Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kola3492

Edytowano - 23 lipca 2024, 17:32

A co z ludźmi co pracują na w 4 brygadach ? Tygodniowo robimy prawie 200h

Avatar KittyQueen

24 lipca 2024, 09:34

@kola3492: mój chłopak pracuje na zmiany i w sumie ma 48h tygodniowo. Zmiana trwa 12h

Avatar Darwidx

24 lipca 2024, 09:39

@kola3492: Ale nie o ciebie chodzi, artykuł je.... się o to, że 2 miesiące wolnego niby sprawi, że pracownikom się w dupach po przewraca, same 35 dni im tak nie przeszkadzają, ale fakt zmniejszenia godzin regularnego etatu w ciągu roku poniżej 1300 ich przeraża, bo to 500 godzin pracy mniej niż w obecnym systemie. Możliwe że problemem jest ilość pracowników, gdyż nie dałoby się utrzymać takich samych wyników z takim samym zatrudnieniem, wszystko poniżej 1600 aktualnie skrzywdziłoby ekonomię, lub zmusiłoby ludzi do obowiązkowych nadgodzin.

Avatar Grewest

24 lipca 2024, 12:03

@kola3492: Na jakiej 4 brygadówce robisz?
Jak ja pracowałem w tym trybie(8h*6dni pracy+2dni wolnego). To średnio miałem 168 godzin na tydzień

Avatar kolkav5

24 lipca 2024, 12:29

@kola3492: co?

Avatar kola3492

24 lipca 2024, 18:55

@kolkav5: pierwszy który zauwarzył

Avatar kolkav5

25 lipca 2024, 10:18

@Grewest: co?

Avatar fox306

24 lipca 2024, 20:12

Chwila, co?

Avatar Chinska_podrobka

24 lipca 2024, 19:32

Avatar Grewest

24 lipca 2024, 11:58

Ale jaki jest kontekst?

Avatar Dark_Dante

24 lipca 2024, 08:03

Co gorsza, taki pracownik faktycznie mógłby wykorzystać ten urlop na wypoczynek i relaks!

Avatar Figarus

24 lipca 2024, 09:25

@Dark_Dante: Tym młodym całkiem się w dupach poprzewracało. Kiedyś człowiek płacił, żeby mógł pracować 12 godzin dziennie, po powrocie jadł, mył się, srał, szesł spać i tak 40 lat i tyle człowiekowi do szczęścia było potrzebne... A teraz to jakieś ,,rozwijanie się", ,,czas dla siebie", ,,regeneracja i odciążenie pdychiczne" powymyślali.

Avatar Endev

24 lipca 2024, 09:55

@Figarus: Czy ty siebie słuchasz w ogóle?

Avatar ioioio

24 lipca 2024, 11:35

@Endev: (to sarkazm jest)

Avatar struskawka

23 lipca 2024, 18:44

Potwierdzam, pracuję na pół etatu i w tym tygodniu miałem już trzy miesiące urlopu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bobiepl
Dodane przez: Bobiepl

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

No to posłuchane

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pilne

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka