Oni wiedzą jak urlop działa?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
No to posłuchane
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 lipca 2024, 17:32
A co z ludźmi co pracują na w 4 brygadach ? Tygodniowo robimy prawie 200h
Odpisz
24 lipca 2024, 09:34
@kola3492: mój chłopak pracuje na zmiany i w sumie ma 48h tygodniowo. Zmiana trwa 12h
Odpisz
24 lipca 2024, 09:39
@kola3492: Ale nie o ciebie chodzi, artykuł je.... się o to, że 2 miesiące wolnego niby sprawi, że pracownikom się w dupach po przewraca, same 35 dni im tak nie przeszkadzają, ale fakt zmniejszenia godzin regularnego etatu w ciągu roku poniżej 1300 ich przeraża, bo to 500 godzin pracy mniej niż w obecnym systemie. Możliwe że problemem jest ilość pracowników, gdyż nie dałoby się utrzymać takich samych wyników z takim samym zatrudnieniem, wszystko poniżej 1600 aktualnie skrzywdziłoby ekonomię, lub zmusiłoby ludzi do obowiązkowych nadgodzin.
Odpisz
24 lipca 2024, 12:03
@kola3492: Na jakiej 4 brygadówce robisz?
Jak ja pracowałem w tym trybie(8h*6dni pracy+2dni wolnego). To średnio miałem 168 godzin na tydzień
Odpisz
24 lipca 2024, 12:29
@kola3492: co?
Odpisz
24 lipca 2024, 18:55
@kolkav5: pierwszy który zauwarzył
Odpisz
25 lipca 2024, 10:18
@Grewest: co?
Odpisz
24 lipca 2024, 20:12
Chwila, co?
Odpisz
24 lipca 2024, 19:32
Odpisz
24 lipca 2024, 11:58
Ale jaki jest kontekst?
Odpisz
24 lipca 2024, 08:03
Co gorsza, taki pracownik faktycznie mógłby wykorzystać ten urlop na wypoczynek i relaks!
Odpisz
24 lipca 2024, 09:25
@Dark_Dante: Tym młodym całkiem się w dupach poprzewracało. Kiedyś człowiek płacił, żeby mógł pracować 12 godzin dziennie, po powrocie jadł, mył się, srał, szesł spać i tak 40 lat i tyle człowiekowi do szczęścia było potrzebne... A teraz to jakieś ,,rozwijanie się", ,,czas dla siebie", ,,regeneracja i odciążenie pdychiczne" powymyślali.
Odpisz
24 lipca 2024, 09:55
@Figarus: Czy ty siebie słuchasz w ogóle?
Odpisz
24 lipca 2024, 11:35
@Endev: (to sarkazm jest)
Odpisz
23 lipca 2024, 18:44
Potwierdzam, pracuję na pół etatu i w tym tygodniu miałem już trzy miesiące urlopu
Odpisz