Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nerius

21 lipca 2024, 14:50

Nie tyle bogaczy co całe społeczeństwo

Avatar JaJestemZWami

21 lipca 2024, 15:10

@Nerius: Nie. To się nazywa demokracja

Avatar Ooonv

9 stycznia, 08:49

@JaJestemZWami: Nie, to się nazywa wyzysk :p

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 9 stycznia, 13:44

@Ooonv: Dzień dobry. To był sarkazmm gdyż w demokracji też działa wyzysk tak jak za komunizmu, tylko otoczka wszystkiego jest bardziej przemyślane, by obywatel nie myślał o tym w ten sposób.

Demokracja jak i komuniz działają na wyzysk ludzi tylko w innej formie, bo demokracja jest bardziej akceptowalna społecznie.

To coś jak niewolnictwo z dodatkami na które musimy się godzić, bo jeśli będziemy z tym walczyć z całych sił to wylądujemy w lesie na bezludnej wyspie. Tam nie będzie wyzysku i podatków.

Dzisiejsza demokracja w Polsce jest tworzona przez komunistów.

Avatar Ooonv

9 stycznia, 14:22

@JaJestemZWami: Teoretycznie demokracja to przeciwieństwo totalitaryzmu/autorytaryzmu (te dwa się różnią szczegółami)
Komunizm to technicznie przeciwieństwo kapitalizmu

Są inne rodzaje zarządzania gospodarką, ale te są najbardziej znane

Teoretycznie mógłby być komunizm w demokracji i kapitalizm w totalitarnych systemach
ALE komunizm to jakieś nierealne zasady, by wszyscy tyle samo zarabiali, ale to nie jest możliwe z takich powodów, że to nie jest możliwe, póki ludzie mają pieniądze, bo nieoficjalnie ich użyją i elo

A w Polsce prawo było tworzone przez ludzi, którzy nie robili procesów komunistom, czyli jest jeszcze gorzej, bo bierność jest bardziej niepokojąca niż brak możliwości działania, bo nie wynika z woli ludzi

Avatar Ooonv

9 stycznia, 08:49

@KontoUsunięte: ZSRR zabierało z Polski produkty do siebie, do rządu i przez to była ta akcja z brakiem produktów

Avatar Ooonv

9 stycznia, 08:47

Właśnie dlatego ludzie mówią, że nie było prawdziwego komunizmu, bo tego nie da się wprowadzić, bo ludzie są zbyt skąpi na hajs

Dziadek mi mówił jak wszystko co wyprodukowano w Polsce przewożono do ZSRR i dlatego była bieda :/

Avatar Boberek00

21 lipca 2024, 14:48

Po ma dobry gust co do Machinim

Avatar Leszy

21 lipca 2024, 14:49

@Boberek00: Co to znaczy "Po"?
Chyba Op.

Avatar Leszy

21 lipca 2024, 14:50

@Boberek00: A co do machin widzę że Boberek też skoro zna Rycha.

Avatar RobloxAlusiek

7 stycznia 2025, 23:30

@Leszy: Original poster jest albo głównym bohaterem Kung Fu Panda albo jednym z bohaterów Teletubisiów.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2024, 19:05

Gdzie i kiedy komuniści zabierali coś dla siebie?

Avatar Lekki69

26 lipca 2024, 19:25

w chinach?

Avatar Zloty_bambus

Edytowano - 26 lipca 2024, 20:39

przez cały XX wiek na całym świecie

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2024, 10:06

@Lekki69: Tam nie było nawet socjalizmu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Młodzi gniewni

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Trzeba brać osobną torbę

Phi!

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka