@KrulArenki: I dlatego tak ważne jest żeby to zmienić! Walczcie z toksycznymi wzorcami, pi*rdolcie społeczeństwo, dbajcie o siebie! Wiem, że to niełatwe - doświadczyłam tego na własnej skórze - ale tylko wychodząc na przekór tym szkodliwym tendencjom społecznym możemy je zmienić. To jest wasz czas, żeby zawalczyć o siebie i zadbać o swoje zdrowie i dobrobyt. Bądźcie w pełni ludźmi, nie ukrywajcie się, nawet jeśli jacyś idioci mówią wam odwrotnie. Trzymajcie się! <3
@JaJestemZWami: Womp Womp Saszeta. Wiedz tylko, że jeśli zaczniesz pie....ić społeczeństwo to społeczeństwo zacznie pie....ić ciebie, a tego nie przetrwasz
@Boberek00: Nie, ja myślę że taki nie jest. To znaczy, stuprocentowo kreuje się na taką osobę, być może nieświadomie i być może przed samym sobą, ale myślę że nie jest taki. Każdy człowiek ma piękne, wielopoziomowe, głębokie wnętrze i myślę, że on nie jest wyjątkiem. Po prostu nie możemy teraz tego zobaczyć. Tak wielu ludzi ma ten problem, to wszystko.
@Konto_nieusuniete: Gościu. To że prywatnie szukasz pomocy psyhicznej nie znaczy że odrazu żalisz się w społeczeństwie. I tak. Wydaje mi się że wyżalanie się publicznie (w śród ludzi którzy nie są ci bliscy) nie jest dobrym pomysłem. Ale nie widze co złego i kompromitującego jest w szukaniu pomocy prywatnie.
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: "Nie miałbyś mi odwagi powiedzieć mi tego w twarz, bo byś się bał że ci naj*bię jsk prawdziwy mężczyzna hehehe"
Tylko ci*ty i tchórze używają przemocy poza sytuacjami w których to absolutnie konieczne. Jeśli bałby się powiedzieć ci to w twarz, to świadczy źle o tobie.
@KrulArenki: Myślisz, że jesteś anonimowy przed swoim komputerkiem w wygodnym domu? Gdyby ktoś był wystarczająco zdeterminowany to by cię znalazł mimo wszystkich zabezpieczeń i WPNów
@Anantashesha: Nie. Myślę że "cancelowanie" można robić tylko wobec osób namawiających do przemocy i tego typu wyjątkowych wypadków. To że z kimś się nie zgadzasz nie znaczy że można odmówić tej osobie głosu.
@Anantashesha: Nie. W canceling to coś o wiele więcej niż po prostu ignorowane
Jest to też min. wyztwanie, atakowanie, staranie się by ktoś stracił pracę etc. I nie wciągajcje mnie w kłutnie o zaimki bo i tak kłócimy się tu za długo.
@Anantashesha: najmocniej przepraszam za mojego synka, niestety zaniedbałam jego odpowiednie wychowywanie, dlatego teraz w internecie takis głupoty wypisuje
Dbajcie o siebie, chłopcy i mężczyźni. Nie ma nic wstydliwego, nic uwłaczającego, nic niemęskiego i nic słabego w zadbaniu o swoje zdrowie psychiczne. Nie tylko terapia, ale i płakanie, przytulanie się, szczera rozmowa, dbanie o swoje potrzeby, realizowanie swoich zainteresowań. Posiadanie i okazywanie uczuć, problemów i potrzeb nie czyni was niemęskimi ani słabymi - czyni was ludźmi.
@kokomando: To znaczy że się trafiło na absolutnie ch*jowego terapeutę i należy szybciutko się stamtąd ewakuować i próbować gdzie indziej. Proponuję, o ile jest taka możliwość, szukać terapeuty wśród certyfikowanych i sprawdzać jakie ma opinie. Psychoterapeuta to niestety w Polsce zawód bardzo słabo regulowany i trzeba uważać. Mi też pierwsza terapeutka powiedziała że mam schudnąć i wszystko będzie dobrze, a druga że mam pozytywnie myśleć.
