@Rey_Palpatine: ehhh takie są skutki naszego badziewnego systemu nauczania, klimator to z definicji gówno, jak nie dawno kupiłeś ten klimator to czym prędzej zwróć to gówno do sklepu , i sprawdź na olx czy gdzieś używany klimatyzator przenośny, to wciąż badziewie ale o wiele poziomów wyżej od tego nawilżacza powietrza, co prawda przy nim za bardzo się nie wyśpisz ale jest o wiele skuteczniejszy i przynajmniej nie podnosi wilgotności powietrza
@Rey_Palpatine: kwestia tego jak odczuwamy i regulujemy temperature ciała, i jak wilgotność powietrza wpływa na parowanie, większa wilgotność powietrza sprawia że woda znacznie trudniej odparowuje (przypominam woda podczas parowania pobiera energie dlatego w ten sposób ludzie się chłodzą) i dlatego jeśli jest wilgotno mocniej się pocimy
@Rey_Palpatine: klimator mimo chłodzenia szubko podnosi wilgotność przez co dyskomfort jest jeszcze bardziej odczuwalny
chyba że masz model w którym woda jest zamknięta i transportowana jest tylko temperatura, wtedy musiał bym cie przeporsić coś by dawał, ale z tego co widziałem większość modeli tak nie działa
@malinowy_kot: "osłabienie i łeb boli" to może trzeba przełączyć z funkcji grzania na chłodzenie i nie dla takich bogatych, przenośna choć to marny wybór już za 1k można kupić ale to dość irytujący wybór split jest lepszy choć droższy ale jest o wiele lepsza, co do ceny to mała żeby była tylko do salonu to ze 3-4k
chyba że kogoś naszła ochota na montaż klimatyzacji w sczyścicie sezonu ale to już jego wina
Komentarze
Odśwież12 lipca 2024, 13:33
Kupiłem sobie taki wiatraczek z możliwością wsadzenia kostek lodu by fajnie chłodził i zostawiłem go włączonego na noc
Rano nie działał
Odpisz
15 lipca 2024, 23:43
@Rey_Palpatine: Kto by pomyślał, nie?
Odpisz
18 lipca 2024, 11:52
@Rey_Palpatine: ehhh takie są skutki naszego badziewnego systemu nauczania, klimator to z definicji gówno, jak nie dawno kupiłeś ten klimator to czym prędzej zwróć to gówno do sklepu , i sprawdź na olx czy gdzieś używany klimatyzator przenośny, to wciąż badziewie ale o wiele poziomów wyżej od tego nawilżacza powietrza, co prawda przy nim za bardzo się nie wyśpisz ale jest o wiele skuteczniejszy i przynajmniej nie podnosi wilgotności powietrza
Odpisz
18 lipca 2024, 11:56
@Racibor: co ma do tego system nauczania
Odpisz
18 lipca 2024, 12:00
@Rey_Palpatine: kwestia tego jak odczuwamy i regulujemy temperature ciała, i jak wilgotność powietrza wpływa na parowanie, większa wilgotność powietrza sprawia że woda znacznie trudniej odparowuje (przypominam woda podczas parowania pobiera energie dlatego w ten sposób ludzie się chłodzą) i dlatego jeśli jest wilgotno mocniej się pocimy
Odpisz
18 lipca 2024, 12:07
@Rey_Palpatine: klimator mimo chłodzenia szubko podnosi wilgotność przez co dyskomfort jest jeszcze bardziej odczuwalny
chyba że masz model w którym woda jest zamknięta i transportowana jest tylko temperatura, wtedy musiał bym cie przeporsić coś by dawał, ale z tego co widziałem większość modeli tak nie działa
Odpisz
18 lipca 2024, 13:09
@Racibor: człowieku ja kupiłem se wentylator by nie pocić się jak świnia i tyle mi wystarczy
Odpisz
18 lipca 2024, 11:53
dlatego wentylacja mechaniczna i klimatyzacji żądzą
Odpisz
12 lipca 2024, 14:52
Najlepiej zamontować klimę
Odpisz
15 lipca 2024, 22:09
@KrulArenki: klima jest dla bogatych i jest ciulowa
Odpisz
15 lipca 2024, 22:36
@malinowy_kot: Jak cie nie stać to twój problem. Jest to po prostu najlepsze rozwiązanie.
Odpisz
16 lipca 2024, 08:06
@KrulArenki: a później osłabienie i łeb boli
Odpisz
18 lipca 2024, 11:48
@malinowy_kot: "osłabienie i łeb boli" to może trzeba przełączyć z funkcji grzania na chłodzenie i nie dla takich bogatych, przenośna choć to marny wybór już za 1k można kupić ale to dość irytujący wybór split jest lepszy choć droższy ale jest o wiele lepsza, co do ceny to mała żeby była tylko do salonu to ze 3-4k
chyba że kogoś naszła ochota na montaż klimatyzacji w sczyścicie sezonu ale to już jego wina
Odpisz
16 lipca 2024, 13:40
Ja mam moskitierę w oknie to robactwo mi nie sztraszne
Odpisz
18 lipca 2024, 11:43
@Adix174: niektóre wy.....ki są tak małe że moskitiera im nie straszna
Odpisz
15 lipca 2024, 23:42
Polecam moskitiery, kosztują parę złotych a masz na lata.
Odpisz
16 lipca 2024, 01:29
@Anantashesha: a ja całe życie myślałem że to kilkaset złotych XDDDDDD
Odpisz
16 lipca 2024, 01:56
No, może kilkadziesiąt, ale nie kilkaset, chyba że chcesz nimi wytapetować dom xd
Odpisz
15 lipca 2024, 23:47
Mam moskitierę i mam klimę. Znaczy się moi rodzice mają, ja tylko u nich "wynajmuję mieszkanie". A klima i tak jest z moich pieniędzy
Odpisz
15 lipca 2024, 21:51
To wstaw moskitierę.
Odpisz
12 lipca 2024, 16:25
Otwieranie okna to kiepski pomysł. Wtedy całe ciepło z zewnątrz wlatuje do mieszkania
Odpisz
15 lipca 2024, 17:12
dlatego otwieram okna i wychodzę na zewnątrz
Odpisz
15 lipca 2024, 19:23
@kubsztynex: Kutang Panie, to nie ma sensu
Odpisz
15 lipca 2024, 19:01
Moskitiera: Użyj mnie!
Odpisz
15 lipca 2024, 18:16
Wiatrak zostaje
Odpisz
15 lipca 2024, 17:24
Wentylator na biurku robi brrrr...
Odpisz
12 lipca 2024, 13:46
Lampka na komary
Odpisz
12 lipca 2024, 13:33
Jest takie coś jak moskitiera
Można też użyć starej firanki
Odpisz
12 lipca 2024, 13:32
a to smieszne bo bohater mema sie wyciera husteczką co oznacza że jest bardzo gorąco
Odpisz