@karakan_z_dvpy: jestem osobą ktora właśnie bardziej przejmuje sie innymi niż sobą, a ona ma właśnie wyj...ne xd nie przeszkadza mi to az tak strasznie, jak jej nie ma albo śpi zamknięta w swoim pokoju to wtedy słucham głośniej (śpi w słuchawkach więc ciężko ją obudzić)
Komentarze
Odśwież26 lipca 2024, 12:48
Nierel, od kiedy przerzuciłem się na wieżę stereo prawie w ogóle ich nie używam. Nawet jak gdzieś idę to wolę poczekać i posłuchać potem w domu
Odpisz
27 lipca 2024, 19:07
@karakan_z_dvpy: mieszkam w bloku i z współlokatorką, więc słucham po cichu bo boję się że będę komuś przeszkadzać. Współlokatorka nie ma takich obaw
Odpisz
27 lipca 2024, 19:51
@Katrina2712: no to miej wyj...ne, jak jej będzie przeszkadzało to powiedz że ona też ma ciszej puszczac i ez
Odpisz
27 lipca 2024, 20:37
@karakan_z_dvpy: jestem osobą ktora właśnie bardziej przejmuje sie innymi niż sobą, a ona ma właśnie wyj...ne xd nie przeszkadza mi to az tak strasznie, jak jej nie ma albo śpi zamknięta w swoim pokoju to wtedy słucham głośniej (śpi w słuchawkach więc ciężko ją obudzić)
Odpisz
22 lipca 2024, 12:41
Uszy się pocą później
Odpisz
22 lipca 2024, 13:24
@Nikodem8378: zależy jakie masz słuchawki
Odpisz
26 lipca 2024, 08:12
@pieczarki: i czy zresz coś ostrego w lato, a czasami nawet w zime
Odpisz
22 lipca 2024, 21:54
Ja nawet nie mam podłączonych głośników do kompa dx.
Odpisz
22 lipca 2024, 12:03
Dużo dają bo liczy się wnętrze (miedź całkiem dużo warta jest)
Odpisz
22 lipca 2024, 12:21
@Bobiepl: pamiętaj, że są one dokładnie zaprojektowane tak aby brzmieć jak najlepiej... Przynajmniej z tych lepszych
Odpisz