Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ola0020

21 lipca 2024, 15:36

Mam podobną odległość do obydwu sklepów, ale wybieram biedre bo jest dla mnie bardziej nostalgiczna

Avatar creeper666

22 lipca 2024, 15:00

@ola0020: Nie przeszkadzają Ci wszechobecne palety?

Avatar ola0020

22 lipca 2024, 16:41

@creeper666: nie jeżdżę po sklepie wózkiem bo nie robię dużych zakupów, daje radę też wszędzie się wcisnąć i wszystkiego dosięgnąć, ale rozumiem że może to przeszkadzać

Avatar creeper666

22 lipca 2024, 16:51

@ola0020: Dla mnie w Biedronce najgorsze jest chyba pieczywo, bo na drugi dzień można tymi bułkami gwoździe wbijać :x

Avatar Krem0wka_FFV

21 lipca 2024, 14:35

relujesz bratku

Avatar KrulArenki

20 lipca 2024, 09:23

A co ich obchodzi od kogo będę kraść?

Avatar GHouste

19 lipca 2024, 17:38

tak z ciekawości. Widzieliście kiedyś reklamę stokrotki w tv ?

Avatar Mieszkow

19 lipca 2024, 17:41

@GHouste: Coś kojarzę, ale nie jestem pewien czy to nie są sfabrykowane wspomnienia

Avatar Rotheee

Edytowano - 19 lipca 2024, 17:42

@GHouste: było coś że jakaś mała dziewczynka mówiła że ceny w stokrotce są pod kontrolą mamy czy coś takiego

Avatar HeadAndShoulders

19 lipca 2024, 17:43

@GHouste: To jest chyba za mała sieć, żeby było ją stać na reklamy w telewizji. Wznawianie spotów codziennie w TV przez X godzin na X kanałach w skali miesiąca to są pieniądze idące w dziesiątki milionów PLN

Avatar KittyQueen

19 lipca 2024, 19:50

@GHouste: TAK

Avatar KittyQueen

19 lipca 2024, 19:49

U mnie to Lidl

Avatar Ministerka

19 lipca 2024, 19:19

U mnie są Netto, Żabka i Twój Market
+ jeszcze Rossmann, targowisko i duży kiosk gdzie kupuję bilety na tramwaj

Avatar Boberek00

19 lipca 2024, 17:48

Tylko Społem

Avatar Memex

19 lipca 2024, 18:09

@Boberek00: Całkiem fajny sklep, ale u mnie akurat nie ma

Avatar Nerius

19 lipca 2024, 17:49

Najlepszymi sklepami są Lidl, Netto i Dino

Avatar starmagedon

19 lipca 2024, 17:38

Najlepszy jest Kaufland.

Avatar macrela

19 lipca 2024, 17:45

@starmagedon: dla mnie najlepszy stosunek cen do czystości sklepów do jakości/świeżości produktów do promocji do wyboru marek własnych ma Lidl

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar creeper666
Dodane przez: creeper666

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka