się tak do mojego przyjaciela zwracać, bezczelny gówniarzu?! Czekaj no, zaraz pasa wezmę to pożałujesz!
Odpisz
1 listopada 2024, 17:47
@mama_Konta_nieusunietego: Zapomniałeś o szyku, autysto. Postaraj się bardziej
Odpisz
1 listopada 2024, 19:27
@Konto_nieusuniete: Jak ty się do matki odzywasz, gówniarzu jeden?!
Odpisz
2 listopada 2024, 05:03
@mama_Konta_nieusunietego: Piękne xDDD
W ogóle wyzywanie ludzi od autystów to beka z typa, bo to tak jakby wyzywać ludzi od leworęcznych xD
Odpisz
3 listopada 2024, 10:57
@Anantashesha: najmocniej przepraszam za mojego synka, niestety zaniedbałam jego odpowiednie wychowywanie, dlatego teraz w internecie takis głupoty wypisuje
Odpisz
3 listopada 2024, 11:43
@mama_Konta_nieusunietego: Byś się wstydziła, tak dziecko skrzywdzić.
Odpisz
3 listopada 2024, 11:44
@mama_Konta_nieusunietego: Ja pi*rdolę zdelegalizować rodziców
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2024, 15:28
@Anantashesha: wstydzę się niezmiernie, może gdybym była lepszą matką teraz nie wypisywałby w internecie takich głupot 😭😭
Odpisz
27 lipca 2024, 00:02
TO jest terapia
Odpisz
20 lipca 2024, 17:10
I najlepsze jest to, że działa
Odpisz
20 lipca 2024, 09:39
Tak wynaleźliśmy alkohol. I działa lepiej niż terapeuta
Odpisz
14 lipca 2024, 13:42
Dbajcie o siebie, chłopcy i mężczyźni. Nie ma nic wstydliwego, nic uwłaczającego, nic niemęskiego i nic słabego w zadbaniu o swoje zdrowie psychiczne. Nie tylko terapia, ale i płakanie, przytulanie się, szczera rozmowa, dbanie o swoje potrzeby, realizowanie swoich zainteresowań. Posiadanie i okazywanie uczuć, problemów i potrzeb nie czyni was niemęskimi ani słabymi - czyni was ludźmi.
Odpisz
12 lipca 2024, 17:35
Jak ci na terapii powiedzą idź pobiegaj czy coś to sie tak kończy.
Odpisz
14 lipca 2024, 13:40
@kokomando: To znaczy że się trafiło na absolutnie ch*jowego terapeutę i należy szybciutko się stamtąd ewakuować i próbować gdzie indziej. Proponuję, o ile jest taka możliwość, szukać terapeuty wśród certyfikowanych i sprawdzać jakie ma opinie. Psychoterapeuta to niestety w Polsce zawód bardzo słabo regulowany i trzeba uważać. Mi też pierwsza terapeutka powiedziała że mam schudnąć i wszystko będzie dobrze, a druga że mam pozytywnie myśleć.
Odpisz
14 lipca 2024, 11:24
To jest terapia
Odpisz
14 lipca 2024, 10:24
Bimber
Odpisz
12 lipca 2024, 13:13
400 letni alchemiczny eliksir na depresję na pewno brzmi bardziej tajemniczo niż samogon
Odpisz
12 lipca 2024, 13:03
Przetłumaczenie antycznych alchemicznych zwojów będzie tańsze niż terapeuta
Odpisz
12 lipca 2024, 12:53
Myślę, że nawet gdyby ten eliksir był z czystej rtęci to byłby zdrowszy dla umysłu niż te wszystkie leki przepisywane przez terapeutę
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2024, 12:54
@Konto_nieusuniete: terapeuta nie przypisuje leków
więc nie masz pojęcia o czym mówisz
Odpisz
12 lipca 2024, 12:55
@Konto_nieusuniete: źródło
No kurde, mówię wam
Odpisz
12 lipca 2024, 13:02
@Neoneq: Kto k...a pytał? Myślisz, że czym się kończy cały łańcuszek "specjalistów", którzy tylko potrafią kierować dalej? Wszystko zawsze się kończy się na wariatkowie
Odpisz
12 lipca 2024, 13:03
@Konto_nieusuniete: ale to ty dzwonisz
Odpisz
12 lipca 2024, 13:10
@Konto_nieusuniete: nikt się nie musi a tym Bardziej ciebie o co do kolwiek pytać
Odpisz
14 lipca 2024, 13:41
@Neoneq: Cieszę się że go wyjaśniliście. Dbajcie o siebie kochani!
Odpisz
14 lipca 2024, 13:43
@Konto_nieusuniete: Chciałbyś
Odpisz
14 lipca 2024, 13:43
@Anantashesha: on jest jak lewak
oraz się sam
Odpisz
14 lipca 2024, 13:45
@Neoneq: No cóż, z drugą połową się zgadzam
Ale żart zabawny xd
Odpisz
14 lipca 2024, 13:45
@Neoneq: Nie muszę przekonywać podrzędnych form życia do swoich racji, ponieważ jest to zwyczajnie zbędne
Odpisz
14 lipca 2024, 17:33
@Konto_nieusuniete: XkurdeD
Odpisz
12 lipca 2024, 12:51
Bo tak jest taniej
Odpisz
12 lipca 2024, 12:51
Widocznie dla nich jest to prostrze
A po za tym Psychiatra Kosztuję
Odpisz