Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rey_Palpatine

12 lipca 2024, 13:33

Kupiłem sobie taki wiatraczek z możliwością wsadzenia kostek lodu by fajnie chłodził i zostawiłem go włączonego na noc

Rano nie działał

Avatar Anantashesha

15 lipca 2024, 23:43

@Rey_Palpatine: Kto by pomyślał, nie?

Avatar Racibor

18 lipca 2024, 11:52

@Rey_Palpatine: ehhh takie są skutki naszego badziewnego systemu nauczania, klimator to z definicji gówno, jak nie dawno kupiłeś ten klimator to czym prędzej zwróć to gówno do sklepu , i sprawdź na olx czy gdzieś używany klimatyzator przenośny, to wciąż badziewie ale o wiele poziomów wyżej od tego nawilżacza powietrza, co prawda przy nim za bardzo się nie wyśpisz ale jest o wiele skuteczniejszy i przynajmniej nie podnosi wilgotności powietrza

Avatar Rey_Palpatine

18 lipca 2024, 11:56

@Racibor: co ma do tego system nauczania

Avatar Racibor

18 lipca 2024, 12:00

@Rey_Palpatine: kwestia tego jak odczuwamy i regulujemy temperature ciała, i jak wilgotność powietrza wpływa na parowanie, większa wilgotność powietrza sprawia że woda znacznie trudniej odparowuje (przypominam woda podczas parowania pobiera energie dlatego w ten sposób ludzie się chłodzą) i dlatego jeśli jest wilgotno mocniej się pocimy

Avatar Racibor

18 lipca 2024, 12:07

@Rey_Palpatine: klimator mimo chłodzenia szubko podnosi wilgotność przez co dyskomfort jest jeszcze bardziej odczuwalny
chyba że masz model w którym woda jest zamknięta i transportowana jest tylko temperatura, wtedy musiał bym cie przeporsić coś by dawał, ale z tego co widziałem większość modeli tak nie działa

Avatar Rey_Palpatine

18 lipca 2024, 13:09

@Racibor: człowieku ja kupiłem se wentylator by nie pocić się jak świnia i tyle mi wystarczy

Avatar Racibor

18 lipca 2024, 11:53

dlatego wentylacja mechaniczna i klimatyzacji żądzą

Avatar KrulArenki

12 lipca 2024, 14:52

Najlepiej zamontować klimę

Avatar malinowy_kot

15 lipca 2024, 22:09

@KrulArenki: klima jest dla bogatych i jest ciulowa

Avatar KrulArenki

15 lipca 2024, 22:36

@malinowy_kot: Jak cie nie stać to twój problem. Jest to po prostu najlepsze rozwiązanie.

Avatar malinowy_kot

16 lipca 2024, 08:06

@KrulArenki: a później osłabienie i łeb boli

Avatar Racibor

18 lipca 2024, 11:48

@malinowy_kot: "osłabienie i łeb boli" to może trzeba przełączyć z funkcji grzania na chłodzenie i nie dla takich bogatych, przenośna choć to marny wybór już za 1k można kupić ale to dość irytujący wybór split jest lepszy choć droższy ale jest o wiele lepsza, co do ceny to mała żeby była tylko do salonu to ze 3-4k
chyba że kogoś naszła ochota na montaż klimatyzacji w sczyścicie sezonu ale to już jego wina

Avatar Adix174

16 lipca 2024, 13:40

Ja mam moskitierę w oknie to robactwo mi nie sztraszne

Avatar Racibor

18 lipca 2024, 11:43

@Adix174: niektóre wy.....ki są tak małe że moskitiera im nie straszna

Avatar Anantashesha

15 lipca 2024, 23:42

Polecam moskitiery, kosztują parę złotych a masz na lata.

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2024, 01:29

@Anantashesha: a ja całe życie myślałem że to kilkaset złotych XDDDDDD

Avatar Anantashesha

16 lipca 2024, 01:56

No, może kilkadziesiąt, ale nie kilkaset, chyba że chcesz nimi wytapetować dom xd

Avatar Witciu

15 lipca 2024, 23:47

Mam moskitierę i mam klimę. Znaczy się moi rodzice mają, ja tylko u nich "wynajmuję mieszkanie". A klima i tak jest z moich pieniędzy

Avatar Jadeja

15 lipca 2024, 21:51

To wstaw moskitierę.

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2024, 16:25

Otwieranie okna to kiepski pomysł. Wtedy całe ciepło z zewnątrz wlatuje do mieszkania

Avatar kubsztynex

15 lipca 2024, 17:12

dlatego otwieram okna i wychodzę na zewnątrz

Avatar Parat

15 lipca 2024, 19:23

@kubsztynex: Kutang Panie, to nie ma sensu

Avatar werenspawel

15 lipca 2024, 19:01

Moskitiera: Użyj mnie!

Avatar HansFrank

15 lipca 2024, 18:16

Wiatrak zostaje

Avatar ZioPeng

15 lipca 2024, 17:24

Wentylator na biurku robi brrrr...

Avatar kiwi999999

12 lipca 2024, 13:46

Lampka na komary

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2024, 13:33

Jest takie coś jak moskitiera
Można też użyć starej firanki

Avatar MichalGo27

12 lipca 2024, 13:32

a to smieszne bo bohater mema sie wyciera husteczką co oznacza że jest bardzo gorąco

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Waldemir50
Dodane przez: Waldemir50

Z klasą się trzeba urodzić

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Płać pan

Frustrujące

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka