Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2024, 12:48
Nierel, od kiedy przerzuciłem się na wieżę stereo prawie w ogóle ich nie używam. Nawet jak gdzieś idę to wolę poczekać i posłuchać potem w domu
Odpisz
27 lipca 2024, 19:07
@karakan_z_dvpy: mieszkam w bloku i z współlokatorką, więc słucham po cichu bo boję się że będę komuś przeszkadzać. Współlokatorka nie ma takich obaw
Odpisz
27 lipca 2024, 19:51
@Katrina2712: no to miej wyj...ne, jak jej będzie przeszkadzało to powiedz że ona też ma ciszej puszczac i ez
Odpisz
27 lipca 2024, 20:37
@karakan_z_dvpy: jestem osobą ktora właśnie bardziej przejmuje sie innymi niż sobą, a ona ma właśnie wyj...ne xd nie przeszkadza mi to az tak strasznie, jak jej nie ma albo śpi zamknięta w swoim pokoju to wtedy słucham głośniej (śpi w słuchawkach więc ciężko ją obudzić)
Odpisz
22 lipca 2024, 12:41
Uszy się pocą później
Odpisz
22 lipca 2024, 13:24
@Nikodem8378: zależy jakie masz słuchawki
Odpisz
26 lipca 2024, 08:12
@pieczarki: i czy zresz coś ostrego w lato, a czasami nawet w zime
Odpisz
22 lipca 2024, 21:54
Ja nawet nie mam podłączonych głośników do kompa dx.
Odpisz
22 lipca 2024, 12:03
Dużo dają bo liczy się wnętrze (miedź całkiem dużo warta jest)
Odpisz
22 lipca 2024, 12:21
@Bobiepl: pamiętaj, że są one dokładnie zaprojektowane tak aby brzmieć jak najlepiej... Przynajmniej z tych lepszych
Odpisz