@Neoneq: Kto k...a pytał? Myślisz, że czym się kończy cały łańcuszek "specjalistów", którzy tylko potrafią kierować dalej? Wszystko zawsze się kończy się na wariatkowie
Komentarze
Odśwież12 lipca 2024, 12:53
Kobiety nigdy nie zrozumieją jakie to trudne rozmawiać o uczuciach 😞
Odpisz
12 lipca 2024, 12:55
@Destropped: Tru
Odpisz
12 lipca 2024, 13:31
@Destropped: Jak baba mówi o uczuciach to dba o siebie a jak chłop to żali się na świat i powinien wziąć się w garść.
Odpisz
12 lipca 2024, 15:57
@Destropped: Wcale nie
Odpisz
12 lipca 2024, 19:31
@rozwalgo: Nie łatwiej było dać downvota?
Odpisz
14 lipca 2024, 10:41
@Destropped: weź się w garść
Odpisz
14 lipca 2024, 13:34
@JaJestemZWami: Pi*rdol się.
Odpisz
14 lipca 2024, 13:36
@KrulArenki: I dlatego tak ważne jest żeby to zmienić! Walczcie z toksycznymi wzorcami, pi*rdolcie społeczeństwo, dbajcie o siebie! Wiem, że to niełatwe - doświadczyłam tego na własnej skórze - ale tylko wychodząc na przekór tym szkodliwym tendencjom społecznym możemy je zmienić. To jest wasz czas, żeby zawalczyć o siebie i zadbać o swoje zdrowie i dobrobyt. Bądźcie w pełni ludźmi, nie ukrywajcie się, nawet jeśli jacyś idioci mówią wam odwrotnie. Trzymajcie się! <3
Odpisz
14 lipca 2024, 14:16
@JaJestemZWami: Womp Womp Saszeta. Wiedz tylko, że jeśli zaczniesz pie....ić społeczeństwo to społeczeństwo zacznie pie....ić ciebie, a tego nie przetrwasz
Odpisz
14 lipca 2024, 16:10
@Konto_nieusuniete: Kurde. Naprawdę po prostu grozisz, wiesz że nie mów tego bo ci coś złego się stanie to nie jest najlepszy argument?
Odpisz
14 lipca 2024, 17:31
@KrulArenki: Na niego nie warto poświęcać uwagi. Jest głęboko pokrzywdzonym człowiekiem i musi sam dotrzeć do tego że potrzebuje pomocy.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2024, 18:48
@Konto_nieusuniete: Ja chociaż nadal mam swój honor i męstwo, a ty? Wyzbyłeś się tego, aby ludziom było ciebie szkoda. Sam z siebie zrobiłeś ofiarę
Odpisz
14 lipca 2024, 19:04
@Konto_nieusuniete: Nie masz męstwa, po prostu jesteś aroganckim dupkiem, który pluje kwasem
Odpisz
14 lipca 2024, 19:37
@Boberek00: Nie, ja myślę że taki nie jest. To znaczy, stuprocentowo kreuje się na taką osobę, być może nieświadomie i być może przed samym sobą, ale myślę że nie jest taki. Każdy człowiek ma piękne, wielopoziomowe, głębokie wnętrze i myślę, że on nie jest wyjątkiem. Po prostu nie możemy teraz tego zobaczyć. Tak wielu ludzi ma ten problem, to wszystko.
Odpisz
14 lipca 2024, 20:55
@Konto_nieusuniete: Gościu. To że prywatnie szukasz pomocy psyhicznej nie znaczy że odrazu żalisz się w społeczeństwie. I tak. Wydaje mi się że wyżalanie się publicznie (w śród ludzi którzy nie są ci bliscy) nie jest dobrym pomysłem. Ale nie widze co złego i kompromitującego jest w szukaniu pomocy prywatnie.
