Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2018, 14:41
No ku*wa 10 letnia grafika i procek nie lepszy pozdro
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:23
@Jcavatarr: 😐
Odpisz
19 sierpnia 2018, 10:59
@Jcavatarr: ok
Odpisz
30 października 2014, 23:21
Ja tam wole wolny traktor.
Odpisz
1 lipca 2016, 13:59
@Buras: Lepsze są kombajny.
Odpisz
17 stycznia 2018, 22:56
@Ameron: Lepsze są koparki
Odpisz
20 stycznia 2018, 18:33
@przemek1ni: Koparką nie zrobisz żniw :v
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 04:13
@Ameron: Kosą spalinową też nie, a jednak nie brakuje ludzi, którzy się tego podejmowali
Odpisz
21 stycznia 2018, 15:37
@przemek1ni: Zwykłą kosą też nie zrobisz, bo nie :V
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:35
@Ameron: Przed edycją tego komentarza widniała tam zwykła kosa, ale stwierdziłem, że pójdę w większą hipsterkę
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:11
@przemek1ni: Bo wszystko takie mainstremowe :v
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:09
@Ameron: Nie wszystko, tylko to, co jest używane przez dużą część ludzi wokół ciebie
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:13
@przemek1ni: Ja nie mam wokół siebie ludzi :P
eh ciekawe kiedy zauważą że używają powietrza jak wszyscy inni....
Odpisz
31 stycznia 2018, 22:29
@Ameron: Co ma znaczyć to drugie zdanie?
Odpisz
1 lutego 2018, 21:10
@przemek1ni: że jak zauważą to powinni przestać oddychać bo to zbyt Mainstremowe :v
Odpisz
9 lutego 2018, 13:51
@Ameron: No wiesz, Hitler też oddychał.
Hmm, JP2 też...
Hmm...
Odpisz
9 lutego 2018, 20:01
@przemek1ni: Widzisz, zbrodniarze też oddychali!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:24
@Buras: 4 lata. hehehehehehhehehehee
Odpisz
10 sierpnia 2014, 14:24
Wejdź na jego profil i zobacz opinie polecam zobaczyć
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2014, 10:39
2.8GHz Core i5, 8GiB RAMu.
Maszyna świetna to jakaś nie jest.
Odpisz
30 lipca 2014, 02:26
dopiero po kilku minutach skapnąłem sie,że to wszystko to reklama,a nie tekst dodany przez autora.
Odpisz
28 lipca 2014, 13:08
Czyżby gość od "Za**bistego Samochodu" teraz sprzedawał komputer?
Odpisz
28 lipca 2014, 13:27
@pater256: Albo ktoś postanowił go naśladować. Robiąc taką reklamę łatwiej coś sprzedać, bo rozejdzie się to po wielu innych stronach. 5/5
Odpisz
28 lipca 2014, 18:58
@pater256: A jak się nazywa ten obrazek?
Hah, "Nie mogę potwierdzić, że to auto jest stworzone przez bogów, ale nie mogę też potwierdzić, że nie zostało!"
Odpisz
28 lipca 2014, 20:08
@kubakk12: No niestety nie pamiętam
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2014, 20:13
@pater256: Ok, nie ważne, wpisz na allegro "Renault Megane II 1,9 DCI F1 TEAM 2003 ZOBACZ!" A "wyku*wisty pecet" nie jest od twórcy Za**bistego auta :(
Wpisz "!!! WYK*RWISTY PECET !!! NIE PRZEGAP MEGA OKAZJI!"
Odpisz
29 lipca 2014, 22:00
@kubakk12: http://www.obrazki.jeja.pl/94567,bo-grunt-to-dobra-reklama.html
Odpisz
28 lipca 2014, 15:37
widziałem to na allegro :P
Odpisz
28 lipca 2014, 17:53
@jacek1s: Michał mnie rozwalił, i też to widziałem Jacku
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2014, 17:59
ja to widziałem pierwszy ściągaczu! ;3
Odpisz
28 lipca 2014, 18:06
@jacek1s: a kiedy?
Odpisz
28 lipca 2014, 18:07
przedwczoraj
Odpisz
28 lipca 2014, 18:09
@jacek1s: o kuhwa ja też ;_: a o której?
Odpisz
28 lipca 2014, 18:32
12-13? nie wiem któraś taka
Odpisz
28 lipca 2014, 18:41
@jacek1s: Ku*wa ja o 18
Odpisz
29 lipca 2014, 18:35
@jacek1s: Możesz mi powiedzieć pod jakim hasłem tego szukać ? :D
Odpisz
29 lipca 2014, 18:47
/wyk-rwisty-pecet-nie-przegap-mega-okazji-i4464807779.html
Odpisz
29 lipca 2014, 21:15
@jacek1s: Dziękuję :D
Odpisz
29 lipca 2014, 20:36
Nie wiem jak was, ale mnie zachęcił do kupna :D
Odpisz
29 lipca 2014, 20:32
"Nie mam kasy" Bitch, deal with it.
Odpisz
29 lipca 2014, 20:32
hahahaha
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2014, 19:23
1000 KLATEK no i się zaraz rzucą dziecka minecrafta że nie pisze się klatki tylko kratki itp
Odpisz
29 lipca 2014, 22:28
Chodzi titaj o FPS, a nie o chunki.
Odpisz
29 lipca 2014, 18:32
Niemiec płakał jak oddawał.
Odpisz
29 lipca 2014, 18:06
allegro . pl/wyk-rwisty-pecet-nie-przegap-mega-okazji-i4464807779.html
Nie musicie dzękować
Odpisz
29 lipca 2014, 01:56
Suuuper!:D
Odpisz
28 lipca 2014, 21:54
Ostatni tekst mnoe rozwalił :)
pozdro z podłogi:D
Odpisz