Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bartton

21 lipca 2024, 21:42

Od jakiego świątecznego odcinka?

Avatar PanPiernik

21 lipca 2024, 22:20

@bartton: Holiday special powstał w 1978 bo Lucas żeby zachować prawa do marki musiał stworzyć jakąś kontynuację na szybko, to coś było tak straszne że podobno Lucas sam wykupił większość kaset żeby nikt tego nie widział a w telewizji pokazali to coś tylko raz
Jeśli ktoś twierdzi że Akolita jest serio gorszy od tego potworka to żyje w świecie deluzji i prawdopodobnie nigdy odcinka świątecznego nie widział a chciał użyć jakiegoś pseudowyszukanego słownictwa
Jak chcesz to jest tutaj:
https://youtu.be/UL-hL6_XR30?feature=shared

Avatar bartton

21 lipca 2024, 22:44

@PanPiernik: słyszałem o Holiday Special, ale wymazałem tą rzecz z pamięci

Avatar niggiddu

21 lipca 2024, 23:00

@PanPiernik: Akolitę uznaje się za gorszego przez wzgląd na niższą średnią ocen na RT

Avatar PanPiernik

21 lipca 2024, 23:06

@niggiddu: no chyba że w ten sposób na to patrzeć
No cóż
Cancel culture robi swoje

Avatar ultron64

18 lipca 2024, 20:33

O ile się nie mylę to ten serial to kilkaset lat jest przed Prequelami, czyli Plagueisa jeszcze wtedy nie było. Owszem, Muuny żyją długo, ale on urodził się najwcześnie 147 lat BBY.

Avatar niggiddu

18 lipca 2024, 20:36

@ultron64: pamiętaj, że do tego serialu zatrudnili ludzi twierdzących, że w SW nie ma podziału na dobro i zło, a Anakin wysadził Gwiazdę Śmierci

Avatar PanPiernik

18 lipca 2024, 21:14

@ultron64: uspokoję cię że to były informacje z legend
Więc mozna je kompletnie zignorować tak jak wiek Ki-Adiego

Avatar Haxxin

19 lipca 2024, 12:12

@ultron64: serial dzieje się 132 BBY

Avatar ultron64

19 lipca 2024, 12:14

@Haxxin: Tak, ale wygląda na to że jest tu przedstawiony jako pełnoprawny mistrz Sith. Co jest niemożliwe w takim wieku.

Avatar bartton

Edytowano - 21 lipca 2024, 21:53

@ultron64: wg legend tak, urodził się w okresie 147-120BBY, ale kanonicznie (po resecie przez d) chyba nigdy nie podano daty urodzenia. Tak samo jak nie potwierdzono prawdziwej tożsamości (Hugo Demask). Powieść "Darth Plagueis" J. Luceno nie jest kanoniczna.

Tak jak wspomniał @Haxxin Akolita (tfu) to okolice 135-130 BBY (około 100 lat przed "Mrocznym Widmem")

@PanPiernik zignorować można, ale w EU/Legendach Cereanie (krewniacy Mundiego) dożywali 70-80 lat (wpływ Mocy na długość życia pomijam). A dzięki marnemu scenopisarstwu wychodzi na to, że Cereanie dożywają >150lat. W 132BBY Ki Adi nie wygląda na młodzieniaszka, więc można przyjąć, że urodził się nie później niż w 160-155BBY, więc w czasie III epizodu (19BBY) miałby około 135-140 lat (i to zakładając wariant optymistyczny).

@ultron64 w EU/Legendach Plagueis ubił mistrza w 67BBY

Avatar ultron64

21 lipca 2024, 22:06

@bartton: Nie, w książce Plagues zabił go tuż po akcji Mrocznego Widma.

Avatar PanPiernik

Edytowano - 21 lipca 2024, 22:14

@bartton: myślę że największym argumentem za pojawieniem się Plagueisa zamiast np Dartha Tenebrousa jest to że Tenebrous po prostu wyglądałby komicznie
Jeśliby dali jego to już wyobrażam sobie jak bardzo by osoby krytykujące Akolitę miały polewkę z jego wyglądu (no bo jak by to wyglądało jakby to on wyszedł z tej jaskini), rasy też by mu raczej nie zmienili bo byłby kwik wtedy że lore nie szanują
Myślę że jeśli chcieli pojawienia Sitha i to w tym przedziale czasowym to zrobili najlepszą możliwą rzecz biorąc Sitha który faktycznie wygląda groźnie i którego nawet niedzielni fani będą znali dziki Zemście Sithów