Odpisz
14 lipca 2024, 23:02
@Boberek00: Twoja opinia nic nie zmieni. A wiesz dlaczego? Bo nigdy nie miałbyś odwagi powiedzieć mi tego w twarz
Odpisz
14 lipca 2024, 23:45
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: "Nie miałbyś mi odwagi powiedzieć mi tego w twarz, bo byś się bał że ci naj*bię jsk prawdziwy mężczyzna hehehe"
Tylko ci*ty i tchórze używają przemocy poza sytuacjami w których to absolutnie konieczne. Jeśli bałby się powiedzieć ci to w twarz, to świadczy źle o tobie.
Odpisz
15 lipca 2024, 07:47
@Konto_nieusuniete: zdziwiłbyś się
Odpisz
15 lipca 2024, 08:31
@Konto_nieusuniete: Iksde. Jak już przegrałeś argument to przynajmniej mjej chociaż tyle męstwa by przyznać że przegrałeś.
Odpisz
15 lipca 2024, 10:10
@KrulArenki: kochani. Nie kłóćmy się.
Odpisz
15 lipca 2024, 10:24
@JaJestemZWami: To skończ z trollingiem i pi*rdoleniem głupot.
Odpisz
15 lipca 2024, 11:19
@Boberek00: To mnie zdziw
Odpisz
15 lipca 2024, 14:00
@Konto_nieusuniete: Jak niby jesteśmy w internecie. Zrobicie pojedynek w Minecrafcie czy jak? XD. Głupi komentarz od głupiego typka.
Odpisz
15 lipca 2024, 14:01
@KrulArenki: ja proponuje w Quaku 3
Odpisz
15 lipca 2024, 14:03
@Boberek00: No na przykład
Odpisz
15 lipca 2024, 14:03
@KrulArenki: Myślisz, że jesteś anonimowy przed swoim komputerkiem w wygodnym domu? Gdyby ktoś był wystarczająco zdeterminowany to by cię znalazł mimo wszystkich zabezpieczeń i WPNów
Odpisz
15 lipca 2024, 14:04
@Konto_nieusuniete: Wow, i co z tym zrobisz?
Odpisz
15 lipca 2024, 14:06
@KrulArenki: Nic, ale ktoś inny może. Uważaj na siebie
Odpisz
15 lipca 2024, 14:29
@Konto_nieusuniete: Aha, czyli mam nie wyrażać mojej opini na internecie bo ktoś mi może zrobić krzywdę? Czy ciebe by to zatezymało?
Odpisz
15 lipca 2024, 14:31
@KrulArenki: Nie, bo ja jestem skłonny umrzeć za moje poglądy, a ty?
Odpisz
15 lipca 2024, 14:36
@Konto_nieusuniete: Ja, jestem w stanie zaakceptować ryzyko związane z wyrażeniem opini na internecie.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2024, 17:33
@KrulArenki: Niedobrze mi się robi od gadania tego typa. Nie przepadam za cancel culture, ale jego chyba wypadałoby zcancelować, nie?
Odpisz
15 lipca 2024, 18:08
@Anantashesha: Nie. Myślę że "cancelowanie" można robić tylko wobec osób namawiających do przemocy i tego typu wyjątkowych wypadków. To że z kimś się nie zgadzasz nie znaczy że można odmówić tej osobie głosu.
Odpisz
15 lipca 2024, 18:15
@KrulArenki: Nie chodzi o to żeby odmówić głosu, tylko żeby go olać. Dla niektórych naprawdę nie warto się wysilać.
Odpisz
15 lipca 2024, 18:57
@Anantashesha: Nie chcesz to nie musisz. Poza tym w takim razie źle użyłeś tego słowa.
Odpisz
15 lipca 2024, 21:05
@KrulArenki: Użyłaś*
No nie wiem, wydaje mi się że to właśnie oznacza.
Odpisz
15 lipca 2024, 21:09
@Konto_nieusuniete: *Użyłeś.
On dosłownie ma w opisie informacje, że nadal ma pytonga
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2024, 22:40
@Anantashesha: Nie. W canceling to coś o wiele więcej niż po prostu ignorowane
Jest to też min. wyztwanie, atakowanie, staranie się by ktoś stracił pracę etc. I nie wciągajcje mnie w kłutnie o zaimki bo i tak kłócimy się tu za długo.
Odpisz
15 lipca 2024, 23:20
@KrulArenki: Jak uważasz.
Ale ja nikogo w nic nie wciągam, po prostu informuję cię jak należy się do mnie zwracać :)
Odpisz
16 lipca 2024, 08:42
@Anantashesha: Spoko. Ja nie powiedziałem tego celowo tylko użyłem męskiego jako domyślnego więc dobrze że powiedziałeś.
Odpisz
16 lipca 2024, 12:06
@KrulArenki: teraz też niecelowo?
Odpisz
16 lipca 2024, 13:31
@Beowulf_: Tak
Odpisz
16 lipca 2024, 15:42
@KrulArenki: Ty, a tak dla mojego spokoju, mógłbyś pokazać że potrafisz celowo powiedzieć tak jak trzeba? Bardzo bym prosiła ❤️
Odpisz
16 lipca 2024, 18:03
@Beowulf_: @Anantashesha: idź do psychiatry XD
Odpisz
16 lipca 2024, 18:08
@Anantashesha: Dobra. Dobra. Już mówiłem. Nie musiałaś.
Odpisz
16 lipca 2024, 18:14
@KrulArenki: Dziękuję ❤️
Odpisz
16 lipca 2024, 18:15
@Anantashesha: @Beowulf_: Dzięki za troskę, wizytę mam pod koniec miesiąca :)
Odpisz
Edytowano - 31 października 2024, 09:47
@Konto_nieusuniete: pie®doliłem to ja mamę twoją nocy ostatniej
Odpisz
31 października 2024, 10:44
Może gdybyś przestał larpować na każdym kroku Yode jak jakiś autysta to miałbyś ułamek szansy
Odpisz
31 października 2024, 11:23
@Konto_nieusuniete: szanse 100% wyniosły, mame swoją jeśli nie wierzysz mi spytać możesz
Odpisz
31 października 2024, 11:26
Jesteś ciut bezczelny, nie uważasz, chłopcze? Trzeba cię sprowadzić do porządku
Odpisz
31 października 2024, 11:44
@Konto_nieusuniete: jak śmiesz się tak do mojego przyjaciela zwracać, bezczelny gówniarzu?! Czekaj no, zaraz pasa wezmę to pożałujesz!
Odpisz
1 listopada 2024, 17:47
@mama_Konta_nieusunietego: Zapomniałeś o szyku, autysto. Postaraj się bardziej
Odpisz
1 listopada 2024, 19:27
@Konto_nieusuniete: Jak ty się do matki odzywasz, gówniarzu jeden?!
Odpisz
2 listopada 2024, 05:03
@mama_Konta_nieusunietego: Piękne xDDD
W ogóle wyzywanie ludzi od autystów to beka z typa, bo to tak jakby wyzywać ludzi od leworęcznych xD
Odpisz
3 listopada 2024, 10:57
@Anantashesha: najmocniej przepraszam za mojego synka, niestety zaniedbałam jego odpowiednie wychowywanie, dlatego teraz w internecie takis głupoty wypisuje
Odpisz
3 listopada 2024, 11:43
@mama_Konta_nieusunietego: Byś się wstydziła, tak dziecko skrzywdzić.
Odpisz
3 listopada 2024, 11:44
@mama_Konta_nieusunietego: Ja pi*rdolę zdelegalizować rodziców
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2024, 15:28
@Anantashesha: wstydzę się niezmiernie, może gdybym była lepszą matką teraz nie wypisywałby w internecie takich głupot 😭😭
Odpisz
27 lipca 2024, 00:02
TO jest terapia
Odpisz
20 lipca 2024, 17:10
I najlepsze jest to, że działa
Odpisz
20 lipca 2024, 09:39
Tak wynaleźliśmy alkohol. I działa lepiej niż terapeuta
Odpisz
14 lipca 2024, 13:42
Dbajcie o siebie, chłopcy i mężczyźni. Nie ma nic wstydliwego, nic uwłaczającego, nic niemęskiego i nic słabego w zadbaniu o swoje zdrowie psychiczne. Nie tylko terapia, ale i płakanie, przytulanie się, szczera rozmowa, dbanie o swoje potrzeby, realizowanie swoich zainteresowań. Posiadanie i okazywanie uczuć, problemów i potrzeb nie czyni was niemęskimi ani słabymi - czyni was ludźmi.
Odpisz
12 lipca 2024, 17:35
Jak ci na terapii powiedzą idź pobiegaj czy coś to sie tak kończy.
Odpisz
14 lipca 2024, 13:40
@kokomando: To znaczy że się trafiło na absolutnie ch*jowego terapeutę i należy szybciutko się stamtąd ewakuować i próbować gdzie indziej. Proponuję, o ile jest taka możliwość, szukać terapeuty wśród certyfikowanych i sprawdzać jakie ma opinie. Psychoterapeuta to niestety w Polsce zawód bardzo słabo regulowany i trzeba uważać. Mi też pierwsza terapeutka powiedziała że mam schudnąć i wszystko będzie dobrze, a druga że mam pozytywnie myśleć.
Odpisz
14 lipca 2024, 11:24
To jest terapia
Odpisz
14 lipca 2024, 10:24
Bimber
Odpisz
12 lipca 2024, 13:13
400 letni alchemiczny eliksir na depresję na pewno brzmi bardziej tajemniczo niż samogon
Odpisz
12 lipca 2024, 13:03
Przetłumaczenie antycznych alchemicznych zwojów będzie tańsze niż terapeuta
Odpisz
12 lipca 2024, 12:53
Myślę, że nawet gdyby ten eliksir był z czystej rtęci to byłby zdrowszy dla umysłu niż te wszystkie leki przepisywane przez terapeutę
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2024, 12:54
@Konto_nieusuniete: terapeuta nie przypisuje leków
więc nie masz pojęcia o czym mówisz
Odpisz
12 lipca 2024, 12:55
@Konto_nieusuniete: źródło
No kurde, mówię wam
Odpisz
12 lipca 2024, 13:02
@Neoneq: Kto k...a pytał? Myślisz, że czym się kończy cały łańcuszek "specjalistów", którzy tylko potrafią kierować dalej? Wszystko zawsze się kończy się na wariatkowie
Odpisz
12 lipca 2024, 13:03
@Konto_nieusuniete: ale to ty dzwonisz
Odpisz
12 lipca 2024, 13:10
@Konto_nieusuniete: nikt się nie musi a tym Bardziej ciebie o co do kolwiek pytać
Odpisz
14 lipca 2024, 13:41
@Neoneq: Cieszę się że go wyjaśniliście. Dbajcie o siebie kochani!
Odpisz
14 lipca 2024, 13:43
@Konto_nieusuniete: Chciałbyś
Odpisz
14 lipca 2024, 13:43
@Anantashesha: on jest jak lewak
oraz się sam
Odpisz
14 lipca 2024, 13:45
@Neoneq: No cóż, z drugą połową się zgadzam
Ale żart zabawny xd
Odpisz
14 lipca 2024, 13:45
@Neoneq: Nie muszę przekonywać podrzędnych form życia do swoich racji, ponieważ jest to zwyczajnie zbędne
Odpisz
14 lipca 2024, 17:33
@Konto_nieusuniete: XkurdeD
Odpisz
12 lipca 2024, 12:51
Bo tak jest taniej
Odpisz
12 lipca 2024, 12:51
Widocznie dla nich jest to prostrze
A po za tym Psychiatra Kosztuję
Odpisz