Oponent stwierdził że jestem za głupi i skończył dyskusje, ale i tak to ja miałem ostatnie słowo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie idź!
Tymi się chodzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ch-chesz wyparować...?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 lipca 2024, 17:05
Tak widzi się Saszeta po zarzuceniu przeciwnikowi własnych błędów logicznych
Odpisz
12 lipca 2024, 17:28
@Neoneq: *Tak widzi się saszet po zablokowaniu oponenta.
Odpisz
19 lipca 2024, 12:34
@starmagedon: W ogóle jak Twojego rozmówcę nazywasz "oponentem", to coś jest nie tak i chyba nie zrozumiałeś idei dyskusji.
W sensie nie Ty, starmagedon, tylko tak ogólnie mówię.
Odpisz
12 lipca 2024, 17:02
Myślałem że to wstawił sikopij tbh
Odpisz
12 lipca 2024, 17:02
Rel
Aż OPa sprawdziłem
Odpisz
12 lipca 2024, 17:03
można mnie nazywać śmierdzielem, można mi całą rodzinę zwyzywać, ale żeby mnie pomylić z moczożłopem to już poniżej pasa...
Odpisz
12 lipca 2024, 17:11
@CupOfWater: sory
Ale przyznasz że on też mógłby to wstawić
Odpisz
12 lipca 2024, 17:28
@CupOfWater: Bagnopij.
Odpisz
18 lipca 2024, 17:28
@starmagedon: o kogo chodzi?
Odpisz