memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 lipca 2024, 15:26
Są jeszcze memy w języku Czeskim
Odpisz
14 lipca 2024, 01:12
Jeg har det godt, ven. Hvordan har du?
14 lipca 2024, 01:15
@Esserix: jag mår bra
18 lipca 2024, 08:58
@Esserix: to węgierski czy jaki?
18 lipca 2024, 09:00
@Zloty_bambus: Szwedzki Albo inny ze Skandynawii. Wszystkie tam są podobne
18 lipca 2024, 09:12
@polishplayer21: norweski jest w sumie dialektem duńskiego.
18 lipca 2024, 09:14
@Zloty_bambus: Który norweski? Bo są dwa, używane w różnych sytuacjach
18 lipca 2024, 14:58
@polishplayer21: oprócz fińskiego, jest on z innego dialektu, co ciekawe tego samego co węgierski
18 lipca 2024, 15:03
@Pietrek360: Finlandia, w różnych definicjach, nie jest krajem skandynawskim. Ale dla precyzji, faktycznie mogłem o tym wspomnieć Jeszcze pan Maruda, dialekt to odmiana języka, zaś gdy dwa języki są ze sobą spokrewnione należą do jednej rodzin (w tym przypadku, ugro-fińskiej)
18 lipca 2024, 15:05
@polishplayer21: a to nie wiedziałem, dzięki że powiedziałeś
18 lipca 2024, 11:59
Średnia liczba znanych języków per capita w Polsce wynosi 0,7
Edytowano - 18 lipca 2024, 08:04
Miej znajomych z innych krajów. Żyjesz w najlepszych czasach na to.
18 lipca 2024, 08:02
Kiedy integrujesz się z ukraińskimi ziomeczkami ale nie wyślesz znajomym ich memów, bo nazwą cię ruską onucą.
14 lipca 2024, 09:33
Dzieki znajomości języków dowiedziałam się że dużo memów angielskich jest tłumaczonych na inne języki -_-
14 lipca 2024, 09:17
Gdybyś był dobrym kumplem to byś je przetłumaczył l. No chyba że to językowe śmieszki wtedy ich strata.
Edytowano - 14 lipca 2024, 01:10
Ja Ziombalom wysyłam memy po rosyjsku i mam wyj*bane, że tylko 2 z 6 z nich rozumie ten język lmao
14 lipca 2024, 08:34
@rumcajschr: U mnie jeden rozumie a dwóch umie przeczytać 💪🏿
14 lipca 2024, 05:22
i nie masz zbajomych
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 lipca 2024, 15:26
Są jeszcze memy w języku Czeskim
Odpisz
14 lipca 2024, 01:12
Jeg har det godt, ven.
Hvordan har du?
Odpisz
14 lipca 2024, 01:15
@Esserix: jag mår bra
Odpisz
18 lipca 2024, 08:58
@Esserix: to węgierski czy jaki?
Odpisz
18 lipca 2024, 09:00
@Zloty_bambus: Szwedzki
Albo inny ze Skandynawii. Wszystkie tam są podobne
Odpisz
18 lipca 2024, 09:12
@polishplayer21: norweski jest w sumie dialektem duńskiego.
Odpisz
18 lipca 2024, 09:14
@Zloty_bambus: Który norweski? Bo są dwa, używane w różnych sytuacjach
Odpisz
18 lipca 2024, 14:58
@polishplayer21: oprócz fińskiego, jest on z innego dialektu, co ciekawe tego samego co węgierski
Odpisz
18 lipca 2024, 15:03
@Pietrek360: Finlandia, w różnych definicjach, nie jest krajem skandynawskim. Ale dla precyzji, faktycznie mogłem o tym wspomnieć
Jeszcze pan Maruda, dialekt to odmiana języka, zaś gdy dwa języki są ze sobą spokrewnione należą do jednej rodzin (w tym przypadku, ugro-fińskiej)
Odpisz
18 lipca 2024, 15:05
@polishplayer21: a to nie wiedziałem, dzięki że powiedziałeś
Odpisz
18 lipca 2024, 11:59
Średnia liczba znanych języków per capita w Polsce wynosi 0,7
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2024, 08:04
Miej znajomych z innych krajów.
Żyjesz w najlepszych czasach na to.
Odpisz
18 lipca 2024, 08:02
Kiedy integrujesz się z ukraińskimi ziomeczkami ale nie wyślesz znajomym ich memów, bo nazwą cię ruską onucą.
Odpisz
14 lipca 2024, 09:33
Dzieki znajomości języków dowiedziałam się że dużo memów angielskich jest tłumaczonych na inne języki
-_-
Odpisz
14 lipca 2024, 09:17
Gdybyś był dobrym kumplem to byś je przetłumaczył l. No chyba że to językowe śmieszki wtedy ich strata.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2024, 01:10
Ja Ziombalom wysyłam memy po rosyjsku i mam wyj*bane, że tylko 2 z 6 z nich rozumie ten język lmao
Odpisz
14 lipca 2024, 08:34
@rumcajschr: U mnie jeden rozumie a dwóch umie przeczytać 💪🏿
Odpisz
14 lipca 2024, 05:22
i nie masz zbajomych
Odpisz