Avatar bartton

21 lipca 2024, 22:34

@ultron64: jesteś pewien? Mylisz osoby. Darth Plagueis to Muun Hego Damask z dolnego panelu mema. Darth Sidious (Palpatine) to górny panel.
Sprawdziłem kilka źródeł i wszystkie podają, że Plagueis zabił swojego mistrza Darth Tenebrousa (Bith Rugess Nome) w 67BBY podczas misji na Bal'demnic. Sam zaś Muun zginął w 32BBY z rąk Palpatine (prawdopodobnie krótko po wyborach nowego kanclerza)

Avatar Tajdeus

19 lipca 2024, 12:30

... Bo tylko zwiastują jego rolę w drugim sezonie. Tak, szykuje się drugi.

Avatar polishplayer21

19 lipca 2024, 08:35

Czekajcie
A w tym serialu nie chodziło o to, że jedna z tych sióstr miała zostać Sithem? I już wtedy obowiązywała zasada dwóch? Nie wiem, nie oglądałem i najprawdopodobniej nie będę.

Avatar ty1an_yt

19 lipca 2024, 09:21

@polishplayer21: nie szukaj sensu w dzisiejszym disneyu bo kurde kawał życia zmarnujesz i nic nie znajdziesz

Avatar polishplayer21

19 lipca 2024, 09:23

@ty1an_yt: Właśnie ja nie szukam, gdyż pytam tych, którzy ten błąd popełnili

Avatar PanPiernik

Edytowano - 18 lipca 2024, 21:17

A gdzie byś opie chciał żeby się Plagueis pojawił wcześniej?
To tak jakby narzekać że Darth Bane pojawił się po raz pierwszy na kilka minut w jednym z odcinków sezonu 6 Wojen Klonów
To chyba pierwszy raz jak "fani" narzekają na cameo

Avatar niggiddu

18 lipca 2024, 21:22

@PanPiernik: Fani narzekali jeszcze na pojawienie się Mundiego, zwłaszcza gdy scenarzystka przyznała, że jego pojawienie się nie miało wnosić do historii nic poza cameo

Avatar PanPiernik

18 lipca 2024, 21:31

@niggiddu: czyli mniej więcej coś takiego jak Kapitan Rex w Ahsoce, Brendol Hux w Mandalorianinie czy Krennic w Bad Batch

Avatar niggiddu

18 lipca 2024, 21:41

@PanPiernik: Ponadto sam fakt pojawienia się pod koniec serialu na tak krótko nie jest sam w sobie zły. Gorzej, że przypadł mu tak okropny serial - taka postać zasługuje na pojawienie się w lepszej historii (przy okazji też w ważniejszej roli niż tylko kilkusekundowej wstawki bez wpływu na fabułę).

Avatar PanPiernik

18 lipca 2024, 22:28

@niggiddu: myślę że w drugim sezonie (jeśli powstanie) to pewnie będzie mieć jakąś rolę skoro Osha i Qimir mają tam trenować
A jeśli nie to pewnie jego obecność miała po prostu potwierdzać że Qimir jest serio Sithem

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2024, 20:24

Moment, Plaguis się pojawił na ekranie w końcu?

Avatar niggiddu

18 lipca 2024, 20:25

Tak, dosłownie wygląda zza ściany na odlatujących bohaterów

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2024, 20:27

@niggiddu: Ale przecież on nie żyje, kiedy się dzieje ten serial nowy, Alhotron czy jakoś tak

Avatar niggiddu

18 lipca 2024, 20:30

Tak samo było z Mundim - scenarzyści kompletnie nie dbają o spójność z lore, tylko dorzucają gównianej jakości cameo, bo uważają, że fani to niedorozwinięte dzieci, co posikają się na sam widok znajomej postaci

Avatar Darwidx

18 lipca 2024, 20:59

Ultron mówi, że ten gówno serial dzieje się kilkaset lat przed prequelami i przestrzelili w drugą stronę jako, że Plagius nie powinien się urodzić wtedy.

Avatar Nerius

18 lipca 2024, 20:22

Chodzi o alkoholitę?

Avatar niggiddu

Edytowano - 18 lipca 2024, 20:22

@Nerius: yup, z najdroższej autoterapii showrunnerki w historii

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar niggiddu
Dodane przez: niggiddu

Hobby dla faceta

Były nóżki, nie ma nóżek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To by wystarczyło

Co to takiego?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka